Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хайвер

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Хайвер

    Аз пък го обичам паниран, няма зреене-мреене. Пресен и паниран.
    Само не ме питайте за рецепта - не я знам.
    подаръци за мъже от FACOM
    промоция на читави инструменти

    и на хоби такива

    тел. О879 Ч8Ч 2З5

    Коментар


    • #17
      От: Хайвер

      Такааа, в Метро, Била и Пикадили кур.
      Та ако някой е виждал да свирка
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • #18
        От: Хайвер

        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
        Такааа, в Метро, Била и Пикадили кур.
        Та ако някой е виждал да свирка
        Търтей октомври месец едва ли! Ако намериш пиши! А дано, ама надали!
        יעבור
        «И това ще мине»

        Коментар


        • #19
          От: Хайвер

          Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
          Търтей октомври месец едва ли! Ако намериш пиши! А дано, ама надали!
          Теоретично продавали осолен в кутии ама нещо йок.

          Иначе готов има навсякъде и 4987349654 вида
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • #20
            От: Хайвер

            Първоначално публикуван от Slick Преглед на мнение
            От пъстърва, сьомга или друг вид хищна риба става най-добре. По незнайни причини шаранския все нещо не се получава при мен. Почиства се внимателно от ципата и кръв. После добавяш сол с мискера .. след дълго и напоително бъркане добяваш мноооого помалко зехтин ... кат почне да побелява и за бухва добавяш и пресен лимон, счукан чесън и още сол .. Докарваш го на вкус и вид .. и вадиш водката от фризера. А наздраве!
            Съвсем между другото, когато се добави лимон, вече не поема зехтин, или олио...после е ясно...употреба в близките десетина дена. Поема водка, обаче...доста, особено от тази новата...с кокос, дето на мен ми иде отръки...

            Коментар


            • #21
              От: Хайвер

              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
              Теоретично продавали осолен в кутии ама нещо йок.

              Иначе готов има навсякъде и 4987349654 вида
              Да де, готов има! Ама колко си сигурен, че е хайвер?
              יעבור
              «И това ще мине»

              Коментар


              • #22
                От: Хайвер

                Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
                Да де, готов има! Ама колко си сигурен, че е хайвер?
                Е така де, аз що търся
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • #23
                  От: Хайвер

                  Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
                  Да де, готов има! Ама колко си сигурен, че е хайвер?
                  Помня времето, когато в завършеното от мен, небезизвестно висше училище направиха майонезата без яйца, само с протеин и мазнина...да не си мислите, че на някой му е нужен хайвер, за да продава после!

                  Коментар


                  • #24
                    От: Хайвер

                    А хайвер от щука някой пробвал ли е?Вкусен ли е...изобщо става ли ? За разбит ми е питането.
                    0888 998 705
                    /Георги/

                    Коментар


                    • #25
                      От: Хайвер

                      По старите рибарски магазини дали няма да излезе нещо, там карат непрекъснато риба (по кирковския-женския пазар).
                      А тези простотии се правят от името на всички ни.
                      Даника
                      Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                      Коментар


                      • #26
                        От: Хайвер

                        Я кажете как се разбива,че в хладилника ми отлежава едно бурканче.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Хайвер

                          Мярнах темата и ми потекоха лигите-не съм вечерял. Притварям очи и го виждам - бял, пухкав, тук, там червени точици от недоразбити зрънца и зеленичко от ситно нарязани листенца от пресен дивисил (мое изобретение) и като знам, колко е врътка - то олио, то сок от лук, то лимон, то някой път се пресече, та за това , като седнем сговорна дружина около потна "Белуга", Любе за фон и започнем да мажем хрупкави липийки, току що свалени от барбекюто - е нема такъв кеф. Май поставих рекорд по дълго изречение. Turtey, мисля че имам останал един буркан в хладилника, утре ще видя, че сега съм на работа. Мога да разбия и да ти изпрятя по някого другата седмица или пък.....
                          Щирлиц вървеше по улицата и видя бояджия, който замазваше всички нецензурни думи по стените.
                          “Аха, модератор“, помисли си Щирлиц !!!

                          Коментар


                          • #28
                            От: Хайвер

                            Първоначално публикуван от biboqn Преглед на мнение
                            Я кажете как се разбива,че в хладилника ми отлежава едно бурканче.
                            Почиства се от ципата и кръвта.. добавяш сол (една лъжица супена) и почнваш да бъркаш с миксера ... Първоначално нищо не става .. спокойно --- бъркай там кат почне лееко да става от прозрачен към леко мътен ... започваш да добавяш МНОГО помалко зехтин или олио и тук кам някоя капка лимон.. буквално няколко капки в началото .. като продължаваш да бъркаш - тръгне ли веднъж .. ще се ориентираш. После го докарваш на желаната от теб консистенция - пухкавост и плътност и си готов. Виж по-горе за добавки - чесън (може и пресен ситно нарязан) или кромид .. галета или сухи трохи .. А да ! ПъРВО! и важно - Слагаш водката във фризера да чака докато пердашиш с миксера.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Хайвер

                              Първоначално публикуван от Slick Преглед на мнение
                              .........ПъРВО! и важно - Слагаш водката във фризера да чака докато пердашиш с миксера.
                              Недейте така бе хора.... това е за ракията през лятото . Водката (ако е хубава) се пие стайна температура.
                              Technical Rescue Direct - life lies in courage
                              http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

                              Коментар


                              • #30
                                От: Хайвер

                                Първоначално публикуван от icerunner Преглед на мнение
                                Недейте така бе хора.... това е за ракията през лятото . Водката (ако е хубава) се пие стайна температура.
                                Да бе и къде тая хубава водка? Последно пих нещо читаво в Кишинау
                                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X