Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Откраднатo Митсубиши Паджеро в Люлин

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Откраднатo Митсубиши Паджеро в Люлин

    Копирано от един сайт:

    Сливенските полицаи са спипали автомобил с пренабити номера, похвалиха се от МВР Сливен. Служители на сектор “Пътна полиция” са установили лек автомобил “Мицубиши Паджеро” с пренабити номера. По първоначална информация засега това е само съмнение, че номерата на рамата на купето за допълнително поставяни. Собственикът на возилото нищо не е подозирал и е закарал колата за регистрация в КАТ. При подробната проверка полицаите са установили несъответствието.

    Автомобилът и придружаващите го документи са иззети до изясняване на случая. Най-вероятно ще се прави по-подробна експертиза, за да се докаже, че номерата на рамата на купето не са фабричните. Образувано е досъдебно производство за престъпление по чл.345а, ал.1 от НК. /БЛИЦ
    ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

    Коментар


    • #17
      От: Откраднатo Митсубиши Паджеро в Люлин

      И в КАТ София хващат, ама не се хвалят. Надали краден от тук автомобил ще пробват да го регистрират пак тук.
      Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

      тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

      Коментар


      • #18
        От: Откраднатo Митсубиши Паджеро в Люлин

        Здравейте колеги,
        септември 2013г. на мен също ми откраднаха Паджеро 2. в Люлин 10 пред бл.139. Двигател 2.8 тди, къса база, зимни гуми 235/70/15, червено със сиви пластмаси по калниците и вратите. Сутрината го имаше на паркинга, а вечерта към 20.00 часа го нямаше. Веднага отидох в полицията и дадох показания (разпит). Полицая които ме разпитваше едновременно вечеряше, гледаше мач и пишеше на компютъра. Абсолютна не анагажираност. И аз искам да ми нанерят джипа...... на 32 декември може би.......

        Коментар


        • #19
          От: Откраднатo Митсубиши Паджеро в Люлин

          Е Турците затвориха границата за Сирия, значи е за "вътрешна употреба". Трябвало е веднага да се свържеш с някоя от големите таксиметрови фирми, за да го оповестят срещу некой лев...доста коли има намерени така, ако е направено в първите часове!
          0899 шест5313нула
          За всекиго по нещо

          Коментар


          • #20
            От: Откраднатo Митсубиши Паджеро в Люлин

            И моето паджето изчезна в края на Август 2,5 дизел къса база в близост до Дупница, най-интересното е че полицаите са го спряли през ноща за проверка и са го пуснали. Показал е талон на червено паджеро а моето беше тъмно синьо. В последствие в двора на крацеца намират червеното паджеро без номера. Миналата седмица получих писмо неизвестен извършител .
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG1138.jpg
Прегледи:1
Размер:152.1 КБ
ID:5624344

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X