Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Смърт в Планината.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Смърт в Планината.

    Я оставете простотиите, ами дайте да се качим на Мусала.

    Коментар


    • #32
      От: Смърт в Планината.

      Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
      Със сигурност си зависи от организма и е индивидуално.
      Ма за пиенето съм сигурен. Айде да го кажем така - ако в София нормално се напиваш от 500 грама, на 3000 м преди аклиматизирането ще постигнеш същия ефект със 100.
      Те това ама извъобще не е вярно отнасяйки се до мен пък и до още няколко човека с които сме били заедно в една и съща ситуация. А пък съвсем до мен по-скоро обратното. И не говоря за аклиматизация тъй като първото нещо след като народа се докопа до багажа току що свален от самолета е да открехне капачката на ракията и да подуши луканката.

      пп Ясене как можеш да дефинираш напиването като глупост?
      Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
      Селска фурна аспух нема. Пак същият.
      В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

      Коментар


      • #33
        От: Смърт в Планината.

        Напиването като глупост го дефинирам само в някои трудни моменти на изтрезняването. Иначе не. Мисълта ми беше, че може да се качим, а всеки да пие колкото носи, вместо да си броим капките.

        Коментар


        • #34
          От: Смърт в Планината.

          Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
          Те това ама извъобще не е вярно ....
          Потвърждавам. Проигравано стотици пъти.
          О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

          Коментар


          • #35
            От: Смърт в Планината.

            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
            Напиването като глупост го дефинирам само в някои трудни моменти на изтрезняването. Иначе не. Мисълта ми беше, че може да се качим, а всеки да пие колкото носи, вместо да си броим капките.
            Колкото носи на пиене или колкото си носи, че ако е второто...????
            Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
            Селска фурна аспух нема. Пак същият.
            В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

            Коментар


            • #36
              От: Смърт в Планината.

              Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
              .... че ако е второто...????
              В повечето случаи е второто Темата от смърт в планината леко зави към пукница в планината. Очаквам забежки към е*ане в планината, ЦК на КПСС в планината и сирийци в планината.
              О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

              Коментар


              • #37
                От: Смърт в Планината.

                Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                Колкото носи на пиене или колкото си носи, че ако е второто...????
                Кой както го разбира.

                Коментар


                • #38
                  От: Смърт в Планината.

                  Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                  Кой както го разбира.
                  Има огромна разлика между двете. Ако е второто, по- добре да си ходя сам в планината.
                  Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                  Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                  В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                  Коментар


                  • #39
                    От: Смърт в Планината.

                    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                    Я оставете простотиите, ами дайте да се качим на Мусала.
                    Кога?

                    Коментар


                    • #40
                      От: Смърт в Планината.

                      Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
                      Коя година е било това ?
                      А де...работех за Хелпик още...значиии по стаж 2013 - (2+3+2) =2006 може би....не помня годините.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Смърт в Планината.

                        ...а иначе според мен строго си зависи от организъма на индивида. Обратното на изкачване , гмуркането...подопечените ми водолази на язовир Стамболийски, като скачаха на 45-50 метра се 'опиваха' различно...един горе-долу нормален (като изключим загубата на некой способности и логически връзки...не можеш да смяташ елементарни неща) а други си 'полудяваха' направо.

                        Коментар


                        • #42
                          От: Смърт в Планината.

                          Първоначално публикуван от Andrei Преглед на мнение
                          А де...работех за Хелпик още...значиии по стаж 2013 - (2+3+2) =2006 може би....не помня годините.
                          На 4 юли 2003 бях горе , на Винчето и се виждаха камиони които работеха долу на Карагьол.
                          На нас клиренс ни трябва , не скорост

                          Коментар


                          • #43
                            От: Смърт в Планината.

                            Нещо друго е било...аз 2002 завърших, а 4 юли 2003 полагах тръби по Петроханските гори

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X