Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Никел Цинк батерии на 1.6 волта

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Никел Цинк батерии на 1.6 волта

    Пробвай го с незареждаемите литиеви батерии. "Енерджайзер" имат такива. Ползвал съм тези:http://www.energizer.com/batteries/p...s/default.aspx - синичките. Ама това защото в България други не се внасяха. Сигурно има и други производители. Долу горе на фотоапарата ми издържат десетократно повече снимки от алкалните.

    Коментар


    • #17
      От: Никел Цинк батерии на 1.6 волта

      Ма пак трябва да ги сменям,не се зареждат,а на мен това ми трябва.

      А иначе мерси,ще си накьлва малко от тия за проба.
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • #18
        От: Никел Цинк батерии на 1.6 волта

        Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
        ...Лампата нищо и няма,работи си с нормални батерии като истинска.Тия имат някаква бясна гаранция,а и са такъв един размер,че няма и да се опитвам да я отварям,по-добре с батерии да я тормозя.Има защита от прегряване ма то пак толкова грее и с нормални батерии....
        Имах предвид, че навярно драйвера в ламБата не е читав (т.е., че самата лампа не е читава)...
        И не поддържа 'гарантирания' от производителя работен диапазон напрежение...
        Което не виждам как можеш да го оправиш освен да си вземеш читава ламБа, на която да можеш да разчиташ...
        На твое място бих я сменил ако ми е толкова важна, а не бих се вкарвал във филми с експерименти с разни батерии и т.н....
        Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
        Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

        Коментар


        • #19
          От: Никел Цинк батерии на 1.6 волта

          За 200 лумена си трябват около 2 вата. Като няма ток в батерия от 1,5волта и доста по-малко после, отде да вземе 1,5ампера? Тия вече не лъжат в лумените/тип и модел на диода. Но пък лъжат много във всички батерии.
          А тези простотии се правят от името на всички ни.
          Даника
          Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

          Коментар


          • #20
            От: Никел Цинк батерии на 1.6 волта

            И като винаги няма да се дам.

            Брата има същата,зареждам една батерия и като клекне я зареждам пак и пробвам в челника на брата.Ако свети.......си купувам друг,че това много ми трябва,на свирка джия станах да си държа фенера със зъби.


            Няма да е от батериите обаче,само нещо у лампата ще е.С нормална батерия не само свети ми свети с часове та се почесваме и аз кое и защо.Е Ясен има същото и при него с тоя модел батерии си свети,при мен коя да е батерия от редичката да избера и не и не.Май верно е фенера мамицата им Китайци

            Като напипвам мамеца пак ще пиша
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • #21
              От: Никел Цинк батерии на 1.6 волта

              Сори морски, не можах да направя теста преди тебе. Тоя фенер седи в чантата на жената, а два дена не можем да се разминем с нея.

              Ама ще го направя де.

              Коментар


              • #22
                От: Никел Цинк батерии на 1.6 волта

                Тя па какво търси с него???С напипване не става ли?



                Да не се стегнеш сега.Моите проби почват само да се пребера брата,ако до тогава рязко ми излезе плаване си взимам друг,а тоя в чантата на жената го слагам,да намира в тъмницата каквото търси там.
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • #23
                  От: Никел Цинк батерии на 1.6 волта

                  Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                  Тя па какво търси с него?
                  Моята жена е специална. Освен фенер си носи и нож в чантата, за разлика от мене.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Никел Цинк батерии на 1.6 волта

                    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                    Моята жена е специална. Освен фенер си носи и нож в чантата, за разлика от мене.
                    Мда .. Ясен нож му не требе - той си прави гарота от първия попаднал под ръка кабел ... или замярга по главата с батерии.

                    Абе Босе ..докат оправиш напрежението у челника ми земи от тия малките фенерчета - дет и мен ме обзаведе .. така поне ще си в по-малък диапазон свиркаджия .. ко се мъчиш с тия дето са по два цола. Ма зер пусти мерак сичко да ти е големо .. тЕ ти!

                    Коментар


                    • #25
                      От: Никел Цинк батерии на 1.6 волта

                      Взел сьм си,имам по 2 сини и 2 жьлти,карат си с Енелупа и не мрьнкат,Зебрата обаче кляка.

                      И Зебрата е малка,фенера ония малкия черния и той е мальк ма свети като за голям.А за голямото си прав,голямото си е голямо
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар


                      • #26
                        От: Никел Цинк батерии на 1.6 волта

                        Такаа, докопах фенера от жената, заделих и време за тест.
                        Фенерът с енелуп батерийка остава в който режим го оставя значително повече от 30 секунди. В най-високия режим свети повече от половин час (не съм го чакал докрай), при което изхарчва повече от половината батерия, нагрява се почти до неприятно на пипане, но свети и не спори.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Никел Цинк батерии на 1.6 волта

                          С кой Енелооп,белия модел или черния с лилавия надпис?

                          Мамицата му,е сега ше му извьртя един тест ПАК.
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар


                          • #28
                            От: Никел Цинк батерии на 1.6 волта

                            белия, черен нямам. Какъв е той?

                            Но: не случайно ти казах за затягането. Предишния модел няма проблеми, този понякога (1/50 пъти) не потегля добре, все едно батерията свършва. Отвиваш, завиваш и си ти.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Никел Цинк батерии на 1.6 волта

                              Е всеки пьт ли да не затягам?Нали за това уж е алумин телото му,пластики не ща и си затягам как аз си знам.

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:766725.jpg
Прегледи:1
Размер:4.8 КБ
ID:5530759

                              Черния е е това,повечко ампери,но по-малко цикли зацикля.
                              TOYOTA SEQUOIA ‘11
                              W140 S420 '99

                              Коментар


                              • #30
                                От: Никел Цинк батерии на 1.6 волта

                                Аз не съм казал да затягаш по-малко, а само да отвиеш (както си свети незадоволително) и да затегнеш втори път. Подозирам, че всъщност не е бедата в затягането, ами му ресетваш процесора така (да, има процесор вътре).

                                п.п. сетих се даже какво са объркали. Само ми потвърди, че като замижи и го отвиеш-завиеш, можеш да го светнеш и ще свети нормално. У, как мразим изхвърляници на ръба на технологията в устройство за зор-заман...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X