Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпрос ?

    продават ли се :
    ремонтен комплект за секторна кутия
    ремонтен комплект за маслена газ 24-10

  • #2
    От: Въпрос ?

    Ремонтен комплект за секторна кутия се продава, но за маслена помпа не съм виждал. Ако секторната кутия е за УАЗка 452 имам перфектна за 70лв.
    ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
    Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

    Коментар


    • #3
      От: Въпрос ?

      мерси за отговора, кутията е за 469,твоята няма ли да стане

      Коментар


      • #4
        От: Въпрос ?

        стават ли широки гуми примерно от 225-75/80: до 265 примерно на джанти от лада нива нормална си джанта 16''или е по добре да се сложат тракторки на тез 16 ки.мерси предварително

        Коментар


        • #5
          От: Въпрос ?

          Абе те че ще се монтират ще се монтират ама не приличат на нищо.Много хора монтират 7.50-16(тракторна) или до 235/85/16.Решението нови джанти според гумите.Ако толкова нямаш пари може да си направиш от 2 джанти една.
          Където не мога пеш продължавам с Уаза.
          Съдействие за закупуване на гуми с отстъпка срещу
          Съдействие на закъсали автомобили

          Коментар


          • #6
            От: Въпрос ?

            мисля да слагам 16'' затова питам,ами дават 16 нивини,което като варянт отпада и ще намеря от витара

            Коментар


            • #7
              От: Въпрос ?

              Mда по добър вариант е
              Където не мога пеш продължавам с Уаза.
              Съдействие за закупуване на гуми с отстъпка срещу
              Съдействие на закъсали автомобили

              Коментар


              • #8
                От: Въпрос ?

                момчета,дайте един съвет, вчера свалих двигатела на уаза,че има луфт на колянов.вал,държи 1 атм.налягане масло в движение и на 1- цилиндър свещта оцапана с масло.НО въпреки тези симптоми вървеше доста добре и беше много пъргав.След като свалих мотора видях,че е 4022 с глава 4021-свалена на 94мм,кръгли смукател и изпускател-с 1 тръба.Всички тези нерви ми ги докара след като му хвръкна перката с шайбата на водната помпа и замина радиатора които го бях купил чисто нов декември месец. Сега имам друг двигател 4021 с глава 4021 с буква Д не шлайфана и двойни изпускатели. Та въпроса ми е ? да ли ще има разлика в вървежа и пъргавината ако сложа 4021( ако ще се слага ще се свали главата на 94мм) или да от ремонтирам 4022.
                мерси предварително

                Коментар


                • #9
                  От: Въпрос ?

                  на скоростната ми кутия къде то трябва да е датчика за задна има някаква тапа,мяса си заводска,трябвали аз да я разпробия и да направя резба за датчика или тапати си завита а аз трябва да я развия

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X