Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Електрошок

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Електрошок

    Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
    Аз за теб сьм согурен,че можеш да льжеш макар,че още не сьм го видял това.

    БЛАГОДАРЯ за офертата,шес се старая да не ми потрябва писмо.При нас не е Оукланд или Сан Франс. или ЛА дето половината клечки за зьби не им пращат.Тук сме Геле до Геле,крилца ни растьт и сме тихички,нямаме ограничение на муниции,тизьри,пушки и каквото се сетиш.Това го кликам по нета с моя си зип код или пощенски код и най-много ако ме няма жената да трябва да се разпише на пощальона.И той да внимава ,че..............аааамаха




    Людмиле газово АБСУРД - аз вадя газово,ония се стяга и вади истинско и............като ония виц ми взима десетте лева.Мани ти,ако ще прилича на пистолет то да гьрми като такьв.
    Ми вади тогава едно тескере за консилмънт кери и си свиркай.
    Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
    No man left's behind !!!!

    Коментар


    • #32
      От: Електрошок

      Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
      След страничка за тунинг на помпа Ремингтьн 870,револвер Смит 627 и пищовче Сиг П220 имаш ли страничка как се тунингова това?Колко е легално,от кьде се купува и за цивилни "кальфи" препорьчително ли е да имат такова?Да не ме наклецат после сините?
      Това няма нужда от никакъв тунинг - просто отиваш там където ги продават и ги питаш за "картридж" за през бронежилетка/яке. Щом като устройството е легално не виждам защо да има ограничение на типа глава. И- съвет от мен- ако намериш кой им е дилъра около вас- Тейзър предлагат безплатни курсове- полезни са и ще разбереш доста неща за устройството. Сега не те карам да го пробваш на себе си..... не че като дойдеш в БГ ще ти се размине де.... само дето ще бъда културен и няма да ти дупча нежната кожа, а ще ползвам учебна глава с електроди с щипки.
      Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
      No man left's behind !!!!

      Коментар


      • #33
        От: Електрошок

        Първоначално публикуван от Mad Dog Преглед на мнение
        Бенц- що просто не си изкараш едно разрешително за носене? Не мисля, че е невъзможно в Калифорния..... момент да проверя.
        Да никакъв проблем както се оказа- даже спризнава в доста щати:
        http://www.usacarry.com/california_c...formation.html

        Защото почти няма кьде да го нося.Ако ти покажа картата /ммммм айде тьрси Пойнт Лома ,а адреса ми е в La Jolla / кьдето живея ще видиш,че е като гьрмяна все едно аз сьм тренирал по нея,дупка до дупка по всяко направление.Местата кьдето мога да го нося са далеч от квартала,болници,училища,децки градини,военни бази и какво ли не около нас.Аз и да го имам все в нас ще си виси или почти.

        Не че няма да се пробвам де,но едно по едно,много ми се сьбра последните месеци.Няма да е лошо да го мькна с нас по лодките като сьм на тукашна територия,но пьк зора ще е по летищата,те сега изпитват една особенна любов кьм мен,а тогава ще са в екстаз.
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • #34
          От: Електрошок

          Първоначално публикуван от Mad Dog
          ..... не че като дойдеш в БГ ще ти се размине де.... само дето ще бъда културен и няма да ти дупча нежната кожа, а ще ползвам учебна глава с електроди с щипки.

          Е то направо му идва да се затича на човек и с радости викове да се хвьрли в океана да плува в твоя посока,баси идеите имаш.

          Дильра викаш,я да видя за курсче кьде имат и да хвана едно.
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • #35
            От: Електрошок

            Баце .. остана само бронежилетка и каска ! и си готов! .. и Славчу съвсем ще се уплаши .. и две папки ще заведе !
            А аз почвам да кОпам бункер в градината!

            Коментар


            • #36
              От: Електрошок

              Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
              Е то направо му идва да се затича на човек и с радости викове да се хвьрли в океана да плува в твоя посока,баси идеите имаш.

              Дильра викаш,я да видя за курсче кьде имат и да хвана едно.
              Всъщност като спрей и тейзър "инструктор" ми се е налагало да ям и трите (конус, струя и пяна) спрея на Сейбър, и да ме тейзват на два пъти. Така както и всяко ченге когато минава курс за спрей или тейзър яде спрея и тресе кълки от тейзъра. Защо? защото така човек знае КАК и до КОЛКО работи въпросното нещо - и му има в пъти по- голямо доверие. Ще ти дам само един пример- преди пет години реших на един курс в 68 ма бригада Специални Сили да ползвам спрей в едно упражнение за общо взето "психо -физическа" устойчивост. 90% от тези които ядоха спрея си купиха такъв в рамките на следващите две седмици.
              Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
              No man left's behind !!!!

              Коментар


              • #37
                От: Електрошок

                Първоначално публикуван от Slick Преглед на мнение
                Баце .. остана само бронежилетка и каска ! и си готов! .. и Славчу съвсем ще се уплаши .. и две папки ще заведе !

                Много пари жилетките,това добро е 3500 кинта.

                Знаеш ме кьде живея долу горе,куките са тук до минута да речем,айде 3 да са.Аз ако имам жилетка ми трябва крьгова отбрана с това което мисля.Като се знам за момента колко стрелям ще сьм изтрепал половината квартал с тия стени тук.

                Не си е работа,там вече каквото ти е писано или когато спечеля от ТОТОто.
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • #38
                  От: Електрошок

                  Първоначално публикуван от Mad Dog Преглед на мнение
                  Ми вади тогава едно тескере за консилмънт кери и си свиркай.
                  Canis Insanis, ти си подстрекател! До преди да се заговори с теб, момчето безгрижно си плаваше из океана а сега...превърна го в маниакален маниак вманиачен до степен на мания.
                  42

                  Коментар


                  • #39
                    От: Електрошок

                    Първоначално публикуван от Mad Dog Преглед на мнение
                    да ползвам спрей в едно упражнение за общо взето "психо -физическа" устойчивост. 90% от тези които ядоха спрея си купиха такъв в рамките на следващите две седмици.

                    Дебни кога е Сьбора на джипките и ги почвай,бизнеса ще процьфти.


                    Има го на страницата им това,клипове сьм гледал и полицаите много го уважават - писането се намалява с една кофа при употребата му за разлика от 357.




                    Гледам има модели пепьри с педал,стьпваш на криво и ти го набива у ноздрите,тия откачиха вече,идея нямах,че има толкова разновидности на спрей и тизьри.








                    Славчо той не е виновен,няма да обяснявам как и с какви идеи сьм се разхождал по разни странни места / за карането на прежалена кола под наем с пьлна застраховка не говоря,то там калник си е даденост / като знам,че нямам скорост и няма как да спра повечето напавкани.По вьпроса с барикадирането няма как,стените са талаШИТ,един шут на вратата и пада сьс стената барабар,това е КАЛИФОРНИЯ,да не е Кюстендил
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • #40
                      От: Електрошок

                      Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                      Много пари жилетките,това добро е 3500 кинта.

                      Знаеш ме кьде живея долу горе,куките са тук до минута да речем,айде 3 да са.Аз ако имам жилетка ми трябва крьгова отбрана с това което мисля.Като се знам за момента колко стрелям ще сьм изтрепал половината квартал с тия стени тук.

                      Не си е работа,там вече каквото ти е писано или когато спечеля от ТОТОто.
                      Хех- Монарх 01 в изпълнение АПЕКС на Секънд Чейнс (което си е върха на гъза на слона при бронежилетките за скрито носене) го намирам за около 1000 ... Тебе ти трябва IIIА максимум.
                      http://www.chiefsupply.com/second-ch...ma-insert.html

                      Бих ти препоръчал суидиш Боди Армор като моят Комбо Контур (става и за скрито и за открито) ама не знам дали карат до при вас. А моята е с мулти хит плочи де - издържа по 6-7 бронебойни за картечница гадината.
                      Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                      No man left's behind !!!!

                      Коментар


                      • #41
                        От: Електрошок

                        Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение




                        Гледам има модели пепьри с педал,стьпваш на криво и ти го набива у ноздрите...
                        Идеално, можем да минираме достъпите и да ги вкараме във фунията. Там ще ги посрещнем с гъста автоматична, картечните гнезда трябва да са с припокриващ се огън... Ш ги разбийм!


                        Купи и за мен един от тия парфюми.
                        https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                        Коментар


                        • #42
                          От: Електрошок

                          Първоначално публикуван от Mad Dog Преглед на мнение
                          Хех- Монарх 01 в изпълнение АПЕКС на Секънд Чейнс (което си е върха на гъза на слона при бронежилетките за скрито носене) го намирам за около 1000 ... Тебе ти трябва IIIА максимум.
                          http://www.chiefsupply.com/second-ch...ma-insert.html

                          Бих ти препоръчал суидиш Боди Армор като моят Комбо Контур (става и за скрито и за открито) ама не знам дали карат до при вас. А моята е с мулти хит плочи де - издържа по 6-7 бронебойни за картечница гадината.

                          Е тука вече си за бой ма добре,че си далеч та ше ти се размине...............

                          УЖАС,тука вече Славчо е прав,добре го каза макар и минута предварително.


                          http://www.blackhawk.com/product/STR...TE,1920,90.htm

                          Това що тогава е двойно и половина над цената на твоето?







                          Брат само едно ли?Кинта или 2 над 20.Това с мините мога да го спретна на баща ти около кьщата ма децата как ще опазим?Не да се чуди как да ги осветява и каква пушка да си вземе
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар


                          • #43
                            От: Електрошок

                            Първоначално публикуван от slaf4u Преглед на мнение
                            Canis Insanis, ти си подстрекател! До преди да се заговори с теб, момчето безгрижно си плаваше из океана а сега...превърна го в маниакален маниак вманиачен до степен на мания.
                            Ти се радвай, че не съм там- че тогава до сега вече да е с две Ар- ки (дълга за него, къса за жената), а на лодката да има напълно законна .50 картечница....
                            Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                            No man left's behind !!!!

                            Коментар


                            • #44
                              От: Електрошок

                              Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                              Е тука вече си за бой ма добре,че си далеч та ше ти се размине...............

                              УЖАС,тука вече Славчо е прав,добре го каза макар и минута предварително.









                              Брат само едно ли?Кинта или 2 над 20.

                              Мечо Пух... Земи, ама гледай да мога да ги събера в касата, че малката а ги е пипнала, а е неутрализирала бойната единица "майка". После... нали се сещаш!
                              https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                              Коментар


                              • #45
                                От: Електрошок

                                Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                                Е тука вече си за бой ма добре,че си далеч та ше ти се размине...............

                                УЖАС,тука вече Славчо е прав,добре го каза макар и минута предварително.









                                Брат само едно ли?Кинта или 2 над 20.
                                Не бе просто идпреварвам вече въпросите- според мен не ти трябва, но пък.... виж една от Дайнима във морско изпълнение (със самонадуваемата яка) ако я нямеря ще ти я снимам за идея. Може пък да решиш да ходиш по опасни ширини....
                                Мечо Пух... Земи, ама гледай да мога да ги събера в касата, че малката а ги е пипнала, а е неутрализирала бойната единица "майка". После... нали се сещаш!
                                Имат си нещо като предпазител - има един вариант със стойка за до входната врата по спомени- едно време имах такъв ама го свалих, че ми беше писнало да обяснявам, че не е пожарогасител.
                                Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                                No man left's behind !!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X