Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Здравейте от Канада

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Здравейте от Канада

    Hello, I was contemplating writing in BUlgarian(I can read it pretty well), but I wasn't sure if it would have been very coherent or easy to understand.
    Anyway, name is Terry I was born and raised in Sofia, and we came to Toronto when I was 11.
    I have owned a 4x4 vehicle of some sort for some time now(I had a Jeep Cheroke(4L, lifted, etc), and finally last year I got what I wanted. I bought a 1990 Range Rover (v, repainted it, lifted it, rebuild the engine, etc. Just 1 month ago I bought another Land rover, a Discovery(v to use as a daily driver.
    I am glad I came across this site, it shows me what the off road scene in BG is.
    I was wondering if this forum has any stickers? Are there any Land rover specific BG clubs?

    Here are some pictures of my Range rover.



  • #2
    До: Zdraveite From Canada

    Добре дошли! Можеш спокойно да пишете на български. Ако не се получава добре ще кажем, няма страшно

    Ще се радваме да разкажете повече за това как е при вас? Къде карате, пък и ще се радваме на малко снимки.

    Още веднъж, добре сте дошли тук!
    VPetrov.photography

    Коментар


    • #3
      До: Zdraveite From Canada

      Добре дошъл Тери
      Издъних се на Тюринг теста

      Коментар


      • #4
        До: Zdraveite From Canada

        Първоначално публикуван от muddyrangerover Преглед на мнение
        Hello, I was contemplating writing in BUlgarian(I can read it pretty well), but I wasn't sure if it would have been very coherent or easy to understand.
        You could at least try ...

        Първоначално публикуван от muddyrangerover Преглед на мнение
        I was wondering if this forum has any stickers?
        Има. Същите като логото тук
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • #5
          До: Zdraveite From Canada

          Ok, Ill try in BG.
          При нас терена варира много, зависи колко далече и в коя посока отидеш. Напоследък много от местата близко до Торонто ги затвориха, поради една или друга причина. Минималното време каране да стигнеш до место е около 1 час. Повечето места (траилс) на които ходим са сновмобиле and ATV Траилс. Те варират от mud, water crossing, rock, run оффс, хиллс, and loose дирт. Някои места имат определени изисквания към 4х4 машините, before there is any reason to attempt them. Блокировки, 33 инч гуми, скид платес, etc. Ще гледам да намеря някои стари мои снимки. Не можах да намеря стикерите.

          Коментар


          • #6
            До: Zdraveite From Canada

            Първоначално публикуван от muddyrangerover Преглед на мнение
            Ok, Ill try in BG.
            При нас терена варира много, зависи колко далече и в коя посока отидеш. Напоследък много от местата близко до Торонто ги затвориха, поради една или друга причина. Минималното време каране да стигнеш до место е около 1 час. Повечето места (траилс) на които ходим са сновмобиле and ATV Траилс. Те варират от mud, water crossing, rock, run оффс, хиллс, and loose дирт. Някои места имат определени изисквания към 4х4 машините, before there is any reason to attempt them. Блокировки, 33 инч гуми, скид платес, etc. Ще гледам да намеря някои стари мои снимки. Не можах да намеря стикерите.
            Здрасти,
            Тези места който си описал ми се струват "регулирани", няма ли просто черни пътища по който да се разхождаш в региоана?

            Коментар


            • #7
              До: Zdraveite From Canada

              Справяш се доста добре с българския
              В нашия форум има и втори българин пишещ от Канада Нищо чудно да сте близко
              Ето тук може да погледнеш за стикерите А това е файла: https://htftp.offroad-bulgaria.com/kinex/Razni/...garia_logo.eps
              о 88 з 417 оо 4 - Стоян

              Коментар


              • #8
                До: Zdraveite From Canada

                А, какъв е този софийски номер на предното стъкло?

                Коментар


                • #9
                  До: Zdraveite From Canada

                  последната мода по тукашните ширини - номер от държавата от която си дошъл или от където и да е другаде. в Онтарио имат по два номера - преден и заден , така че този е сложен ...някъде. при нас в Квебек имаме само задни номера така че е голяма веселба - предните номера са от цял свят. В тази връзка - голяма молба: обещах на жена ми софийски номер (в момент на слабост) и сега се очертава скоро да спя на черджето пред вратата... ако някой от колегите не се смили и не намери един, какъвто и да е модел, желателно софийски. не е нужно да ми го праща, само да го намери и остави в София на майка ми.

                  welcome Terry, meet you on the trails
                  Stop fawkin email me! I'm trying to drink....
                  http://www.danasoft.com/sig/mitak.jpg
                  http://www.youtube.com/watch?v=A53Mx...eature=related

                  Коментар


                  • #10
                    До: Zdraveite From Canada

                    Митко, не знам от къде може да се намери номер, асвен да се гепи, ама като знам в КАТ каква лудница е на човека ще му създадем хиляди проблеми.
                    Ако не държиш да е 100% истински, може да се напечати, гледам почти всички шофьори на ТИР-ове си пишат имената на табелки като регистрационния номер, така че може каквото искаш да се напише. Ако искаш да потърся къде ги прявят и да непечатим, каквото искаш.
                    LZ1PER

                    Коментар


                    • #11
                      До: Zdraveite From Canada

                      Първоначално публикуван от митко Преглед на мнение
                      последната мода по тукашните ширини - номер от държавата от която си дошъл или от където и да е другаде. в Онтарио имат по два номера - преден и заден , така че този е сложен ...някъде. при нас в Квебек имаме само задни номера така че е голяма веселба - предните номера са от цял свят. В тази връзка - голяма молба: обещах на жена ми софийски номер (в момент на слабост) и сега се очертава скоро да спя на черджето пред вратата... ако някой от колегите не се смили и не намери един, какъвто и да е модел, желателно софийски. не е нужно да ми го праща, само да го намери и остави в София на майка ми.

                      welcome Terry, meet you on the trails

                      ААААААААААААаааааааа! За това ли Шарко ми е поръчал рег. номер от преди една година? На неговия обаче пише "CHALGA" вместо номер. Както се сещате не е истински, но много се доближава до оригинала.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Zdraveite From Canada

                        Първоначално публикуван от muddyrangerover Преглед на мнение
                        Hello, I was contemplating writing in BUlgarian(I can read it pretty well), but I wasn't sure if it would have been very coherent or easy to understand.
                        Anyway, name is Terry I was born and raised in Sofia, and we came to Toronto when I was 11.
                        I have owned a 4x4 vehicle of some sort for some time now(I had a Jeep Cheroke(4L, lifted, etc), and finally last year I got what I wanted. I bought a 1990 Range Rover (v, repainted it, lifted it, rebuild the engine, etc. Just 1 month ago I bought another Land rover, a Discovery(v to use as a daily driver.
                        I am glad I came across this site, it shows me what the off road scene in BG is.
                        I was wondering if this forum has any stickers? Are there any Land rover specific BG clubs?

                        Here are some pictures of my Range rover.


                        Здравей и от мен. Range Rovera-ти изглежда доста добре.Почти перфектно.
                        LR DISCOVERY I, 1989 / 2.5TDi

                        Коментар


                        • #13
                          До: Zdraveite From Canada

                          Welcome to the forum, Terry. Compliments on your Bulgarian!

                          Your Range looks very nice! Have you rebuilt it by yourself? I see you're a V8 fan You'll see in time that these are not the most popular Land Rovers in Bulgaria. It is not that we don't like them...

                          I have a Discovery 200tdi and was planning to make it a Camel Trophy replica but gave up the idea (not completely though ).

                          As far as I know, there aren't any other BG LR clubs, we're the first one.
                          A Land Rover would never turn up to collect an Oscar.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Zdraveite From Canada

                            Първоначално публикуван от Nightcrawler Преглед на мнение
                            Welcome to the forum, Terry. Compliments on your Bulgarian!
                            Темата е от август миналата година. И човекът не е влизал оттогава.
                            Ние не сме неутрални!

                            Коментар


                            • #15
                              До: Zdraveite From Canada

                              Това не го бях видял...

                              А пък аз се чудех как така бързо се напълни международната секция...
                              A Land Rover would never turn up to collect an Oscar.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X