Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Камаз 6х6

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Камаз 6х6

    това е крана! ако е на убава цена недай да мислиш.аз видех един похубав вьв твоя район,но сега ненамирам обявата.казвам от личен опит/за крана/ако я мерна ти пращам кординати.

    Коментар


    • #62
      От: Камаз 6х6

      За дърварската работа спокойно става и Явор 6 .
      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

      Коментар


      • #63
        От: Камаз 6х6

        Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
        За дърварската работа спокойно става и Явор 6 .
        Мислих го, но с хилядата си ръчки е труден за учене и забавя проценса на работа.

        Коментар


        • #64
          От: Камаз 6х6

          Първоначално публикуван от zil131 Преглед на мнение
          това е крана! ако е на убава цена недай да мислиш.аз видех един похубав вьв твоя район,но сега ненамирам обявата.казвам от личен опит/за крана/ако я мерна ти пращам кординати.
          Затова и питам, набирам информация. Един приятел от Чепеларе, той също ме съветва за този кран и везните падат натам.

          Коментар


          • #65
            От: Камаз 6х6

            Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
            За дърварската работа спокойно става и Явор 6 .
            За целулоза е добре, защото не е много голям, но на големи трупи се мъчи.

            Коментар


            • #66
              От: Камаз 6х6

              сьс явор сьм работил една година нестава от него работник.

              Коментар


              • #67
                От: Камаз 6х6

                Добър вечер! След обстоен преглед и набавяне на нужните неща, стигнах до следното заключение. Камаз 6х6 4310, има прекалено късо междуосие при заден монтаж на кран се изисква удължване на рамата с почти 1 метър (зависи как се направи каруцерията и какъв материал ще се вози основно). Тези дни се боря с това начинание - увеличаване на междуосието от 2,20 на около 2,60-2,80. За целата разнитих всички нитове, които държат Х-образното нещо, дето държи кантар, реактивни щанги и мостове. Махнах най-крайната греда, на която е закачен теглича, за мога да " разтворя" рамата, да издърпам Х-образа с мостовете отвънка рамата и да напъхам на тяхно място Х от друг Камаз ( че ще остлабне много в средата). После връщам Х-образа с всичките му карантии на желаното от мен място. Сменям 8тонния кантар с 12тоннен, подсилвам ресьорите. Слагам каруцерията и крана и технотест. Ще се опитам да направя снимки от процеса на работа.

                Коментар


                • #68
                  От: Камаз 6х6

                  Стана ми интересно,как занити после Х?
                  .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                  Киа спортаж2000тди 98г
                  Ауди А3 1.9ТДИ
                  Каравана Аdria 390Q

                  Коментар


                  • #69
                    От: Камаз 6х6

                    Първоначално публикуван от georgipetkov64 Преглед на мнение
                    Стана ми интересно,как занити после Х?

                    Елементарно,с болтове.
                    Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                    Коментар


                    • #70
                      От: Камаз 6х6

                      Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
                      Елементарно,с болтове.
                      Най-лесно е,но дали ще издържат?
                      Не случайно това е,нитено.
                      .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                      Киа спортаж2000тди 98г
                      Ауди А3 1.9ТДИ
                      Каравана Аdria 390Q

                      Коментар


                      • #71
                        От: Камаз 6х6

                        http://itt.bg/resources/din-7968-bol...ena-shiika.jpg

                        Коментар


                        • #72
                          От: Камаз 6х6

                          Добър ден! Карантиите ще ги събирам с болтове. Един път съм го правил вече на Зил 157 и до сетния му дъх, камиона не е имал никакви проблеми около афтърмаркет сглобката.

                          Коментар


                          • #73
                            От: Камаз 6х6

                            Това е донора, от него се ползва само карна и каруцерията, другото отиде към вечните ловни полета. Също така съм взел 20цола безкамерни джанти от старите ремаркета, обаче не стават директно на Камазовата главина и ще трябва да се правят фланци ( тук ще съм много благодарен, ако някой колега има излишна уралова джанта, да ми я продаде или да ми я даде за около 10тина дена). Прилагам и една, две снимки на бъдещите обувки на съветсткото желязоНатиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20180210_160627.jpg
Прегледи:1
Размер:217.0 КБ
ID:5781582Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20180210_160616.jpg
Прегледи:1
Размер:203.9 КБ
ID:5781583
                            Прикачени файлове

                            Коментар


                            • #74
                              От: Камаз 6х6

                              Колега незнам дали ще ти е полезно това клипче но един Украйнец вече е местил мостовете на Камаз.По между другото има доста интересни неща на канала Му.

                              0887284106-Митко
                              http://www.youtube.com/watch?v=6Fdg05yHhKk&NR=1
                              http://www.youtube.com/watch?v=wnMy5yek-ks&feature=more_related

                              Коментар


                              • #75
                                От: Камаз 6х6

                                Първоначално публикуван от dino412 Преглед на мнение
                                Колега незнам дали ще ти е полезно това клипче но един Украйнец вече е местил мостовете на Камаз.По между другото има доста интересни неща на канала Му
                                Тоя руснак е земал шаси от обикновен бордови Камаз и го е наденал на 6х6-са, като за целата е изрежал стойката на кантаро, че на 4310 (6х6) е по-висок и следователно задните гуми, имат доста по-голям ход. Аз ще процедирам почти като него, само дето няма да правя от две рани една, че пък номера на шасито е най-отзад от дясно и не става врътката.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X