Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Къде да ходим на ски почивка ?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Къде да ходим на ски почивка ?

    От 6-започва откриването, мисля, че много актуално инфо няма да се намери в нета (сещайте се). До момента не е спряло да вали и от изкуственият сняг до няколко дни може и помен да не остане. В момента е 5-градуса. Видях камерите преди да отида на ски пистата от тях изглежда, че има сняг за ски.
    P.S
    Може и да пуснат машините за сняг следващите дни.
    Последно редактирано от Marin Stoyanov; 03-12-14, 19:51.
    OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

    Коментар


    • #77
      От: Къде да ходим на ски почивка ?

      На Беклемето пистите отварят или утре следобед, или в други ден. Ще ви държа в течение.
      ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
      0878 23 58 34- Радо

      Коментар


      • #78
        От: Къде да ходим на ски почивка ?

        Какво става с Беклемето ? Гледам ,че са отворили само малката .Дали ще пуснат и другите ,да смажем ските ?

        Коментар


        • #79
          От: Къде да ходим на ски почивка ?

          Да, на сайта го дават, че работи само малката. На камерите не може да се види нищо от мъглата. Ако продължава да вали така, няма начин да не пуснат и другите писти. Сега питах, чакам отговор.
          ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
          0878 23 58 34- Радо

          Коментар


          • #80
            От: Къде да ходим на ски почивка ?

            Днес на Беклемето работиха и 3-те писти. Времето беше приятно, снегът беше стегнат и ставаше за каране.
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:10921773_1041109555905704_938345878_n.jpg
Прегледи:1
Размер:27.7 КБ
ID:5633870
            ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
            0878 23 58 34- Радо

            Коментар


            • #81
              От: Къде да ходим на ски почивка ?

              Аз се чудех от къде си ми познат, а то било от форума. Днес бяхме заедна на писта 2 .
              Honda CR-V I 2000 г.
              0 осем 96 осем три 3 сто и 10

              Коментар


              • #82
                От: Къде да ходим на ски почивка ?

                Първоначално публикуван от spoko Преглед на мнение
                Аз се чудех от къде си ми познат, а то било от форума. Днес бяхме заедна на писта 2 .
                Аз карам с офроудско яке. Да може да ме познават. Ако пак се засечем, ще пием по едно кафе.
                ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                0878 23 58 34- Радо

                Коментар


                • #83
                  От: Къде да ходим на ски почивка ?

                  Здравей , имам 1 питане, за тази седмица откаде може да се разбере дали работят и 3-те писти , защото не ми се ходи на малката, благодаря предварително

                  Коментар


                  • #84
                    От: Къде да ходим на ски почивка ?

                    Здравей. Ето 2 телефона- 0889 52 44 51; 0899 87 15 54. Аз винаги звъня на тях, преди да ходя да карам и винаги ми дават точна информация за състоянието на пистите и влековете. Сега на сайта им пише, че работят малката и голямата писта.
                    Имах планове от 3 до 7 да съм на Беклемето, но последните 7 дена се поразболях и бях на системи, после на инжекции и ще пропусна карането в следващите две седмици. Жалко, но какво да се прави.
                    ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                    0878 23 58 34- Радо

                    Коментар


                    • #85
                      От: Къде да ходим на ски почивка ?

                      Първоначално публикуван от Savov Преглед на мнение
                      Да изтупаме прахта от темата - тази година кой накъде?
                      Аз резервирах за коледните празници 4 нощувки в Бабин зъб - Сърбия. Цените са като при нас през соца.
                      Отзиви след празниците.
                      За Коледа нямаше сняг в Сърбия, та стигнахме на Бабин зъб миналата седмица. Ето отзивите:
                      Нови съоръжения, къси писти, ниски цени, няма опашки. От трите дни, в които бяхме там карахме само втория. Първият ден имаше буря и съоръженията не работеха. Ден втори - слънчево, силен вятър горе, всичко беше ОК. Ден трети - единият от близнаците беше с 39.8 температура, аз естествено не носех лекарства и се прибрахме безславно. Спахме тук - ........................
                      Чисто, уютно, евтино, но на 20 км от пистите. 30-40 мин пътуване по тесен път с много завои. Супер е, ако искате някой в колата да повърне. Поддържането на пътищата не е като в Боровец. По-близо е от тук - .......................... - 7-8 км.
                      Най-добре е в хотела на пистата Фалкен...еди какво си. Поискаха ми обаче 260 евро на вечер и аз отказах. Гледам, че има и промоции - дебнете ги.
                      Обобщено - ако сте с деца, по-добре горе в хотела, независимо от цената. Ако сте без деца и карате ски добре, едва ли ще ви хареса дестинацията. Ходете с джип, не като мен с леката кола.
                      Поздрави.
                      Последно редактирано от Райковски; 09-02-15, 21:49. Причина: Непозволени линкове!

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X