Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Отново в Нисан форума :) - Nissan Terrano 2.7 TDI

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Отново в Нисан форума - Nissan Terrano 2.7 TDI

    То на другите въпроси няма да ми се отговори май май та и аз да кажа че продавам 4 броя NEXEN 235/70 р 16 дот 2013 400 лв. На не повече от 6-8000 км.
    Nissan Terrano 2.7 TDi
    ----------------------------
    Нещо което работи - не се пипа!

    Коментар


    • От: Отново в Нисан форума - Nissan Terrano 2.7 TDI

      Плоча по-малка от 6-ца е майтап. Личано аз предпочитам S355, или ако е много корава за огъващия Ст20 или от сорта. За мен е безсмислено да се ползва стомана 3 - да, има я навсякъде, ама е говнолин и тежи безсмислено. Например, това дето ще направиттв от 2мм S355 ще трябва да го правите от 3мм стомана 3, съответно при еднаква здравина ще тежи с 50% отгоре. Сбирщайни от неизвестни железа и господ не може да ме накара да правя - материала е най-евтиното в една броня/плоча - безсмислено е да се пести точно от него. А пестенето ако и двете ще се купуват от магазина съвсем никакво го няма - разликата в цената между ст3 и S355 е никаква, че дори и стомана 3 може да излезе по-скъпо - трябва да тежи с 50% отгоре.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • От: Отново в Нисан форума - Nissan Terrano 2.7 TDI

        А такъв профил който питам примерно от такава стомана която казваш ти, по добър ли вариянт е отколкото същата стомана но огъната ? Кое е по-здраво?
        Nissan Terrano 2.7 TDi
        ----------------------------
        Нещо което работи - не се пипа!

        Коментар


        • От: Отново в Нисан форума - Nissan Terrano 2.7 TDI

          Профил трудно ще намериш, но пък ще ти спести огъването. И двата варианта ще ти свършат работа, примерно от 6мм. Предимството на огъването е че го правиш както го искаш, а не се съобразяваш с това, което има в склада.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • От: Отново в Нисан форума - Nissan Terrano 2.7 TDI

            Е аз да си кажа,че си търся гуми за тераното 235/70/16,ама трябват снимки,не само цени.

            Най добре обяви в раздела,и там да гледам.
            Последно редактирано от ognqn; 06-02-16, 19:26.
            Nissan Terrano II TDI 2700 2002g. avtomat - три вратичко.... )
            ".....ама сега пазара е пълен с джипове де, на тях даже JEEP пише ....."

            Коментар


            • От: Отново в Нисан форума - Nissan Terrano 2.7 TDI

              Спарки благодаря. А с какви размери трябва да е плочата за лебедката на терано? Ширина и дължина?


              Огнян, снимки утре ще ти пратя че са ми на джипа в момента гумите, и ще ги снимам директно от него.
              Nissan Terrano 2.7 TDi
              ----------------------------
              Нещо което работи - не се пипа!

              Коментар


              • От: Отново в Нисан форума - Nissan Terrano 2.7 TDI

                Първоначално публикуван от pifco Преглед на мнение
                Имам идея да продам зимните си гуми които са на не повече от 6000 километра и са карани само зимата. Купил съм ги 2012 година.
                Cooper Discoverer m+s sport 235/70 R16 106T.Ако някой от Нисаните има интерес да казва ,ако не ще ги пускам на всеслушание,а снимки утре.за 4 броя в перфектно състояние 400 лева
                ето гиНатиснете снимката за да я уголемите

Име:IV076400.jpg
Прегледи:2
Размер:145.9 КБ
ID:5701999Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IV076403.jpg
Прегледи:2
Размер:121.4 КБ
ID:5702000Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IV076407.jpg
Прегледи:2
Размер:103.0 КБ
ID:5702002

                Коментар


                • От: Отново в Нисан форума - Nissan Terrano 2.7 TDI

                  Въпрос за воланите на Терано.
                  Понеже е доста изтрит моя,а ми е единствена кола в момента,се заглеждам по волани 2ра употреба.Дали воланите от Примера,Алмера-тино са същите,като на Тераното?Предлагат по всеизвестните ни сайтове,волани без аербеци и лентови кабели и др. по 70/80лв..Волана ми е с емблемата на Нисан-залепената,2002г.
                  Някой ако знае да каже,моля?
                  Nissan Terrano II TDI 2700 2002g. avtomat - три вратичко.... )
                  ".....ама сега пазара е пълен с джипове де, на тях даже JEEP пише ....."

                  Коментар


                  • От: Отново в Нисан форума - Nissan Terrano 2.7 TDI

                    Здравейте приятели !
                    Наистина отдавна не съм писал, но искам да ви кажа, че смених отбора – продадох МИТЦУБИШИТО и взех един ФОРД МАВЕРИК- 93 г. 2700 ТДИ.
                    Още нямам снимки на терен, тука съм качил две три на стария кон, който служеше вярно, ама наистина беше много стар. Имам и една молба към вас. Форда мъркаше като пчеличка и палеше от четвърт и така- цели две … сеедмици.
                    А сега пали като Москвич – върти,въртиии почва да пуши, пали някак си, пак пуши - черно, после бяло и след минута изведнъж изчиства и няма никакъв дим. Обаче после докато карам леко-върви,ама като му вкарам над 2000 оборота и после няма тихи обороти-иска да гасне.И пак почва да пуши.Имате ли идея турбото ли замина-имал ли е някой такива проблеми? Между другото последния път сипах от скъпата нафта на ЕКО-то, но не ми се вярва да е от това.
                    Благодаря на всички предварително! Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ALIM2776.JPG
Прегледи:1
Размер:115.0 КБ
ID:5702087Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Im002030а.jpg
Прегледи:1
Размер:147.8 КБ
ID:5702088Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Im002031а.jpg
Прегледи:1
Размер:164.5 КБ
ID:5702089

                    Коментар


                    • От: Отново в Нисан форума - Nissan Terrano 2.7 TDI

                      Първоначално публикуван от D. Bibov Преглед на мнение
                      Спарки благодаря. А с какви размери трябва да е плочата за лебедката на терано? Ширина и дължина?
                      Купуваш лебедката, свялаш бронята и започваш да се чешаш там, дето не те сърби.

                      На тераното лебедка нямам, съответно никакви размери не мога да дам.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • От: Отново в Нисан форума - Nissan Terrano 2.7 TDI

                        Първоначално публикуван от teo__98 Преглед на мнение
                        Здравейте приятели !
                        Наистина отдавна не съм писал, но искам да ви кажа, че смених отбора – продадох МИТЦУБИШИТО и взех един ФОРД МАВЕРИК- 93 г. 2700 ТДИ.
                        Още нямам снимки на терен, тука съм качил две три на стария кон, който служеше вярно, ама наистина беше много стар. Имам и една молба към вас. Форда мъркаше като пчеличка и палеше от четвърт и така- цели две … сеедмици.
                        А сега пали като Москвич – върти,въртиии почва да пуши, пали някак си, пак пуши - черно, после бяло и след минута изведнъж изчиства и няма никакъв дим. Обаче после докато карам леко-върви,ама като му вкарам над 2000 оборота и после няма тихи обороти-иска да гасне.И пак почва да пуши.Имате ли идея турбото ли замина-имал ли е някой такива проблеми? Между другото последния път сипах от скъпата нафта на ЕКО-то, но не ми се вярва да е от това.
                        Благодаря на всички предварително! [ATTACH=CONFIG]850874[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]850875[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]850876[/ATTACH]
                        Един път съм сипвал от тая нафта и при мен палеше с припушване. Смени горивния филтър и сложи обикновенна нафта пак от еко. От обикновенната съм доволен.
                        Nissan Terrano 2.7 TDi
                        ----------------------------
                        Нещо което работи - не се пипа!

                        Коментар


                        • От: Отново в Нисан форума - Nissan Terrano 2.7 TDI

                          Здравейте колеги! След ровене във форума не открих конкретно решение на проблема ми, за това ще питам тук.
                          Тераното отзад стои на една страна. Мислех, че имам счупена задна лява пружина, но днес след обстоен преглед, се оказа, че пружината си е здрава. Просто е омекнала, и има видима разлика между дясна и лява в долния край. Видимо купето стои на една страна. Измерих налягането на гумите, на равна площ измерих разстоянието от земята до веждата на калника - разликата е около 2.5см. Какво е решението на този проблем. Четох нещо за вложки/подложки, но незнам никакви размери. Ако някой е запознат и може да помогне?! Благодаря Ви предварително!
                          Nissan Terrano II 2.7TDI 2000г. R20 и Detlefs RT2

                          Коментар


                          • От: Отново в Нисан форума - Nissan Terrano 2.7 TDI

                            Имаш торсиони. Торсионите се натягат така че да се изравни предницата. Като се изравни предницата ще се изравни и задницата.
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • От: Отново в Нисан форума - Nissan Terrano 2.7 TDI

                              Благодаря Спарки за бързия отговор, ама аз си мисля, че отпред си е добре, а само отзад е на една страна. След 17ч. ще премеря и отпред височината, за което не бях се сетил. Извинявай за въпроса, но технически съм много зле - отзад с торсион ли е?
                              Последно редактирано от Mil68; 18-02-16, 15:34. Причина: торсион
                              Nissan Terrano II 2.7TDI 2000г. R20 и Detlefs RT2

                              Коментар


                              • От: Отново в Нисан форума - Nissan Terrano 2.7 TDI

                                Първо премери, после мисли.

                                Отзад е с пружини. Отпред е с торсион. Не че е невъзможно да ти ер омекнала едната пружина, но е много по-малко вероятно от нужда от реглаж на торсиони. Особено ако е къса база, предницата е силно водеща по отношение на наклоните и лека разлика в пружините може да се компенсира с натягане на торсионите.
                                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X