Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Против лова съм!

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Против лова съм!

    Мненията са отделени тук от темата "Наслука"... Моля съобразявайте се с темите и пишете когато и където трябва!


    Аз съм против лова за удоволствие и немога да ви разбера вас ловджиите.Дядо ми беше ловджия и по неговото време вършеха много полезна работа но сега като гледам направо се отвръщавам.Разни "мамини синчета" и "чичко паричко" тръгнали и пуцат по животинките без да са участвали в захранването на дивеча през зимния период и тръгнали после да се оплакват че нямало дивеч.За мен всички сегашни ловджии сте бракониери.
    Знам че не е приятно на всички това коеко казах ама съм прав.
    Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
    Дий Снайдер

  • #2
    До: На слука!

    Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
    Аз съм против лова за удоволствие и немога да ви разбера вас ловджиите.Дядо ми беше ловджия и по неговото време вършеха много полезна работа но сега като гледам направо се отвръщавам.Разни "мамини синчета" и "чичко паричко" тръгнали и пуцат по животинките без да са участвали в захранването на дивеча през зимния период и тръгнали после да се оплакват че нямало дивеч.За мен всички сегашни ловджии сте бракониери.
    Знам че не е приятно на всички това коеко казах ама съм прав.
    +1

    Коментар


    • #3
      До: На слука!

      Първоначално публикуван от TRAPERA Преглед на мнение
      +1
      -1

      Коментар


      • #4
        До: На слука!

        Първоначално публикуван от haki Преглед на мнение
        -1
        Защо

        Коментар


        • #5
          До: На слука!

          Първоначално публикуван от TRAPERA Преглед на мнение
          Защо
          Защото темата е /наслука колеги/ а не /аз обичам лова или Бриджит Бардо/

          Коментар


          • #6
            До: Против лова съм!

            мисля,че темата не е добре подбрана и обижда голяма част от колегитеако някой се хване да пишеи да оборва горното /за и против/ще отнесе 100 страници.По тази причина правя предложение да се заключи темата от този който може.
            Поздрави на всички.
            П.С.Уважавай хората и те ще ти огворят със същото.Никога не знаеш за какво,кога и на коя врата ще ти се наложи да почукаш.

            Аз не съм бракониер.
            Ланд Ровър-Дискавъри,ТД5-1999 год.,готин е.
            "Мъжко е да обещаеш,човешко да не го изпълниш."
            "Правото на глас,не винаги означава да имаш право на избор."

            Коментар


            • #7
              До: Против лова съм!

              Първоначално публикуван от rova Преглед на мнение
              мисля,че темата не е добре подбрана и обижда голяма част от колегитеако някой се хване да пишеи да оборва горното /за и против/ще отнесе 100 страници.По тази причина правя предложение да се заключи темата от този който може.
              Поздрави на всички.
              П.С.Уважавай хората и те ще ти огворят със същото.Никога не знаеш за какво,кога и на коя врата ще ти се наложи да почукаш.

              Аз не съм бракониер.
              Прозвуча като заплаха от човек с оръжие и немога да кажа нищо товече,освен че само гореописаните могат да се засегнат.
              Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
              Дий Снайдер

              Коментар


              • #8
                До: Против лова съм!

                Ловците не са бракониери! Всеки един редовен ловец си заплаща членски внос на държавата и на дружинката в която участва. Част от предназначението на членския внос е за поддържане на дивечовото богатство.
                Захранването на дивеча е задача на ръководството на ловната дружинка (обикновено това са хора, живеещи близо до местата, където се ловува)- Ако някой от тях не е съвестен и не си изпълнява задълженята, то това не означава че ловците са бракониери и тнт. Ако някой бракониерства, също не е редно да се приписва на всички.
                В събота се откри сезона за пернат дивеч- как да бъде захранван- яребиците, гръловиците и други разни пилета сами могат да се грижат достатъчно добре за себе си без човешка намеса.
                Липсата на диви зайци, пък е породена от увеличения брой на хищници- чакали, лисици, диви (подивели бивши домашни) кучета.
                Масово ловците си спазват сезоните и забраните, със сигурнст има не чак толкова стриктни, но на редовните ловци определено им пука за дивеча.

                До всички колеги ловци и рибари - наслука!
                http://www.agentura.ru/specnaz/gru/spezi_1.jpg
                Lancia Kappa TDS (такъв...италиянски петак) / Land-Rover 88 Series 3 FFR, 2.25Petrol

                Коментар


                • #9
                  До: Против лова съм!

                  Аз, както знаете също съм ловец, но тук има хора които са против лова и чиито мнения напълно споделям, както и не ми пречи да бъдем приятели с тях!
                  Тази тема няма да е първата, а сигурно и последната,
                  за лова и неговите противници,
                  но винаги когато се изпадне в крайности,
                  които обиждат някой от нас, пишещите в тоя форум,
                  темата ще бъде затваряна!!!!
                  Благодаря за разбирането, а на обидените, да прощават!!!

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X