Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Влагоустойчив шкаф или гардероб - откъде?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Влагоустойчив шкаф или гардероб - откъде?

    Привет! Скъсах да да обикалям, ровя в нета и разпитвам. Засега резултат нула. Намерих някаква фирма, дето ги правела, ама вече не се занимават. Трябва ми пластмасов или метален шкаф с размер на еднокрилен гардероб. Ще го правя сушилня с аспирация.
    В краен случай ще си купя някакви леки плоскости, ама нямам нито къде, нито кога да се занимавам да импровизирам. Има едни като вепапе, ама от пластмаса, ще огледам утре. Знам за нормалните сушилни, дето ги ползват белите хора, това ще е в следващ момент.

  • #2
    От: Влагоустойчив шкаф или гардероб - откъде?

    Единствения вариант, за който се сещам е някоя фирма за халуминова и маспласова дограма да ти го направи.
    Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

    Коментар


    • #3
      От: Влагоустойчив шкаф или гардероб - откъде?

      Явно съм орисан да ми трябват решения, дето друг не ползва. В грамадни мебелни магазини - от 1000 артикула - всичко от ПДЧ и един от плат.

      Коментар


      • #4
        От: Влагоустойчив шкаф или гардероб - откъде?

        Голям бивш хладилник?

        Коментар


        • #5
          От: Влагоустойчив шкаф или гардероб - откъде?

          Мислих си за изгоряла хладилна витрина или фризер. Някой ако има - купувам.

          Коментар


          • #6
            От: Влагоустойчив шкаф или гардероб - откъде?

            метални шкафове има, водят се архивни и ги продават фирмите за офис обзавеждане

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:34_big.jpg
Прегледи:1
Размер:23.2 КБ
ID:5522193
            ________________________________________________
            Subaru OUTBACK 2,5
            Hyundai TUCSON 2.0

            Коментар


            • #7
              От: Влагоустойчив шкаф или гардероб - откъде?

              метални шкафове има, водят се архивни и ги продават фирмите за офис обзавеждане
              Вътре ще са минусови температури, трябва да има и елемент на термоизолация, все пак ако цената си струва ще го облепя със стиропор. ДЕНЕКС СЕРВИЗ предлагат такова професионално оборудване и намерих нещо на Примус, дето ми върши работа. Ама ако и цените са професионални - ще е нова сушилня от близкия магазин, то се е видяло. Нямам време да проучвам за такава машина, а и много противоречиви мнения чувам за тях. Днес досега само с това се занимавах, посетих 3 хипермаркета за такива неща, и няма каквото търся. Утре ще видя по сервизите за хладилни машини, все ще имат някоя отписана.
              Последно редактирано от Rabin; 29-09-13, 15:30.

              Коментар


              • #8
                От: Влагоустойчив шкаф или гардероб - откъде?

                Имам нещо като показания шкаф по-горе, но е от хладилник (демек има някаква изолация). Баща ми щеше да го възстановява, понеже агрегата беше изтърбушен. Идеята беше да се охлажда бира в него че по него време продавахме по палет на ден. Закупи и чисто нов агрегат, но така и до никъде не стигна. Тъкмо мислех да го глася за ползване като шкаф, но няма да е скоро.
                Може да го вземеш, но като се има предвид че си на 300км ще е проблем с транспорта.

                Коментар


                • #9
                  От: Влагоустойчив шкаф или гардероб - откъде?

                  Първоначално публикуван от Rabin Преглед на мнение
                  Вътре ще са минусови температури, трябва да има и елемент на термоизолация, все пак ако цената си струва ще го облепя със стиропор. ДЕНЕКС СЕРВИЗ предлагат такова професионално оборудване и намерих нещо на Примус, дето ми върши работа. Ама ако и цените са професионални - ще е нова сушилня от близкия магазин, то се е видяло. Нямам време да проучвам за такава машина, а и много противоречиви мнения чувам за тях. Днес досега само с това се занимавах, посетих 3 хипермаркета за такива неща, и няма каквото търся. Утре ще видя по сервизите за хладилни машини, все ще имат някоя отписана.
                  има и някакви, които се водят огнеупорни, но са точно с някаква изолация между ламарината........само не помня на какви пари ги взимахме, а и имай предвид, че са плитки, нямат голям вътрешен обем като гардероб например.
                  ________________________________________________
                  Subaru OUTBACK 2,5
                  Hyundai TUCSON 2.0

                  Коментар


                  • #10
                    От: Влагоустойчив шкаф или гардероб - откъде?

                    Професионален шкаф колкото малък гардероб - 3260 лева без ДДТ. То имоти има за по 3000, гаражни клетки по крайните квартали. Наспамих десетина сервиза по въпроса - засега греда!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Влагоустойчив шкаф или гардероб - откъде?

                      Метални шкафове има при нас двукрил за около 350лв 90/40/185см
                      пластмасов само че малък (70/50/110см) съм взимал от практикер или бриколаж, но и те са скъпи.
                      За металните ако искаш звънни или пиши лс и ще ти кажа къде работя.
                      I'm not Lost, I'm Discovering !

                      088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X