Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Консултация, съвет от невролог или неврохирург

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Консултация, съвет от невролог или неврохирург

    Задравейте,
    проблема ми е следният.
    Преди около 4 месеца получих силни болки в десния крак - около коляното и бедрото. Ходих по лекари, първо естествено при личната лекарка. Тя ми предписа Мелбек, взех го, 1 седмица, ефект 0. Отидох при невролог - одобри мелбека, даде ми и болкоуспокояващи, ефект 0. Отидох при травматолог - направи ми за първи път някакво изследване- рентген - диагноза шипове, къде точно не разбрах, предписа ми Артро стоп, каза - пиеш 1 месец. Взех го. Мина месеца. Ефект 0. Върнах се при предишния невролог - назначи ми физиотерапия- ефект огромен, постоянната болка изчезна, остана от време на време. Отидох при друг невролог- прати ме в болница- 1 седмица инжекции в дупето, Милгама и нещо друго, ефект 0. Чак след това ми назначиха скенер. Направиха го. Нищо ми нямало. Дадоха ми болничен и ме изпратиха. Обаче мен продължава да ме боли. В Епикризата са ми писали Радикулит. Аз си направих копие на диска със скенера. Та бих искал да помоля някои ако има тук наясно със тези снимки или може да ме насочи към истински специалист, а не немотивиран такъв, да ми помогне и да разчете снимките, да ми каже какво всъщност се вижда там- има ли, няма ли шипове, радикулит ли е кво е.... Омръзна ми да ходя по лекарите тук... Действието се развива в Кюстендил.... ако има значение

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X