Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Техника с която снимате

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Техника с която снимате

    от 2004 имам Canon 20D

    три чанти с различни обективи, от L-серия през Сигми, руски и Никори, Роккори, Цайсове....

    2 филмови ЕОС-а

    1 филмов Никон

    и поне 10 -на филмови стари механични.....

    и две сапунерки...

    и два средноформатни....

    ..ама нямам време да снимам нещо....

    поне се занимавам с фотографския портал, който ще пуснем надявам се скоро..... може да разгледате тестовата версия www.fotogate.net/test1 (трябва регистрация за да се четат целите теми и да се виждат и пускат снимки)

    Коментар


    • #32
      До: Техника с която снимате

      Олимпус СП 500
      [U][I]Land Rover Freelander 2.0 D [/I][/U]

      Коментар


      • #33
        До: Техника с която снимате

        Panasonic LUMIX FZ-50. Добор е, ама ни риба, ни рак.
        Точа зъби за Nikon DSLR, но няма да е скоро, при тия безумни цени.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • #34
          До: Техника с която снимате

          Sony DSC-H5
          Sony DSR-DVD 405E

          Раздарих две "сапунерки", но без тях не може.Нещото в джоба е незаменимо!
          DVD камерата е 3Mpx и фотоснимките с нея са напълно достатъчни за РС

          Все "успявам" да купя последния модел на отиващата си техника. Така и не разбрах защо моята 3Мпкс камера не е Хай дефинишън, а тези с твърда памет, 0,8Мпкс и по-малко пари са?
          Отгоре на всичко снимат по 5-6 часа с едно зареждане

          В "Технополис" продавач-консултантките" са красиви. И само толкова!
          Обяснете ми - много ли се минах

          Коментар


          • #35
            До: Техника с която снимате

            Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
            Panasonic LUMIX FZ-50. Добор е, ама ни риба, ни рак.
            Точа зъби за Nikon DSLR, но няма да е скоро, при тия безумни цени.
            И аз съм с Panasonic FZ-50 и ми върши чудесна работа.Имах възможност да си купя огледално рефлексен, но пък с него не мога да снимам клип.Затова се спрях на сапунерка от висок клас с хубава оптика и добър зум.Няма да забравя по-миналата година на концерта на Браян Адамс в София като влизах как странно ме гледаха на пропуска,ама нали си беше разрешено да се снима,си влязох като пич

            PS
            Сори за качеството,но зума е на макс.

            DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
            Skype: pach_bs

            Коментар


            • #36
              До: Техника с която снимате

              с Никонски ДСЛР тялото (фотоапаратът) е само началото на инвестицията. За да правите добри снимки ще трябва и доста оптика, която е вече наистина скъпа. Макар и в това отношение да са го измислили Никон - имат обектив 18-200 мм, който не е много скъп, но удобството да носиш само един обектив е за сметка на качеството и светосилата. С други думи, един Панасоник FZ 50 в повечето случаи ще ви свърши много повече работа, за много по-малко пари. Е, ако сте навътре с фотографията и имате специфични изисквания за фотоапарата, тогава си заслужава планиране на ДСЛР. Примерно за снимане на диви животни, за снимане на по-тъмничко, за астрофотография, за много динамичен спорт и т.н.

              Коментар


              • #37
                До: Техника с която снимате

                Olympus Camedia C-2500L 2.5 megapixela 3x Оптичен zoom + optical enhance +1.5zoom

                Sigma SD-14 14 Megapixela тяло + 18-200 F3.5-6.3 DC/OS/HSM + 17-70 F2.8-4.5 DC+HSM (http://www.sigma-sd14.com/)

                Sony Ericsson K800i+Nokia 6110 Navigatоr.

                Лентов фотоапарат Agfa, лайка формат с шахтов визьор

                от всичко изброено, най често снимам с калапвата нокия, защото ми е винаги под ръка. по рядко с Sony Ericsson.

                Sigma фотоапарата го имам от коледа, но си чакам обективите и не съм снимал още с него.

                от 85-86 година се занимавам любителски с фотография, за съжаление е ми остава никакво време за това ми хоби.
                LR Disco II,'99,TD5,,HDC,ETC,R380,T-Max 9500,Safari,General AT,Light bar, CDL, 3" lift procomp
                LR Disco II,'02,TD5,SLS,ACE,HDC,ETC,ZF4HP
                [IMG]http://ftp.domainbg.com/SG/mydisco2logo.jpg[/IMG]

                Коментар


                • #38
                  До: Техника с която снимате

                  Здравеите!Аз доскоро бях с BENQ-4mp.за семеен ставаше но беше много бавен спрямо по новите.Сега леко се изкачих нагоре и си взех CANON POWER SHOT A550.Та още го разучавам но за семеен ниско боджетен става
                  ГАЗ69,Fiat Dukato maxi бордово 3,40м.Omai4x4 тристранен самосвал и Витара в проект!

                  Коментар


                  • #39
                    До: Техника с която снимате

                    Първоначално публикуван от steev69.bg Преглед на мнение
                    Здравеите!Аз доскоро бях с BENQ-4mp.за семеен ставаше но беше много бавен спрямо по новите.Сега леко се изкачих нагоре и си взех CANON POWER SHOT A550.Та още го разучавам но за семеен ниско боджетен става
                    И аз от скоро имам същият модел на Канон.Купих го за 290лв. от Технополис.Апарата
                    е с 4оптичен зум и 1гигабайт карта.В сравнение с другите модели на тази цена ми се
                    видя по добър.Снимките които прави ми харесват, ама нямам никакъв опит във
                    фотографията и не мога да дам реална оценка в сравнение с другите модели.

                    Коментар


                    • #40
                      До: Техника с която снимате

                      Canon S3 IS
                      Technical Rescue Direct - life lies in courage
                      http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

                      Коментар


                      • #41
                        До: Техника с която снимате

                        Първото "желязо" беше Олимпус 2.1 мпх, май модела беше 990 или нещо от сорта...
                        Следващото беше Канон С7 7.1 мпх(Черничък и широкоъгълен)
                        После - Сони ДСЦ в80 8мпх, ама снимаме Фул ХД с него и затова и беше взет.
                        Най-новата придобивка си е само моя: Пентакс к10 (10мпх ДСЛР) и освен стандартния обектив (18-55) имам и една Сигма 70-300 Макро се води и съм супер доволен от този апарат...

                        П.С. В момента Олимпуса е в работата на бажа ми, а с останалите снимаме отвреме навреме, като най-употребявания е Пентакса...
                        "That is not dead which can eternal lie,
                        And with strange aeons even death may die."
                        ~H. P. Lovecraft

                        Коментар


                        • #42
                          До: Техника с която снимате

                          Canon Ixus 750 7,1 Mpx
                          Grand Vitara 2.0 16V (J20A)

                          Коментар


                          • #43
                            До: Техника с която снимате

                            Аз от понеделник съм с новичък Canon Powershot SX100IS.Мисля,че направих правилен избор
                            Ето една от първите ми снимки с него
                            Прикачени файлове
                            Renault Scenic RX4 2.0 16V 140hp

                            Коментар


                            • #44
                              До: Техника с която снимате

                              Първоначално публикуван от Bobkata Преглед на мнение
                              Аз от понеделник съм с новичък Canon Powershot SX100IS.Мисля,че направих правилен избор
                              Правилен е, което може би казвам не съвсем обективно. Моят е Powershot А640 и като му усвоявам възможностите (макар и прекалено бавно) все повече се влюбвам и в него, и в канонизма въобще.

                              Поздрави и със здраве да си снимаш с него!
                              Искам България чиста!

                              Коментар


                              • #45
                                До: Техника с която снимате

                                Мерси,мерси 1 седмица избирах между него и Sony DSC H3,но в крайна сметка избрах Канона и не съжалявам никак.Вече почвам да посвиквам с настройките-стария ми апарат Samsung A4 имаше всичко на всичко 2-3 настройки и качеството на снимките от Канона ми се вижда на светлинни години в сравнение с него
                                Renault Scenic RX4 2.0 16V 140hp

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X