Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Из красива България

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Из красива България

    Първоначално публикуван от lubashki777 Преглед на мнение
    ....Разбирам и колегите, които само разглеждат с удоволствие прекрасните ти кадри, защото...то може ли на всеки готин кадър все едно и също..."страхотен, много хубав невероятен" и т.н....и на следващия отново пак същото...и на по-следващия пак...
    Точно така е
    Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
    Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

    Коментар


    • От: Из красива България

      Не знаех къде да пусна снимката, нека автора на темата не ми се сърди, но това е нещо, което ме впечатли! - http://panomagic.eu/galata/

      Коментар


      • От: Из красива България

        Той автора...публично ни уведоми, че повече няма да пише тук и да поства снимки/това за мое а и на всички най-голямо съжаление/, та едва ли би имал нещо против де...вероятно няма и да разбере.
        П.П.Така и не разбрах какво се случи тогава...и защо Наско взе такова крайно решение..., ама ми е кофти...все още...
        NISSAN FOREVER
        -----------------------------------------------------------------------------
        Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

        Коментар


        • От: Из красива България

          Наско, невероятни снимки. Обмислял ли си идеята да участваш в някой конкурс? Аз лично съм взимал участие в конкурс на www.voubs.bg и спечелих второ място. Поздравления, продължавай да се развиваш в тази насока.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X