Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Здравейте! Бих искала да попитам някой боядисвал ли е стара вана и с каква боя?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Здравейте! Бих искала да попитам някой боядисвал ли е стара вана и с каква боя?

    Ще Ви бъда благодарна ако ме насочите с какво да боядисам старата вана, която е вградена до стената.

  • #2
    От: Здравейте! Бих искала да попитам някой боядисвал ли е стара вана и с каква боя?

    Според мен няма опция за боядисване.Какъв материал е ваната.
    Няма невъзможни работи.Тел.0888344659

    Коментар


    • #3
      От: Здравейте! Бих искала да попитам някой боядисвал ли е стара вана и с каква боя?

      Ако е чугунена,по същият начин,както се боядисва кола-с шприц кит,2 слоя автоемайл боя,лак.Ако не може с компресор(идеалният вариант),може в магазин за автобои да ти подгогвят спрейове под налягане.И да и се даде време за хубаво изсъхване

      Коментар


      • #4
        От: Здравейте! Бих искала да попитам някой боядисвал ли е стара вана и с каква боя?

        От вътре или от вън? Защото от вътре е емайл и не се боядисва.
        Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
        Из "Златния телец"

        Коментар


        • #5
          От: Здравейте! Бих искала да попитам някой боядисвал ли е стара вана и с каква боя?

          Корабна боя. По морето ги има в много магазини. Ама сигурно ще се намери навсякъде при добро желание. Изпитано и работещо на една вана едно време......
          висете отпуснато

          Коментар


          • #6
            От: Здравейте! Бих искала да попитам някой боядисвал ли е стара вана и с каква боя?

            Първоначално публикуван от Ionina2003 Преглед на мнение
            Ще Ви бъда благодарна ако ме насочите с какво да боядисам старата вана, която е вградена до стената.
            Има специален шпреи за вани ,пробвал съм го на чугунена вана доста време държи, маи от Бриколаж го взех

            Коментар


            • #7
              От: Здравейте! Бих искала да попитам някой боядисвал ли е стара вана и с каква боя?

              Първоначално публикуван от Tony33 Преглед на мнение
              Корабна боя. По морето ги има в много магазини...
              От корабна до корабна боя има дистанция от морето до небето
              Един юнак тук из заводите бе свил една бака противообрастваща (тогава дори още не беше tin-free), и си бе боядисал кухнята с нея.
              После се хвалеше каква хубава боя било - мухите не влизали, а която влезела - умирала скоро

              Иначе емайла не мога да си представя с какво ще се боядиса 'непрофесионално' така, че да бъде приятно за пипане и влизане във ваната...
              Иначе чист чугун - да, някоя епоксидна боя ще е супер...
              Има фирми, които предлагат възстановяване на емайла.. Ама като гледам цените - изглежда плашещо (например http://resmalt.com )
              Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
              Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

              Коментар


              • #8
                От: Здравейте! Бих искала да попитам някой боядисвал ли е стара вана и с каква боя?

                Първоначално публикуван от mario6 Преглед на мнение
                Има специален шпреи за вани ,пробвал съм го на чугунена вана доста време държи, маи от Бриколаж го взех
                я кажи по-подробно какъв е този спрей. имам на ваната /емайлирана/ едно наранено място и пуска ръжда, дали ще го запечата този спрей?
                ________________________________________________
                Subaru OUTBACK 2,5
                Hyundai TUCSON 2.0

                Коментар


                • #9
                  От: Здравейте! Бих искала да попитам някой боядисвал ли е стара вана и с каква боя?

                  още не съм я ремонтирал моята, но сега вече въпроса е дали да я освежавам или да я сменям....някой да е ползвал това?

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:penosil_epoksidna_emaylna_boya_za_chugun._vana_k-t.jpg
Прегледи:1
Размер:60.4 КБ
ID:5710929

                  или това:

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:bizon_lepilo_techen_emayl_20ml..jpg
Прегледи:1
Размер:58.9 КБ
ID:5710930
                  ________________________________________________
                  Subaru OUTBACK 2,5
                  Hyundai TUCSON 2.0

                  Коментар


                  • #10
                    От: Здравейте! Бих искала да попитам някой боядисвал ли е стара вана и с каква боя?

                    Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
                    още не съм я ремонтирал моята, но сега вече въпроса е дали да я освежавам или да я сменям....някой да е ползвал това?



                    или това:

                    [ATTACH=CONFIG]862364[/ATTACH]

                    Поръчах го това лепило на Бизон и спрея, но като разръчках ръждата, се отвори дупка с диаметър около 1 см. и ваната е за брак.
                    Ако на някого му трябва да казва, лепилото е неотваряно, а от спрея съм изразходвал 5%
                    ________________________________________________
                    Subaru OUTBACK 2,5
                    Hyundai TUCSON 2.0

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X