Обява

Свий
Няма добавени обяви.

L+ 4HLLC Има ли смисъл?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • L+ 4HLLC Има ли смисъл?

    Колеги отскоро се придвижвам с Паджеро 2 2.8 автомат Супер селект. Принципа ми е първо да експериментирам а после да питам. Но понеже не е мое ме интересува, Има ли смисъл и може ли да се използва позицията "L" при включен 4HLLC? А също така няколко секунди след като запаля да продължава да свети червена лампа с обозначение A\T на какво може да се дължи. Има и други неясноти но ще се радвам да получа отговор на тези. Благодаря! Извинявам се просто не ми стига времето да открия информацията която ми трябва сигурно някъде по форума има нещо писано, но информацията тук е необятна и все намирам по какво да се отплесна ...

  • #2
    От: L+ 4HLLC Има ли смисъл?

    Не разбирам въпроса, понеже и аз карам такова и нямам точно такива положения на лоста, ама ето ти четиво: http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=69485.
    А иначе става и така: https://www.google.bg/#q=super+select
    Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

    тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

    Коментар


    • #3
      От: L+ 4HLLC Има ли смисъл?

      L ако не се лъжа беше само 1ва скорост на автомата а при бавните няма много смисъл от нея. По - скоро 2ра ползвай на кофти терен. По спомен L е 1ва скорост, 2 си е 2ра, а като изключиш овърдрайва ти сменя скоростите най - много до 3та. Като цяло кутията ти има 4 скорости. A\T по спомен светеше заради маслото на скоростната кутия. Мисля, че си прави някакви проверки дали е загряло и т.н. и тогава изкасва. Не мисля, че е нещо притеснително, но е хубаво да си провериш.
      GSM: 0898 554713
      Уебсайт: BULEXTREME.com

      Коментар


      • #4
        От: L+ 4HLLC Има ли смисъл?

        Благодарско за информацията! А за въпросното масло, под капака откривам две щеки и на двете нивото е нормално а доколкото знам е са сменяни скоро.
        П.С over drive + PWR неочаквано добра комбинация ! Особенно на лекия дъждец..

        Коментар


        • #5
          От: L+ 4HLLC Има ли смисъл?

          Да знаеш само, че 2рата щека е за маслото на скоростите и то се мери при загряла кола.
          GSM: 0898 554713
          Уебсайт: BULEXTREME.com

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X