Обява

Свий
Няма добавени обяви.

WJ 4.7 V8 Проблем с лагерите....помагайте ...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: WJ 4.7 V8 Проблем с лагерите....помагайте ...

    Чудех се колко да го сгъстя и реших да е по-скромно,защото никъде не намерих точна информация до колко е безопасно,сега малко ме е яд...нищо де,така ще понесе повечко аванс.
    Няколко седмици тестване на двигателя и следват спирачките и газов инж.
    Трябва ми някой друг месец да стабилизирам финансите и ще му подаря колд еър интейк и ремап.Никъде обаче не намирам чик-чирик изпускателни колектори,а тези много ме дразнят.
    Така и така или ще е вечно мой или ще заминава на части,средства няма да се пестят.Много добре си паснахме...любов от пръв поглед.

    Коментар


    • #32
      От: WJ 4.7 V8 Проблем с лагерите....помагайте ...

      Първоначално публикуван от n.netsov Преглед на мнение

      Радиото ми иска код за активация и след една бърза справка в гугъл май единственият вариант е да го закарам в балканстар.Надявам се някой да се е сблъсквал с този досаден проблем и да има по-евтино решение.

      Поздрави!
      Радиото го занеси на някой спец по електроника в автомобилите и ще ти даде кода. Първо провери да не е записан някъде върху самото радио от предишен собственик. Кода е четирицифрен включващ цифрите от 1 до 5.
      Volkswagen Touareg 7L 3.0 TDI V6 (224Hp)
      O8867З7I78

      Коментар


      • #33
        От: WJ 4.7 V8 Проблем с лагерите....помагайте ...

        Първоначално публикуван от n.netsov Преглед на мнение
        Радиото ми иска код
        Еди edirangelov
        0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

        Коментар


        • #34
          От: WJ 4.7 V8 Проблем с лагерите....помагайте ...

          Благодаря колеги!Вторник,сряда ще му звънна на Еди.

          Коментар


          • #35
            От: WJ 4.7 V8 Проблем с лагерите....помагайте ...

            Днес се справих и с парното....абе по-скоро го "изчерепарих",защото останах без рециркулация на въздуха в купето,но ще го преживея.Ако знаех че е за половин час работа нямаше досега да се возя с шапка и палто и да използвам шапката да забърсвам прозорците. Ето линк с ръководство : http://www.jeepforum.com/forum/f310/...x-pics-347814/
            Всички останали клапи работят засега.

            Премахнахме катализаторите и крайното гърне и на тяхно място сложихме две проходни гърнета на 63,които имах под ръка.На късмет уцелихме уникален звук...басов,плътен и не особено силен на място и при леко каране.Когато му намачкам газта вади характерния звук на американски мускул...неуписуем кеф,все едно карам друг джип.Извън града най-вероятно ще е досадно шумен,но за там си имам дизелче и нафта на два лева .На всичкото отгоре свалихме около 15кг излишно тегло.

            Всеки ден се зарибявам все повече и съм замислил доста неща за "тунингарене"....ама пуста беднотия

            Коментар


            • #36
              От: WJ 4.7 V8 Проблем с лагерите....помагайте ...

              След посещението до Дядо Владо и димата,установихме,че трак бара е за смяна.Вчера го купих и смених и не мога да си позная джипката.Много по-стегната,никакво тресене през неравности...много съм доволен.




              Установих и че единия преден амортесьор мърда като жив...горния тампон се е сплескал или скъсал.Изглеждат ми евтини ще ги сменя и на двата амортесьора.Дали ще успея да отвия гайката без пистолет и компресор?Брал съм много ядове със задните амортесьори на едно ауди 80...

              Допълних и климатика и сменихме едната игличка,но имам чувството,че пак изпуска...все ден ми се струва,че започва да духа по-топло,а уж го тестваха.Ама пустата събота вчера се работеше и незнам кога ще мога да мина за рекламация.

              Загубих си секрета и първо трябва с това да се преборя.

              Между другото,отървах се от двуколесната машинка и се замислям да го продам и да мина на 5.7.След всичко през което преминах,не мисля че поддръжката ще ме уплаши.Има ли някой колега с Wk от София за един тест драйв...почерпката е сигурна

              Коментар


              • #37
                От: WJ 4.7 V8 Проблем с лагерите....помагайте ...

                Здравейте
                Тъй като имам подобен проблем със почукващ биелен лагер вероятно, искам да попитам знаещите дали може да се отвори картера на тоя мотор без да се маха същия от колата.
                Има ли нещо специфично, налага ли се сваляне на автоматичната кутия ?
                Благодаря предварително!!!
                Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

                А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

                Коментар


                • #38
                  От: WJ 4.7 V8 Проблем с лагерите....помагайте ...

                  Може, махаш входящия въздушен тракт ( жабата ), откачаш вода, ток, хидравлика и климатик, откачаш болтовете на тампоните, откачаш повдигачите на капака, обръщаш го върху стъклото (внимателно) и мотора на кука право нагоре до упор
                  0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                  Коментар


                  • #39
                    От: WJ 4.7 V8 Проблем с лагерите....помагайте ...

                    Благодаря,
                    А сега следващият ми нескромен въпрос е от къде мога да си купя нормални биелни лагери за 4.7 двигател.
                    Поздрави!
                    Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

                    А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

                    Коментар


                    • #40
                      От: WJ 4.7 V8 Проблем с лагерите....помагайте ...

                      Рокауто?!
                      Няма страшно в умирачката...
                      Страшното е да си жив!...

                      Коментар


                      • #41
                        От: WJ 4.7 V8 Проблем с лагерите....помагайте ...

                        Здравейте
                        Дано не се сърди колегата започнал темата че пиша тука, но и при мен се заформя казус свързан със лагери за двигател 4.7.
                        За съжаление до момента никъде във Варна не откривам магазин за части който да ми продаде биелни лагери. Нещата вероятно отиват към поръчка от Рокауто, даже съм си харесал едни. Но тука възниква въпроса каква е точно процедурата при покупката. Има ли някакви тънкости, бих бил радостен ако някой дето я е правил тази процедура да ме светне малко.
                        Благодаря предварително!
                        Поздрави!
                        Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

                        А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

                        Коментар


                        • #42
                          От: WJ 4.7 V8 Проблем с лагерите....помагайте ...

                          1. Звуннни на Жоро-ЦСКА.
                          2. Поръчвал съм и отделно. Никакви грижи няма, не помня само дали платих с кредитна карта директно, или през пейпал. Освен че при групова поръчка транспорта може да е по-евтин, и ще си спестиш разправиите с митници, за друго не се сещам.
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар


                          • #43
                            От: WJ 4.7 V8 Проблем с лагерите....помагайте ...

                            Първоначално публикуван от EXALIBUR Преглед на мнение
                            . Има ли някакви тънкости, бих бил радостен ако някой дето я е правил тази процедура да ме светне малко.
                            Както каза и Спартак,звънни на Жоро 0897 818449.Моите чаркуляци дойдоха за 23дни,но аз поръчах един път,пък след 3-4дни ми дойде на акъла да поръчам още нещо.Жоро изчака да ми прати всичко на веднъж и затова се позабавиха нещата.Иначе можеха да дойдат и за две седмици.
                            jeep CHEROOKEE KJ 2,4 147kс.

                            Коментар


                            • #44
                              От: WJ 4.7 V8 Проблем с лагерите....помагайте ...

                              Звънни на Жоро, може и да помогне

                              П.С. Ванка радвам са че са станали нещата
                              Grand Cherokee ZJ 96 5.9 Limited + 4'' Rubicon Express Coils. 4'' Rough Country 2.2 shocks, MAxxis Mudder 33/12.5/15

                              тел. 0897818449

                              Коментар


                              • #45
                                От: WJ 4.7 V8 Проблем с лагерите....помагайте ...

                                Първоначално публикуван от joro_cska Преглед на мнение
                                . Ванка радвам са че са станали нещата
                                И аз се радвам!
                                Да си жив и здрав и да помагаш все така на всички ни
                                jeep CHEROOKEE KJ 2,4 147kс.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X