Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем със задница на yamaha raptor 660

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Проблем със задница на yamaha raptor 660

    И аз не можах да те разбера, но при 700-тката се семеринг, 2 лагера, дистанционна втулка, отново 2 лагера и семеринг. Всичко това влиза в хъба с оста или както ти го наричаш касета. Луфтове не трябва да има, може само втулката да играе между лагерите, но оста трябва да ляга плътно на лагерите както и самия хъб в задния носач. Ето ти един мануал за 700-тка, понеже не намерих за 660 да добиеш някаква представа за какво ти говоря.

    http://www.moddedraptor.com/library/...1616-19-13.pdf

    Коментар


    • #47
      От: Проблем със задница на yamaha raptor 660

      Благодаря много колеги, оправихме се, атв-то е готово и за сега няма проблем (пробата беше около 30 мин. каране на пълна газ). Върви като ненормално. А за лагерите при нас са 2 лагера от ляво 1 и от дясно 1 както и 2 семеринга.

      Коментар


      • #48
        От: Проблем със задница на yamaha raptor 660

        Здравейте, колеги имам един може би доста глупав въпрос, но тъй като атв-то не е мое, а собственика му не чете много много по форумите да попитам: чувал съм, че кросовите мотори имат 2 масла за смяна едното за скоростите (другото нямам идея за какво е), таа при атв-тата пак ли е така ? И ако е така другото масло къде се намира? На колко време се сменя (както това в скоростите ли ? И какво масло се слага точно ? Извинявам се предварително за глупавия въпрос.

        Коментар


        • #49
          От: Проблем със задница на yamaha raptor 660

          А аз имам един такъв въпрос към теб. Изтегли ли си мануал за рапторчето ? Там по принцип е обяснено с какво масло къде как , при твоето е едно ако не се лъжа, в двигателя.
          Последно редактирано от Преслав Василев - preskata; 04-04-14, 12:25. Причина: кЪде

          Коментар


          • #50
            От: Проблем със задница на yamaha raptor 660

            Първоначално публикуван от basko3 Преглед на мнение
            Здравейте, колеги имам един може би доста глупав въпрос, но тъй като атв-то не е мое, а собственика му не чете много много по форумите да попитам: чувал съм, че кросовите мотори имат 2 масла за смяна едното за скоростите (другото нямам идея за какво е), таа при атв-тата пак ли е така ? И ако е така другото масло къде се намира? На колко време се сменя (както това в скоростите ли ? И какво масло се слага точно ? Извинявам се предварително за глупавия въпрос.
            Здравей, кросовете имат няколко масла - двигателно, за скоростите, за предната вилка. При повечето атвта със задно задвижване маслото за скоростите и двигателя е едно. Изключение прави Honda TRX450, която е с 2 картера и си има отделно масло за скоростите. Раптора е с две отделни масла. Подробностите можеш да намериш в мануала - клик
            Моля да не спамим темата на колегата, точно над неговата се намира тази, която е подходяща за подобни въпроси - клик
            Non scholae sed vitae discimus.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X