Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гочо и Алисия in Wonderland - Отборно ендуро състезание край Копринка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Гочо и Алисия in Wonderland - Отборно ендуро състезание край Копринка



    На 9 ноември край язовир Копринка ще се проведе традиционното, шеговито отборно ендуро състезание, което през този сезон ще носи името "Гочо в Страната на чудесата". Утре или най-късно в неделя, ще пусна сценария, по който състезателите ще се водят в надпреварата, тъй като тия дни чертая трасето. Искам отсега да обявя две от основните правила:
    1. Отборите от категорията "Мотоциклети", трябва да бъдат съставени най-малко от по четирима състезатели, а тези от категория ATV - от по трима състезатели.
    2 За всеки отбор ще е необходим най-малко един GPS.

    Още информация - скоро !
    Последно редактирано от Жоро Хаджиев; 02-11-13, 09:23.
    Ендурото и сексът не са шега работа !
    -------------
    Животът се измерва с броят на издишванията !

    http://sixdayscrazyjob.com
    http://crazy-job.com

  • #2
    От: Гочо in Wonderland - Отборно ендуро състезание край Копринка

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:tumblr_ljh0puClWT1qfkt17.gif
Прегледи:1
Размер:484.1 КБ
ID:5531934

    Коментар


    • #3
      От: Гочо in Wonderland - Отборно ендуро състезание край Копринка

      Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
      [ATTACH=CONFIG]644777[/ATTACH]
      И аз !

      Коментар


      • #4
        От: Гочо in Wonderland - Отборно ендуро състезание край Копринка

        Гочо и Алисия били сравнително умни и трудолюбиви деца. Баща им работел цял живот, като разфасовчик, първо в месната колбасарница „Чановете“, после в „Орехите“, после в цех „Народен“, като си мислел, че сменя работата и се издига. Той кръстил малкия Гочо на дядо си Гъдю, както традициите повелявали, а не Генади, както по-модерно искала жена му. Кера или както приятелките нежно я наричали „Кери“ била домакиня. Тя трябвало по цял ден да храни и чисти на кравите, овцете, кокошките и едва й оставало време да си прочете всички съобщения в сайта за сериозни запознанства „Fuck me tonight”. Макар често да била бушонирана, Кери отстояла пред съпруга си, поне щерка им все пак да получи по-модерно име и не е трудно човек да се досети на кого я кръстила тя …


        Гочо бил запален ендурист, но не му вървяло твърде в този спорт. Ето нялко кадъра с негово участие и сами можете да прецените нивото му.

        Както всеки ден, Гочо и Алисия били на двора и всеки се занимавал с нещо важно. Гочо поправял пачия крак на КТМ-а си и ругаел тихичко: "По дяволите, омръзна ми вече да се чупи !", а Алисия, облечена в блузка с дълбоко деколте се щракала с GSM-a за Фейсбук, но една крава постоянно влизала в кадър и й разваляла бакграунда на снимките. „Те умните момичета затова се снимат в кенефите, мамка му !“ – философски разсъдила Алисия и се запътила към студиото за култови снимки, намиращо се в ъгъла на двора.


        Алисия с любимото си хоби ...


        ... и Алисия, след като вече станала звезда в приказката !

        Докато си бачкал, Гочо забелязал, че край него минал голям, бял заек в черен костюм, който постоянно си мърморел: „Няма време, трябва да се сменя системата !“. Гочо изобщо не обърнал внимание на заека, но когато той извадил часовник, за да види колко е закъснял за смяна на системата, на младежа му светнала лампичката: „Опа-а, заек, пък с часовник!“ Докато Гочо се опомни от шока, заекът влязал в една дупка до тоалетната и изчезнал. Дупката била толкова голяма, че в нея спокойно можел да се вмъкне и човек. Без много да му мисли, Гочо се засилил към дупката, хванал за ръка Алисия, която точно излизала от тоалетната и я повел със себе си.
        - Къде ме водиш бе, ненормалник ? – развикала се девойката – В 16:00 имам уговорен виртуален секс с гаджето в скайп !
        Да, обаче Гочо изобщо не я слушал, теглил я напред в дупката, докато по едно време не започнали да падат отвесно. Падали, падали с километри и „туп“, отзовали се на дъното на огромна зала. Огледали се уплашено Гочо и Алисия и видели, че залата има много врати. „Е, имаме някакъв шанс все пак“ – помислил си младежът, докато Алисия още си мислела за провалената виртуална среща, макар по време на падането надолу, тя да била изпратила СМС с текст: „Na f-ns sm, dr.p, c-ki”, което за по-простите се превежда така: “На фитнес съм, ще се видим друг път. Целувки!“


        Ами да, шокиращо е заек с часовник !

        - Стига с тоя телефон, ма ! Тати хубаво искаше да ти вземе двутактов КТМ 125, но и ти като мама, „Голф 2-ка, та Голф 2-ка“ ! Давай да мислим, какво да правим !
        - Да не би аз да ни замъкнах в тая смрадлива дупка бе, идиот ?! С т‘ва твойто Индуро и изследователски дух, виж до къде ни докара ! Не можем да се вредим с мама да гледаме „Биг брадър“ от твойто тъпо „Дискавъри“ ! Любопитен малоумник такъв ! – любезно отговорила на забележката сестричката.
        - Ти си тъпа ! Хайде да пробваме вратите, може пък някоя да ни върне горе ! – предложил Гочо.
        Отворили плахо двамата младежи едната врата и тутакси ги лъхнал прекрасен аромат на прясно окосена трева и цветя. „Рефан 69“ – помислила си Алисия, но не успявала да види нищо, тъй като била застанала зад брат си, който стоял на вратата, като хипнотизиран.
        -Хайде де, мръдни си задника малко да вляза и аз!“ – сърдито изръмжала Алисия на брат си.
        Двамата пристъпили напред и онемели. Докъдето ти очи виждат се простирали тучни ливади, към които се спускали зелени планини. Из планините подскачали палави, бистри поточета, а в поточетата, пък подскачали едри, шарени риби и пеели: „Истината днес е само тази -родната полиция ни пази.“ Всичко било потънало в зеленина, а поляните били изпъстрени с разноцветни цветя, които ухаели прекрасно.
        - Сигурно има наблизо магистрала, ще хванем нещо на стоп. Хубаво, че съм с късата пола ! – веднага включила Алисия.
        - Ега ти кухата лейка си ! Постой, понаслаждавай се на тази чудесна природа, набери си цветя, окичи се с венец, па се снимай с телефона за “Fuck me tonight”, ако искаш … това е красивата „Лавандулова долина“, преди да построят завода „Габровница“.
        - Да де, да ме помислят за селянка !
        Точно поредния семеен спор набирал скорост и децибели, когато насреща им изведнъж изскочил сърдит, огромен бобър.
        - К‘во прайте вий тука бе ? Това е частно горско стопанство и на всичко отгоре започваме сеч!
        - Ами, ние такова … случайно … загубихме се. Да ни кажете откъде да минем, че да не ви пречим ? И редно ли е така да сечете наред гората ?
        - Дрисльо ! Кой си ти, че ще ни държиш сметка бе ?! Отникъде няма да минавате, гората е наша, държавата е наша и ще правим каквото си искаме ! Връщайте се веднага обратно, да не се разправяме ! … гаджето може да остане.
        Гочо и Алисия се уплашили, обърнали се обратно и напуснали красивата долина, в която вече ехтял звукът от хускварните-резачки.


        В Уъндърландия бобрите и никой друг са били виновни за масовото унищожаване на гората !

        „Има още много врати“ – помислил си Гочо и отворил друга врата.
        Отново красиви полета, върхове на планини, припокриващи се в далечината един след друг, а на преден план китно селце. Разноцветни пеперуди хвърчали наоколо, а птичките си тананикали Годишните времена на Вивалди. Тръгнали страхливо Гочо и Алисия по улиците на селото, но те се оказали пусти. Не се виждал кьорав човек нито по тях, нито из къщите наоколо. Дълго обикаляли нашите по тесните, калдаръмени улички, докато накрая пред една от къщите видели мечка-старица (може да е била и стръвница, ама все тая), която стояла на стар, изтъркан стол, като че ли очаквала някого.
        - Добър ден, Бабо Мецо ! – учтиво поздравил Гочо.
        - Добър ден, деца ! – отговорила старата мечка – Какво ви води насам в тоя джандем ?
        - Ами, ние такова … тръгнахме след един голям, говорещ бял заек с костюм и часовник и се отзовахме тук … - побързала да поясни Алисия. Мечката погледнала жално към девойката, после погледнала на юг, където бил пътят от Раднево, но нищо не казала.
        - Бабо Мецо, защо си сама и кого чакаш ? – съчувствено попитал Гочо.
        - Момче (ударението е на „о“-то, тъй като мечката била от хасковския регион), аз съм Душата на селото и съм тук вече 500 години. Преди толкова години бе създадено селото, но отскоро всичко живо започна да се изселва към града и от 10 години вече тук е празно. Аз стоя, чакам времената да се променят и хората да се завърнат отново, но май няма да дочакам, защото животът ми е само 10 000 години. Ще дойде време, когато никой няма да остане навярно в Уъндърландия, защото тия, които я управляват май са по-ненормални и от вас. Няма по-красива страна по света с по-глупави хора ! От тук няма как да се върнете, от тук можете да идете само в странско. (може би мечката е имала предвид с.Странско, което се намира между Стара Загора и Димитровград, но не е абсолютно сигурно).
        Тъй като Гочо и Алисия имали подготовка по география, колкото VIP персоните от знаменития VIP Brother, те благодарили на Баба Меца, пожелали й да е жива и здрава още 100 години и се забързали да отворят друг гейт.


        Стояла Баба Меца и чакала ...

        От вратата направо ги грабнала голяма навалица. Улицата на голям град била пълна с овце, които вървели на стадо, носели плакати със зачеркнати на тях вълци и блеели в хор: „Долу“ и „Оставка“! Стадото стигнало голям площад, спряло и продължило да блее. Чул се отнякъде плах глас с претенции за по-зелени и сочни пасища, за по-голяма толерантност, но той бил заглушен от новия лозунг на стадото: „Искаме предсрочни избори за нови вълци още сега !“
        Едвам се отскубнали Гочо и Алисия от това стадо и налетели на друго, което също блеело и издигало подобни лозунги, само че на техните плакати били зачертани други вълци. Спрял Гочо една овца и я запитал:
        - Защо протестирате на стада, не е ли все едно кои вълци ще изберете да ви изядат ?
        - Ние овцете не мислим, пък и няма никакво значение, важното е да блеем срещу някого, а ако дават и по някой стрък трева за глас … такава ни е породата и е селектирана 1400 години!
        „Никакъв изход и тук няма да намерим в тоя хаос“ – помислил си Гочо, хванал трудносхватливата Алисия за ръка и хлопнал вратата на протестите зад гърба си. Идвало ред на следващата врата ….



        Още пред вратата Алисия доловила познато ухание и с нетърпение я отворила . Гледката била приказна. Младежите се намирали на плаж с фин, жълт пясък, който огрян от слънцето блестял, сякаш бил златен. Плажът се миел от по-синьо от небето море, а от плажа към вътрешността на сушата се издигала висока, гъста гора. Седнала Алисия на плажа, насочила лице към слънцето и отсякла: „От тук никъде не мърдам, ем няма да ходя на даскало! … само да имаше един бар по средата на плажа и около него да бяха насядали, яки фитнес момчета и само аз да съм жена наоколо …“ – продължила с мечтите Алисия.
        Не е редно да ви разказвам всички мечти на Алисия, тъй като били твърде нецензурни ! Не била свършила да мечтае тя, когато гората започнала с трясък да пада, а от нея излязал булдозер. В същия момент на плажа спрял джип „Ге класа“ и от него слезли два охранени тюлена.
        - Ами, т‘ва успях да изкопча само след толкоз рушвети, които раздадох горе. Ей тия вълци наяждане нямат ! Да отделяш от закуски, да лижеш задници, да правиш сфирки, за да спестиш някой друг милион и да ти ги вземат половината в рушвети ! – затюхкал се единият тюлен.
        - Всеки тюлен лиже задници, не си единствен ! – успокоил го другия.
        - Майната му ! Е, как виждаш комплексчето, нали си голям архитект ?! – попитал първия.
        - Първо ще оградим целия парцел с висока ограда. На мястото на гората ще построим луксозните бунгала. На средата на плажа ще тупнем лускозния хотел за VIP-овете. Останалото ще запълним с плувни басейни и открити барове. Малко палмички , малко трева между тях и … колко му трябва на едно комплексче за няколко милиона !
        - Супер ! Отсега си представям как пияни англичани се разхождат полуголи наоколо, а вечер се търкалят още по-пияни по алеите … важното е да печелим, че иначе глад ! – обадил се другия бобър – Мамка му, а колко пари дадох и на зелените, нагли джуджета, че да им затворя големите усти !
        - Всичко се купува, а съвестта и морала струват най-евтино в Уъндърландия, така че, радвай се ! – заключил другия тюлен.
        През това време пристигнал нов булдозер и започнал да изрива пясъчните дюни, та Гочо и Алисия едвам успели да избягат, за да не ги сгази. След като затръшнали вратата след себе си, задъхан Гочо се обърнал към сестра си:
        - Нали щеше да оставаш, ма фитко ?! Ще има бъдеще за теб скоро тука ! Ще ти сложат силикон насам-натам, ще те возят в скъпи коли, ще спиш до обяд в луксозен хотел, ще се снимаш с „въй фона“ и ще пускаш непрекъснато снимки из нета, а ако си по-тарикатка, ако правиш хубави сфирки, може и чалга певица да станеш и нищо, че ще те бият по два-три пъти на ден за профилактика ! Колко му трябва на човек с тесен мироглед като твоя !“
        - Нье, нье, ни си праф – затропала с крака Алисия - аз ще си намеря някой хубавец, който да е силен, богат и кротък и да не ме бие, а само да ми се радва и да ми купува разни неща !
        - Ха-ха-ха - умирал от смях Гочо – той, ако е кротък и хрисим, няма да е богат, ма фитко ! Има един такъв уж кротък, дето като говори сериозно, все едно разказва приказка, ама него сигурно пък жена му го бие … Добре-е, я посочи сега ти коя врата да отворим, че досега все на камък удряме !
        Заоглеждала се Алисия и се отправила категорично към една от вратите.



        Вратата била модерна, декорирана пищно и с позлатени лаврови венци. Отгоре, над венците ту се появявала, ту изчезвала петолъчна звезда.
        - Това ще е нашата врата ! – радостно заподскачала Алисия, но я отворила предпазливо. Зад вратата имало стая, а в средата на стаята - голяма маса. Около масата били насядали няколко лъва в черни костюми, които си говорили.
        - Време е отново да сменим тактиката. Трябва май да направим някои отстъпки, че овцете започнаха да умират от глад, пък и царят на най-голямата джунгла отвъд океана не е доволен от нас ! Дори това, че манипулираме медиите не върши достатъчно работа !
        - Не съм съгласен да правим каквато и да е промяна ! – възразил друг лъв – Нали плащаме на вълците да контролират ситуацията и да манипулират медии и стада ?! Обещахте ми крайморската брегова ивица, а още нищо няма на хоризонта ! Как да инвестирам ония 10 милиарда, които заделих от УЕК (Уъндърланд Електрик Къмпани) !? Пука ми за малките животинки, да мрат !
        - И аз мисля така, нали сложихме отбрани 200 храненика в животиското събрание, да замазват очите на овцете ! Тук има йерархия и тя трябва да се спазва !!! – заключил друг лъв.
        - Внимавайте и не ставайте алчни ! – отново се обадил първия лъв – По въпроса с крайморската брегова ивица, първо ще трябва „да се случи нещо“ с тюлените, които пробиха за строежите пред зелените джуджета, а ония милиарди, колега, вкарай си ги в някоя офшорка, рано им е още да се появяват на ундърландска земя !
        - То и офшорките сега не са сигурни, я погледнете какво стана в Кипър ! Боже, какви трудни времена настанаха за богатите!
        - Колеги, вчера видях една снимка в интернет – Мечо Пух се е пенсионирал, но тъй като нямал достатъчно стаж, едва свързвал двата края със 150 лв. пенсия и постоянно гладувал. Ако така продължавало, скоро щял да замине на оня свят … все пак е участник в много вицове, забавляваше и нас навремето … искате ли да му помогнем ?
        - Ха, тия милиарди да не съм ги намерил на пътя ! – възмутил се лъвът с крайбрежната ивица – Едвам съм събрал парите, отделям съм от залъка си, за да купя тия няколкостотин въшкави километра покрай морето ! Татко, ако беше жив, щеше да ме убие ! Колко далавери и комбинации е правил навремето в УС, за да ме вкара в тия среди. Една стотинка не давам за шибания Мечо Пух !
        - Добре, зарежете го Мечо Пух, имаме много по-важни задачи да решаваме ! – продължил водещия – Ще се наложи да намалим дяла, който заделяме от УЕК, че овцете забляха много през последните няколко месеца, че им били високи сметките. Ако намалим нашия дял, цената на тока ще падне с няколко стотинки и ще им запушим устите. Колегата, които държи горивата, нека и той задържи цените за известно време. Срамота ще е някакви тъпи овце да ни попречат на бизнеса !
        - Стига де – обадил се лъвът, който се занимавал с горивата – животът поскъпна много ! Преди години ходих с две гаджета на Малдивите и изкарвах с 50 000 лева, а сега 100 000 не стигат, това живот ли е ? Да замразя горивата и да мизерствам ли ?!
        - Разбираме те, колега, всички сме на това дередже, но ако останем в Уъндърландия без овце, кого ще управляваме, кой ще ни служи, кого ще манипулираме , кого ще правим на курбан ? Едни гори останаха само за изсичане и износ, а после ?! Предлагам ви да изберем някой уж от средите на стадата да ги управлява, че да му вярват, а ние пак ще си я караме постарому. Давайте предложения за такъв вълк в овча кожа, колеги … !
        Гледал това тайно животинско събрания в тесен кръг Гочо и не вярвал на ушите си. Едвам му стигнали силите да се пресегне и тихичко да отвори вратата, за да напусне стаята. Алисия така и не разбрала нищо, но не и трябвало, тъй като знаела, че вечерта, ако имало нещо важно, щели да го съобщят по новините.



        Все още Гочо стоял шокиран в средата на кръглата зала с многото врати, когато покрай тях минал големия, бял заек. Гочо го хванал за реверите, придърпал го и му се развикал:
        - Слушай, пу..ка майно, къде ни докара тук ? Каква Уъндъландия, това тук е същински ад ! Веднага казвай коя е вратата от която ще можем да се върнем горе, че ми писна от костюмирани животни тук !
        - Ха, да съм те карал да тръгваш след мен ? – попитал учудено заека – Има толкова много още врати, пробвай, ако искаш !
        Заекът посегнал към стената, щракнал ключ и осветил залата. Вече се виждало, че върху всички врати имало надписи, но в тъмнината, те не се забелязвали. „Железници“, „Досиета“, „Магистрали“, „Цифровизация“, „Култура“, „Подслушвания“, „Пиевски“ … вратите нямали край.
        - То хубаво, но това е голям лабиринт, а не ми се слушат повече гадостите на ония, които го управляват ! Коя е вратата, от която най-безболезнено ще се измъкнем от тук ?
        - Хм, всички врати могат да те отведат нагоре, но трябва да се настроиш за обстановката, която е зад тях. Трябва да оставиш морала си тук, трябва да си готов на големи компромиси, трябва да свикнеш да се навеждаш ниско, трябва да се набъркаш в калта и лайната, нали си ендурист ?!
        - Не-е-е-е ! – ревнал с пълен глас Гочо и в този миг се събудил.
        Алисия точно излизала от тоалетната на двора с GSM в ръка и недоволно си мърморела: “ Тук нищо не става ! Ще ида да се снимам в луксозния кенеф на бат‘ Жоро – комшията. Нищо, че ще ме хваща за задника, заради снимките си заслужава, пък и не е чак толкова лошо !“
        Точно Алисия излязла от къщи и на двора се появил голям, бял заек, който си мърморел: „Няма време, трябва да се смени системата …“



        Край, Конец, Енд ... етс.


        РЕГЛАМЕНТ:

        Ето, по тази пародия ще проведем състезанието в Уъндърландия на 9 ноември, колеги.
        По трасето отборите ще търсят разни животни, участвали в приказката, ще ги донесат на финала и вечерта ще ги изядем ! Ще има и задачка - изненада, но тя ще остане в тайна до последния момент.
        Повечето са карали миналата година и знаят как се провеждаше надпреварата. На няколко места ще има камери, които ще документират, дали отборът се движи в група, което е задължително условие ! Ако някой състезател липсва от отбора, на отбора няма да бъде давана контрола, докато той не дойде на контролния пост !
        Траковете на отборите ще бъдат проверяване след финала. И тук внимавайте !!! Поради това, че искаме да наложим някои места, като задължителни за преминаване, най-голямото възможно отклонение от трака ще бъде намалено на 50 метра.
        На местата, където има пресичане на реки (малки или по-големи) внимавайте много и си търсете най-подходящия брод ! По трасето на мотоциклетите има само 2-3 по-трудни места, но затова сте тийм, за да си помагате, когато се наложи. Състезанието е за удоволствие и поради тази причина, то не е трудно. Който иска по-трудно, да заповяда на Six days crazy job ! Трасето за АТВ е като песен на Веселин Маринов Движете се точно по така, не правете шорткъти, за да не пропуснете задача или контрола и с това да си провалите участието !
        Таксата участие ще бъде 10 лв. на каска и парите ще бъдат раздадени на отборите класиралите се на първите три места.
        Записванията ще са в петък и до 10:30 часа в събота.
        Старт на състезанието - 11:30 часа.

        Утре ще ви дам телефоните за резервации.

        Трасето е меко и приятно ! Носете си въжета !
        Последно редактирано от Жоро Хаджиев; 04-11-13, 01:09.
        Ендурото и сексът не са шега работа !
        -------------
        Животът се измерва с броят на издишванията !

        http://sixdayscrazyjob.com
        http://crazy-job.com

        Коментар


        • #5
          От: Гочо и Алисия in Wonderland - Отборно ендуро състезание край Копринка

          E, Жоре супер си го написал!Дай повече инфо къде ще е купона и освен бобри, тюлени, мечки, вълци и т.н. дето ще ги ядем ще има ли бира и рИкия?
          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

          Коментар


          • #6
            От: Гочо и Алисия in Wonderland - Отборно ендуро състезание край Копринка

            трасето като миналата година ли е ?

            Коментар


            • #7
              От: Гочо и Алисия in Wonderland - Отборно ендуро състезание край Копринка

              Трасето поне на 50% е различно, но като трудност е на същото ниво !
              За останалото ще си призная довечера !
              Ендурото и сексът не са шега работа !
              -------------
              Животът се измерва с броят на издишванията !

              http://sixdayscrazyjob.com
              http://crazy-job.com

              Коментар


              • #8
                От: Гочо и Алисия in Wonderland - Отборно ендуро състезание край Копринка

                Добре си го измислил, достойно за публикуване в някоя медия на лъвовете
                Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                Коментар


                • #9
                  От: Гочо и Алисия in Wonderland - Отборно ендуро състезание край Копринка

                  Жоро Хаджиев изби рибата ... както винаги Железен!
                  Пожелавам успех на всички, веселия купон е ясно, че ще се случи.

                  П.П. Едно пояснение към текста за не-заралий: Раднево често се асоциира и с една "весела" болница, от сорта на тия в Карлуково и Царев Брод.
                  О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                  Коментар


                  • #10
                    От: Гочо и Алисия in Wonderland - Отборно ендуро състезание край Копринка

                    А не може ли да вържеш по дърветата луканка, пастърма.
                    Такива работи да търсим.
                    И виното да е червено....
                    Последно редактирано от pimax; 04-11-13, 18:28.
                    ........................
                    Иван Маринов
                    CRF 250 X
                    Не шансът определя съдбата на човека,а изборът!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Гочо и Алисия in Wonderland - Отборно ендуро състезание край Копринка

                      Първоначално публикуван от pimax Преглед на мнение
                      А не може ли да вържеш по дърветата луканка, пастърма.
                      Такива работи да търсим.
                      И виното да е червено....
                      Че то тогава кой ще занесе нещо на финала бре ???

                      Коментар


                      • #12
                        От: Гочо и Алисия in Wonderland - Отборно ендуро състезание край Копринка

                        Малко снимки от трасето. Нямах много време да снимам, опитвах се да разнообразя трака в източната си част, защото около язовира няма кой знае какво толкова да се направи. За моторите съм включил два по-високи прага. Ербапите могат да ги скачат, но ... носете за всеки случай по едно въже на отбор !
                        Има , макар и къси участъци, където трябва да си пробивате път в гората, но истинското ендуро на практика включва и този елемент.
                        Днес поразнообразих и трасето за АТВ-тата, че иначе щяха да умрат от скука.

































                        Ето и телефони за резервации в хотелите около Копринка:

                        "Златна котва" - +359 431 6-48-18, мобилен - 0885434547
                        "Лазур" (хотелския комплекс на мероприятието, където беше то и миналата година) - 0431/63055, Мобилен: 0896864100
                        "Роза" - 0431/62708, 043163571, мобилни: 0897 953279, 0896 794573
                        Има на 10 метра от Лазур и нови вили, но нямам сведения за тях, иначе изглеждат луксозни.

                        Забележка: Никъде из споменатите по-горе заведения няма ракия !
                        т0431/62708; 0431/63571
                        моб. 0897 953 279; 0896 794 573
                        Последно редактирано от Жоро Хаджиев; 04-11-13, 22:35.
                        Ендурото и сексът не са шега работа !
                        -------------
                        Животът се измерва с броят на издишванията !

                        http://sixdayscrazyjob.com
                        http://crazy-job.com

                        Коментар


                        • #13
                          От: Гочо и Алисия in Wonderland - Отборно ендуро състезание край Копринка

                          Забележка: Никъде из споменатите по-горе заведения няма ракия !
                          че какво ще правим без ракийка

                          Коментар


                          • #14
                            От: Гочо и Алисия in Wonderland - Отборно ендуро състезание край Копринка

                            Новите вили се скъпички,но за сметка на това луксозни.За по заможните ето и сайтът им за резервации http://artemida.bg/ .
                            Yamaha Dt 125 R > Suzuki DRZ 400 E > Beta Rev 3 "06" > KTM 520 EXC

                            Коментар


                            • #15
                              От: Гочо и Алисия in Wonderland - Отборно ендуро състезание край Копринка

                              Първоначално публикуван от Гено Сопот Преглед на мнение
                              че какво ще правим без ракийка
                              Аз това го разбирам като един вид да си носим. Кой по литър, кой по два ...
                              Иван Маринов
                              Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                              ЕНДУРО ВАРНА

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X