Обява

Свий
Няма добавени обяви.

МЕНЛИ - ножовете, получаване къде и как!

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • МЕНЛИ - ножовете, получаване къде и как!

    Колеги, уви трябваше миналият Петък да взема 50 бр. от ножовете за нашият форум ... както казах уви - отложиха го за Понеделник. В Понеделник след три разговора бях уверен че вечерта са на линия и след като отидох във фирмата бях сюрпризиран, че ще са готови в Петък. Наистина се работи по поръчката ни и се напредва, но както успях да разгледам не сме само ние и се опитват да работят успоредно и други поръчки. За Петък се заклеха че сме на линия но не смея да обещавам от друго име. Това е първият въпрос който исках да ви споделя. Вторият е свързан с предаването на ножовете. След като ги получа ще почна да ги разпращам с помоща на колегата Андрей Боянов, който бе така добър да предложи услугите си.
    Сега искам да попитам, кой от вас има връзка с колегата от "Еконт" работещ с нашият форум и знаещ стъпките за ползване на преференциални цени за нас ? Моля нека ми пише на лични или тук за да знам мога ли да се възползвам.
    Друго, след като разбера бройката на ножовете, които ще взема ще ви кажа и до кой номер от списъка ще стигнат, после ще уведомя на лични тези от вас пратили ми пари по банков път - за да кажат как и къде да ги пратя или дам на ръка.
    В общи линий ще трябва да следите темата, понеже поради лимита на съобщенията които мога да пращам, ще става по бавно. Поздрави на всички!!!
    Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
    0882 52 00 52 - Жоро

  • #2
    От: МЕНЛИ-ножовете

    Аз също мога да предложа услугите си за западна част на София. Ако някой иска да дойде да си ги вземе, се виждам със Жоро, взимам заявените и си ги получават в Люлин през деня.
    LZ(единица) Лима Жоро Жоро
    2002 ●||||||● Grand Cherokee Limited 4.7L и Ксантия 2000 HDi 110 коня без едно магаре.

    Коментар


    • #3
      От: МЕНЛИ-ножовете

      Здравейте.
      Като ТП във форума, мога да предложа ако има списък с номер + ник/име, да приемем ножовете в нашите магазинчета. Те са в Красна поляна (Пазара) на 12 минути от метростанция Вардар и Младост 1 (Пазара) на метростанция Младост 1.
      ;-)
      Grand Cherokee I - 5.2 - супер беше!
      нула 999 нула 3 нула 9 нула 3

      Коментар


      • #4
        От: МЕНЛИ-ножовете

        Момчета аз ще довърша започнатата работа, но благодаря за предложенията. Пак питам дали има някой със познания за начина за използване отстъпките в "Еконт".
        Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
        0882 52 00 52 - Жоро

        Коментар


        • #5
          От: МЕНЛИ-ножовете

          За отстъпката от куриерската услуга: Отстъпки от ЕКОНТ за потребителите на форума
          Който ще изпраща ножовете, трябва да има регистрация в сайта на куриера, след като "влезе", да подготви товарителниците през този линк, за да може да се начислява отстъпката, а за да е по-ниска първоначалната сума за доставка (поне лев по-малко), да оформи пратката като пощенска, а не - като колет и да се изпраща от офис до офис. Като пример, такава пратка по маршрута Плевен-София, струва под 3,50 лв.
          След като се генерира номера на товарителницата, тя се разпечатва на принтер или се записва нейния номер, след което се отива в офиса на куриера с опакованата пратка, за да се изпрати до получателя.
          proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
          NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
          Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

          Коментар


          • #6
            От: МЕНЛИ-ножовете

            Не бързам за никъде, ще чакаме като са готови, пък после имам нещо наум, да поговорим пак с Менли
            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
            www.ADV-Bulgaria.com

            Коментар


            • #7
              От: МЕНЛИ-ножовете

              Такаа, момчета ножовете до номер 32 включително са при мен. Вчера до 22:00 ч. сме ги подготвяли в Менли. За съжаление има още готови но свършиха сертификатите и ще ги взема в Петък с новите ножове. Моля номер 19.CAESAR да има търпение до петък защото само единият му нож е при мен, объркаха надписа на сертификата му и остана за Петък. Колеги сега остава въпроса с разпращането. Някой от вас заявиха че могат да се видят с мен и ще им ги предам лично, но трябва да се уговорим предварително понеже не мога да нося всички ножове с мен. На колегите от провинцията ще ги разпратя от Понеделник натам до офисите от който съм получил парите от Еконт. Ако някой има друго желание моля да пише. Моля и колегите пратили ми пари по банков път да ми пратят адреси и телефони, нужни са при изпращани по куриер. Ако някой иска да си получи ножа лично да се обади и ще се разберем.
              Важо е да имате търпение още малко, ако не можете да ми пратите съобщение на лични понеже пощата се препълва а мога само вечер да я проверявам. Друг начин е тук да пишете.
              Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
              0882 52 00 52 - Жоро

              Коментар


              • #8
                От: МЕНЛИ-ножовете

                Колега "nickbochev", благодаря ама като гледам по-добре да напиша още една дипломна работа отколкото да седна и на всеки да разпечатам поръчка. Разбира се, не се правя на интересен а мислех ,че става като с форумните карти - казвам им че съм от форума и получавам отстъпка. Ще отида до офиса който е да нас и от там ще се боря. Още веднъж благодаря.
                Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                0882 52 00 52 - Жоро

                Коментар


                • #9
                  От: МЕНЛИ-ножовете

                  Моля всички до номер 32, които са платили по банка - да пишат къде да им изпратя ножовете!!!
                  Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                  0882 52 00 52 - Жоро

                  Коментар


                  • #10
                    От: МЕНЛИ-ножовете

                    Първоначално публикуван от zoro-1 Преглед на мнение
                    Моля номер 19.CAESAR да има търпение до петък защото само единият му нож е при мен, объркаха надписа на сертификата му и остана за Петък...
                    Няма грижи. Него на търпение са го учили китайци навремето...
                    Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

                    Коментар


                    • #11
                      От: МЕНЛИ-ножовете

                      12. Haji - София , Еконт Моста Чавдар до поискаване за Катерин Хаджидимитров 0888841179

                      Мерси!
                      Т5
                      Crossrunner

                      Коментар


                      • #12
                        От: МЕНЛИ-ножовете

                        Благодарности на Жоро за свършената работа. Взех си моя и съм много на кеф в момента Пуснах и някоя и друга снимка в темата "Моят нож".
                        "The only regret I will have in dying is if it is not for love."
                        Gabriel Garcia Mаrquez

                        Коментар


                        • #13
                          От: МЕНЛИ-ножовете

                          Благодарност и от мен! гр. Видин, Офис Еконт "Крум Бъчваров", пол.: Пламен Николов, тел.: 0898 718778.
                          П.п. 29-ти съм в списъка
                          "Make love, not war!"

                          Коментар


                          • #14
                            От: МЕНЛИ - ножовете, получаване къде и как!

                            Док, вече съм те приготвил за утре. Уви ще мога чак вечерта, но във Вторник живот и здраве...
                            П.П. абе имах друг арес, но ще напиша новия. Поздрави.
                            Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                            0882 52 00 52 - Жоро

                            Коментар


                            • #15
                              От: МЕНЛИ-ножовете

                              Утре ще пратя на почти всички извън София, освен на 1-2 за които уточнявам адрес на получаване. Да знаят всички които не са уточнили друго, ЩЕ ВРЪЩАМ НОЖОВЕТЕ ДО АДРЕСА ОТ КОЙТО СЪМ ПОЛУЧИЛ ПАРИТЕ.
                              Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                              0882 52 00 52 - Жоро

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X