Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Откраднатo Митсубиши Паджеро в Люлин

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Откраднатo Митсубиши Паджеро в Люлин

    Вчера 05.10 откраднаха Паджерото (1998 V6) ми от Люлин 8 с рег. номер CA8833BX маслено зелен.Специфично е че е на ресори. Няма каско.
    Другото нещо е че от полицията казаха че много са зачестили кражбите на Паджеро (4-ри за седмицата)!!!

    Колеги моля, ако някой от вас види тази кола да ми се обади на телефон: 0887 650 491 Милен (Снимки по късно)

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:pajero1.jpg
Прегледи:2
Размер:91.7 КБ
ID:6027872

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:pajero2.jpg
Прегледи:2
Размер:87.2 КБ
ID:6027873
    Последно редактирано от milenvg; 06-10-13, 11:47.

  • #2
    От: Откраднатo Митсубиши Паджеро в Люлин

    Кой е все пак номера? Рег. номер CA8833BX, или този от снимката?
    Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

    тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

    Коментар


    • #3
      От: Откраднатo Митсубиши Паджеро в Люлин

      CA8833BX е номера (снимката е стара)

      Коментар


      • #4
        От: Откраднатo Митсубиши Паджеро в Люлин

        Снимат Expendables 3. Търсят точно такива V6 бензинови паджера и 4рънери. На мен ми предлагаха доста прилични пари. Може да има някаква врътка да ги крадът и да ги продават за филма, защото след снимките няма да стават за друго освен за вторични суровини.
        GSM: 0898 554713
        Уебсайт: BULEXTREME.com

        Коментар


        • #5
          От: Откраднатo Митсубиши Паджеро в Люлин

          Първоначално публикуван от Митков - bulextreme.com Преглед на мнение
          Снимат Expendables 3. Търсят точно такива V6 бензинови паджера и 4рънери. На мен ми предлагаха доста прилични пари. Може да има някаква врътка да ги крадът и да ги продават за филма, защото след снимките няма да стават за друго освен за вторични суровини.
          Моята отиде там. Но, като гледах как си внасяха Паджера от Германия и Австрия, силно се съмнявам да си вкарат таралеж с крадена кошница. Освен това, сцените с Паджеро, трябваше да са приключили преди три седмици.
          По- скоро пътува или към някоя автоморга или към близкия изток: там съвсем наистина ги търсят за определени дейности...
          08седемшест5едно513четири

          Коментар


          • #6
            От: Откраднатo Митсубиши Паджеро в Люлин

            Според познати доста от крадените машини занимават за Сирия. Там документи и номера не трябват. Така че колеги бъдете внимателни..

            Коментар


            • #7
              От: Откраднатo Митсубиши Паджеро в Люлин

              Колега съжалявам за случката.
              Изглежда в Люлин, се е активизирала някаква бригада, и краде доста Митцубиши Паджеро.
              На 29.09.2013г. откраднаха /от 9-ти мр. до бл.913/ на един приятел,такова но дизелово Паджеро.
              Джипа му беше без акумулатор и изглежда са го дърпали.
              Вече две седмици никаква информация, но той продължава да го търси и се надява, че ще се намери.
              Изглежда отиват на едно и също място и ако открие нещо ще пиша.
              / HONDA-CR-V-IIг. -> 2.2 i-ctdi (N22A2) // HONDA-CR-V-IIIг. ->2.2 i-DTEC (N22B3)/

              Коментар


              • #8
                От: Откраднатo Митсубиши Паджеро в Люлин

                В Люлин отдавна се краде Паджерото само в 3 ти знам за 2 изчезнали в последните 6 месеца. Единият беше червен дизелов къса база а другия сив с десен волан бензинов... Така че колеги внимаваите...
                0-

                Коментар


                • #9
                  От: Откраднатo Митсубиши Паджеро в Люлин

                  Щом се краде избирателно именно Паджеро, това означава, че някой някъде търси Паджеро....от там трябва да се тръгне в търсенето!
                  0899 шест5313нула
                  За всекиго по нещо

                  Коментар


                  • #10
                    От: Откраднатo Митсубиши Паджеро в Люлин

                    Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
                    Щом се краде избирателно именно Паджеро, това означава, че някой някъде търси Паджеро....от там трябва да се тръгне в търсенето!
                    ... от Сирия ?
                    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                    Коментар


                    • #11
                      От: Откраднатo Митсубиши Паджеро в Люлин

                      Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                      ... от Сирия ?

                      БИНГО ,от първия път
                      Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                      Коментар


                      • #12
                        От: Откраднатo Митсубиши Паджеро в Люлин

                        И на мен ми откраднаха Паджерото къса база 2.5 д. от Младост на 28.12.2012г. същата нощ беше откраднато и друго Паджеро през два блока.Полицията спи в дълбок сън.Не е нормално това което става с кражбите на определена марка.Полицаите със сигурност знаят но за пари си траят.Или ги мързи да си свършат работата .Нали вече почти на всяко кръстовище има камери защо спят и не работят.При добро желание от страна на органите на реда всичко могат да намерят но злите болести (мързел и рушвет) ги мъчи . Колега пожелавам ти УСПЕХ и дано полицията хване тези крадци мръсни и да изгният в затвора.
                        Последно редактирано от bobipilata; 27-10-13, 11:06.
                        Необходимостта не признава закони;

                        Коментар


                        • #13
                          От: Откраднатo Митсубиши Паджеро в Люлин

                          Първоначално публикуван от bobipilata Преглед на мнение
                          ........и да изгният в затвора.
                          Ти па!? За къде по-сериозни работи това не се случва, камоли за нашите возила. Преди време имаше хора дето издирваха и наказваха автокрадците, ама им забраниха това занимание. Иначе тогава доста лесно се намираха автомобилите (къде с плащане, къде не), от 10 мин. до няколко часа.
                          Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                          тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                          Коментар


                          • #14
                            От: Откраднатo Митсубиши Паджеро в Люлин

                            Днес бях в КАТ София.Всяка втора кола беше за сваляне табелите и за износ към Сирия.До всеки българин имаше по един мургав Сириец(?),помагаше да се пишат докумените и молбите за износ.За един час прекаран,имаше над 10 такива.Дано при теб е малкият дявол!

                            поздрави

                            Коментар


                            • #15
                              От: Откраднатo Митсубиши Паджеро в Люлин

                              24 дни ни вест ни кост(ламарина)

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X