Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За какво служи това на снимката?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • За какво служи това на снимката?

    На мойто L300 кабелчето от това "нещо" е скъсано....Проблем ли е така да се кара?
    На това клипче го има:



    Благодаря предварително!!!

  • #2
    От: За какво служи това на снимката?

    Без да съм абсолютно сигурен, мисля, че това ти е кикдаунът, демек крайно изключвателче за "газ до ламарината". Можеш да го пробваш при изпреварване, дали автоматът сваля предавка надолу. Да му създадеш такива условия де, не точно проба при изпреварване

    Коментар


    • #3
      От: За какво служи това на снимката?

      Бе с теб човек смее ли да спори щото си прав обикновено ама на мен ми прилича на вакуумен клапан, който компенсира обороти на маторя га е студен. ... нещо кат смукач един вид.

      Коментар


      • #4
        От: За какво служи това на снимката?

        Този път не съм сигурен точно за горната джаджа, но това, за което говориш ти, в случая се вижда на видеото отдолу.

        Коментар


        • #5
          От: За какво служи това на снимката?

          "Кика " работи безупречно....Обороти-спокойни при студен и топъл двигател...на клипчето се вижда че отпред има само едно маншонче,няма лост или нещо с което да контактува с помпата .Прилича ми на някакъв датчик.....Свалил съм го от помпата(последната снимка) ,обаче само го гледам като .....Има номер:-291-0G80

          Коментар


          • #6
            От: За какво служи това на снимката?

            Това е ключе което работи на принципа на тези на вратите за плафончето. Задачата му е да подаде инфо към "мозъка" , че си пуснал педала на газта и работи на празен ход
            Uaz 469 2.4 D MB
            KTM 600 ROTAX
            Hyundai Terracan 2.9 CRDI- 2 бр.
            Иво 0 9 8 осем 9 4 4 2 седем 9

            Коментар


            • #7
              От: За какво служи това на снимката?

              На видеото се вижда един палец, който според мен опира на маншончето точно при пълна газ. Затова си помислих, че е кикът.
              П.П. Писали сме заедно с Иво

              Коментар


              • #8
                От: За какво служи това на снимката?

                Това е айдъл позишъна .......колегата Иво е обяснил за какво служи вече......

                Коментар


                • #9
                  От: За какво служи това на снимката?

                  И аз го имам същото нещо,но ми е откачено от жилото на газта...Паджерото е 2.5 TDi 1992 г. ръчни скорости...Проблем ли е,ако го оставя така!

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X