Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв е правилният размер ширина на джантите, за гуми 31x10.5x15 и за 32x11.5x15

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Какъв е правилният размер ширина на джантите, за гуми 31x10.5x15 и за 32x11.5x15

    Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
    При всички случаи съм приятно изненадан че не стърчат извън калниците , инак като дойде зимата ще си взимам чисти зимни гуми и чак като изтъркам 31-ците то тогава ще мога да помисля и за 33-ки, живи и здрави да сме
    Чакай бе човек, току що взе новите джанти и за 33 ки мислиш. Ще те напусне жената накрая. Спри се!
    Красиво и стабилно стоят тези джанти, казах ти, че ще си очарован.
    Сега, още по- гот ще изглежда, ако я повдигнеш малко. Само малко, да влезеш в ходовете на амортисьорите. Порадвай й се сега лятото и давай нататък.

    Коментар


    • #47
      От: Какъв е правилният размер ширина на джантите, за гуми 31x10.5x15 и за 32x11.5x15

      Много бойно стоят тия джанти, честито! Аз съм с фланци 28мм. и ми се струва, че гумите ми стърчат повече... А иначе без да правя реклама, скоро и аз бях пак в сервиза на Влади и останах доволен!
      ОФА КБ X20SE + метан

      Коментар


      • #48
        От: Какъв е правилният размер ширина на джантите, за гуми 31x10.5x15 и за 32x11.5x15

        Здравейте,
        Наистина джантите са трепач, но аз не можах да разбера колко пари струват!!!
        Поздрави!
        Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

        А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

        Коментар


        • #49
          От: Какъв е правилният размер ширина на джантите, за гуми 31x10.5x15 и за 32x11.5x15

          Първоначално публикуван от EXALIBUR Преглед на мнение
          Здравейте,
          Наистина джантите са трепач, но аз не можах да разбера колко пари струват!!!
          Поздрави!
          Джантите ги взех от Явор Вромос, за 400лв със включена отстъпка за колеги от форума ни

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X