Обява

Свий
Няма добавени обяви.

МЕНЛИ - ножовете, получаване къде и как!

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: МЕНЛИ-ножовете

    Първоначално публикуван от zoro-1 Преглед на мнение
    Утре ще пратя на почти всички извън София, освен на 1-2 за които уточнявам адрес на получаване. Да знаят всички които не са уточнили друго, ЩЕ ВРЪЩАМ НОЖОВЕТЕ ДО АДРЕСА ОТ КОЙТО СЪМ ПОЛУЧИЛ ПАРИТЕ.
    Аз съм пратил пари , чрез интернет банкиране...но съм номер 86..като дойде моят ред тук ли да пиша данните или на лични?
    ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

    Коментар


    • #17
      От: МЕНЛИ - ножовете, получаване къде и как!

      Здравейте,
      Моля да ми изпратите моя нож на следния адрес:
      Еконт до поискване
      Симеон Подбалкански 0899 123 993; simocorex - 17 номер от списъка.
      Пловдив Търговска зона
      Пловдив Район Северен ул. Брезовско шосе №4


      Предварително благодаря.
      Land Rover Defender 110SW 300tdi

      Коментар


      • #18
        От: МЕНЛИ-ножовете

        Първоначално публикуван от nickbochev Преглед на мнение
        За отстъпката от куриерската услуга: Отстъпки от ЕКОНТ за потребителите на форума
        Който ще изпраща ножовете, трябва да има регистрация в сайта на куриера, след като "влезе", да подготви товарителниците през този линк, за да може да се начислява отстъпката, а за да е по-ниска първоначалната сума за доставка (поне лев по-малко), да оформи пратката като пощенска, а не - като колет и да се изпраща от офис до офис. Като пример, такава пратка по маршрута Плевен-София, струва под 3,50 лв.
        След като се генерира номера на товарителницата, тя се разпечатва на принтер или се записва нейния номер, след което се отива в офиса на куриера с опакованата пратка, за да се изпрати до получателя.
        Беше то с пощенските пратки , Еконт ги отмениха.

        Ако се търси по-евтина доставка, услугата Булпост на пощите е най-евтиния вариант
        Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
        За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

        A1+

        Коментар


        • #19
          От: МЕНЛИ - ножовете, получаване къде и как!

          Моите два броя №24 -гр.Шумен Еконт офис кв.Тракия Светослав Ефтимов-0899837492
          driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

          Коментар


          • #20
            От: МЕНЛИ - ножовете, получаване къде и как!

            Моята поръчка е под номер 18 (pecix - 2 бр.), но тъй като платихме заедно с номер 81 (Стоян Боюков- Sariones- 1 бр.), ще помоля да се отложи изпращането, докато не са готови и ножовете на Стоян, за да се изпратят заедно.

            Коментар


            • #21
              От: МЕНЛИ - ножовете, получаване къде и как!

              Zoro - 1 , дай на ЛС твоят телефон, да се уточним как да си взема ножа без да те разкарвам до еконт или другаде
              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
              www.ADV-Bulgaria.com

              Коментар


              • #22
                От: МЕНЛИ - ножовете, получаване къде и как!

                Колега "pecix", уви от сутринта мъкна с мен ножовете и преди 2 часа ги пратих, а иначе знаех че са в комплект с друт колега.
                Изпратени по "Еконт" на колегите с номера: 2, 3, 4, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 24, 28, 29, 31 от списъка. Моля след получаване пишете за успокоение.
                Утре продължавам със Софиянци. На номера 1, 8 и 23 предадени на ръка.
                Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                0882 52 00 52 - Жоро

                Коментар


                • #23
                  От: МЕНЛИ - ножовете, получаване къде и как!

                  ...Абе то подпис като слънце си има човека ама може и двата телефона да са за трактори...
                  Зоро, аз се надявах Андрей Боянов да вземе и моя, но съм №109 в списъка,така че ще следя темата и когато вземеш моя ще ти звънна да се разберем.
                  Поздрави!
                  NISSAN PATROL GR Y61 (RD28ETI)
                  SUBARU OUTBACK H6 (EZ30D)
                  GSM: О887б97З79

                  Коментар


                  • #24
                    От: МЕНЛИ - ножовете, получаване къде и как!

                    Ами то подписа требе да го поправя че има и други трактори ама ...
                    Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                    0882 52 00 52 - Жоро

                    Коментар


                    • #25
                      От: МЕНЛИ - ножовете, получаване къде и как!

                      Първоначално публикуван от zoro-1 Преглед на мнение
                      Колега "pecix", уви от сутринта мъкна с мен ножовете и преди 2 часа ги пратих, а иначе знаех че са в комплект с друт колега.
                      Изпратени по "Еконт" на колегите с номера: 2, 3, 4, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 24, 28, 29, 31 от списъка. Моля след получаване пишете за успокоение.
                      Утре продължавам със Софиянци. На номера 1, 8 и 23 предадени на ръка.
                      Номер 20 съм в списъка и съм изпратил парите по Еконт, мислех че обратно там ще си получа ножката? Или не?
                      124 -> 164
                      T4

                      Коментар


                      • #26
                        От: МЕНЛИ - ножовете, получаване къде и как!

                        Аз съм номер 15 в списъка и също съм пратил парите по ЕКОНТ,ако трябва обратен адрес той е :гр.Варна кв. Възраждане бл.66!Анастас Димитров тел.0898603522
                        Последно редактирано от _анастас; 11-11-13, 23:13. Причина: допълнение

                        Коментар


                        • #27
                          От: МЕНЛИ - ножовете, получаване къде и как!

                          Тъй като номер 18-ти не е в списъка с изпратените (защото парите бяха пуснати по Еконт), пуснах на лично съобщение данните за доставката.

                          Коментар


                          • #28
                            От: МЕНЛИ - ножовете, получаване къде и как!

                            аз получих моите два броя но в списъка бях №24 а на сертификата са под №38-39 аз нямам претенции но да не би някой друг да има?
                            driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                            Коментар


                            • #29
                              От: МЕНЛИ - ножовете, получаване къде и как!

                              Описано е в предишните постове, че тъй като има хора с по няколко броя няма как да се спази точната номерация.
                              ;-)
                              Grand Cherokee I - 5.2 - супер беше!
                              нула 999 нула 3 нула 9 нула 3

                              Коментар


                              • #30
                                От: МЕНЛИ - ножовете, получаване къде и как!

                                Първоначално публикуван от ikristiqn Преглед на мнение
                                Описано е в предишните постове, че тъй като има хора с по няколко броя няма как да се спази точната номерация.
                                ок!значи всичко е точно!Благодаря!
                                driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X