Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кличко vs Поветкин

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Кличко vs Поветкин

    Бат Пепо напълно съм съгласен с теб и пак казвам имаше бокс и то не малко, а че не беше много атрактивен всички видяхме!
    SUBARU FORESTER 2.0XT '03
    УАЗ

    Коментар


    • #47
      От: Кличко vs Поветкин

      Първоначално публикуван от artefekt Преглед на мнение
      Че е майстор Кличко, спор няма, Пепи. Точно защото сме си говорили много знаеш любимец ми беше Холифийлд, не Тайсън.
      Липсва зрелището казвам.
      То от тези малко по предишните,и Джордж Форман си беше красота да се гледа! Да не отиваме още по назад към най големия!
      Иво (таксито) Андреев
      0988 91 80 50
      Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

      Коментар


      • #48
        От: Кличко vs Поветкин

        Първоначално публикуван от artefekt Преглед на мнение
        Че е майстор Кличко, спор няма, Пепи. Точно защото сме си говорили много знаеш любимец ми беше Холифийлд, не Тайсън.
        Липсва зрелището казвам.
        Абсолютно съгласен! Холифийлд е еталон за боксьор!
        Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
        Най-добрият ром е студеният ром!
        Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

        Коментар


        • #49
          От: Кличко vs Поветкин

          Първоначално публикуван от suzuki team Преглед на мнение
          То от тези малко по предишните,и Джордж Форман си беше красота да се гледа! Да не отиваме още по назад към най големия!
          Да,зависи какво гледаш в бокса.Иначе Форман е имал страховит удар,без бързина и техника,обаче.За най-голям...не знам,има ли такъв?Във тежката категория всеки шампион е голям.Ако говориш за Али,той е от същото време,не трябва да се връщаме назад,а и има по-големи от него.Това ми е любимият момент от кариерата му:
          http://www.youtube.com/watch?v=GBmO7voAEXk
          Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
          Най-добрият ром е студеният ром!
          Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

          Коментар


          • #50
            От: Кличко vs Поветкин

            Абе не знам аз ляв крак дясна ръка нищо не разбирам от бокс факт, ама аз съм от това поколение на Майк Тайсън и ми се гледаше нещо такова а не само прегръдки и тн.
            LZ1ZAH

            Коментар


            • #51
              От: Кличко vs Поветкин

              Първоначално публикуван от Захари Коровски(Zahari007) Преглед на мнение
              Абе не знам аз ляв крак дясна ръка нищо не разбирам от бокс факт, ама аз съм от това поколение на Майк Тайсън и ми се гледаше нещо такова а не само прегръдки и тн.
              Тайсън беше много добър, но не играеше красив бокс! Разполагаше с много мощни плътни и бързи удари и с двете ръце, изключително експлозивен и здрав физически! Носеше и много на бой, но имаше един основен проблем - не успееше ли да реши мача в първите рундове, пречупвайки противника си със серии от почти хамалски удари (обърни внимание на движенията на ръцете му), губеше контрол над мача и над себе си! Това си пролича много добре в мача му с Холифийлд, който за мен си е "боксов хирург" - човека играл най-красивия, най-техничния и комплексен бокс някога в историята, при тежките професионалисти! При него (Тайсън) го има и друго - биеше се по времето на Дон Кинг - човек за който е писано много, как е организирал мачовете и как е подбирал съперниците на Тайсън! Добрият мениджмънт играе много важна роля в развитието и кариерата на един боксьор! Успехите на Тайсън до голяма степен се дължат на подбора на съперниците му и това важи най-вече за началото на бляскавата му кариера - един "правилен" съперник е можел да сложи край на всичко, още преди да е започнало... Това важи със пълна сила и за Кобрата в момента! Пускат го на не особено силни съперници, които мачка без особени усилия, ако и да е много далеч от уменията които трябва да има един шампион (дясната му ръка все още е като отрязана). Дай боже да продължи да се развива, но и аз съм на мнението на Бат Пепо - още му е много рано за среща с Кличко, ако и шампиона далеч не е боксьора който беше допреди няколко години (той не случайно и иска да се оттегля...).

              Последно редактирано от Марто (Мартин Христов); 08-10-13, 14:12.

              Коментар


              • #52
                От: Кличко vs Поветкин

                Първоначално публикуван от suzuki team Преглед на мнение
                И според теб ей така случайно до сега Поветкин има само победи?
                Печелил е като Кобрата,срещу по-слаби противници.Когато стигна до сериозното си пролича,игра като в аматьорска среща,ама не уцели човека.Лично според мен Поветки трябваше още да натрупа опит с мачове,и тогава да скача на Кличко,но сърце юнашко не трае.Ето какъв е резултата,натупа го без да е играл и с 40% от възможностите.
                Напълно поткрепям бат Пепо,който е слагал ръкавици повече от един път,и е поиграл с всякакви ръстове и хора,ще му разбере думите.За всички други мача ще се е видял блъскане и борба.....

                поздрави

                Коментар


                • #53
                  От: Кличко vs Поветкин

                  Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
                  Печелил е като Кобрата,срещу по-слаби противници.Когато стигна до сериозното си пролича,игра като в аматьорска среща,ама не уцели човека.Лично според мен Поветки трябваше още да натрупа опит с мачове,и тогава да скача на Кличко,но сърце юнашко не трае.Ето какъв е резултата,натупа го без да е играл и с 40% от възможностите.
                  Напълно поткрепям бат Пепо,който е слагал ръкавици повече от един път,и е поиграл с всякакви ръстове и хора,ще му разбере думите.За всички други мача ще се е видял блъскане и борба.....

                  поздрави
                  И Кличко сигурно въобще не си подбира съперниците,нали?

                  Всичко е сметки в сегашния бокс! Както и да е! МИР!!

                  Аз съм си за Кобрата,каквото и ще да става! Все пак досега на това ниво наш човек не сме имали!
                  Иво (таксито) Андреев
                  0988 91 80 50
                  Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                  Коментар


                  • #54
                    От: Кличко vs Поветкин

                    Кубрат го знам от преди години долу на дианабад, когато нещо мутрееше и не ме кефеше, но и аз като Сузи го подкрепям и твърдо съм зад него, израстна и дори да му подберат някой и друг по-удобен съперник, това му е необходимо на един етап от кариерата за да си повярва и да продължи да се развива.
                    Всеки трети е шести

                    Коментар


                    • #55
                      От: Кличко vs Поветкин

                      Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                      Кубрат го знам от преди години долу на дианабад, когато нещо мутрееше и не ме кефеше, но и аз като Сузи го подкрепям и твърдо съм зад него, израстна и дори да му подберат някой и друг по-удобен съперник, това му е необходимо на един етап от кариерата за да си повярва и да продължи да се развива.
                      Абсолютно вярно! Не требе да живееме със и във миналото,а на него на тоя етап наистина това му трябва.
                      Иво (таксито) Андреев
                      0988 91 80 50
                      Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                      Коментар


                      • #56
                        От: Кличко vs Поветкин

                        Прощавай, имах предвид тебе/Сузуки/, снощи горе съм написал женско име.
                        Всеки трети е шести

                        Коментар


                        • #57
                          От: Кличко vs Поветкин

                          Това си беше ясно.Разбрал съм го още тогава!И почти не го забелязах.Другото беше акцента!
                          Иво (таксито) Андреев
                          0988 91 80 50
                          Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                          Коментар


                          • #58
                            От: Кличко vs Поветкин

                            http://fakti.bg/sport/78679-zrelisht...aign=firstpage
                            Всеки трети е шести

                            Коментар


                            • #59
                              От: Кличко vs Поветкин

                              Успешно върви по стъпките на Джордж Формън.Този също ми е от симпатичните.Определено би станало голямо зрелище.
                              Иво (таксито) Андреев
                              0988 91 80 50
                              Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X