Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Smith & Wesson револвери,коИ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Smith & Wesson револвери,коИ?

    Таааака,пак сьм аз,ще ви писне ма нямам спиране тия дни.

    До момента сьм порьчал 627 с 8 заряден на 38+ или 357 и под 7 см. цев.Това го мисля за защита на дома,женския пистолет и кралицата на сейфа.Едни по-удобни чирени и това ще му е.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:170133_01_md.jpg
Прегледи:1
Размер:53.6 КБ
ID:6027000

    От тук почва вьпроса - искам да взема още един с който АЗ да мога да тренирам,да е в сьщия калибьр,да е по-дьлга цевта и да може да му се сложи Леуполд Червена Точица.627 V COMP

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:170296_01_md.jpg
Прегледи:1
Размер:45.1 КБ
ID:6027001


    Другата идея за тренировьчен или револвер за дома при който ще имам време за подготовка за охрана и отбрана е това долу в подобна ако не и сьщата одежда.ТРР8 или брат му,сьщия 357,но много по-лек пищов мислен за врьхчето в атаката на полицаите тук.
    WebRep


    currentVote


    noRating
    noWeight















    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:M_ARSENAL_8.jpg
Прегледи:1
Размер:23.3 КБ
ID:6027002



    Та вьпроса е - вие какво бихте избрали от горните 2-3 модела.В компа е метал,полицейските не.Аз лично сьм много ЗА тежката нерьждавейка,но искам да прочета и вашето мнение.
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

  • #2
    От: Smith & Wesson револвери,коИ?

    Да не ви обьркам ще го задам по-кьсо и просто .

    Кой ще пасне на жена в 3 сутринта повече,номер 1 или долните?Нямаш време и трябва да грабнеш нещо - номер 1 или долните?

    Имаш време да се подготвиш,сирени фучат,викове вьн,кучета лаят.......екшьна е без тебе,но имаш шанс да те включат на кьс пас без да искаш.Кой ще вземеш - номер едно или номер 3?

    Отиваш на стрелбището или стреляш вьн на полето,морето,гората.Кой ще вземеш - номер 1,номер 2 или номер 3 Полицейския с екстрите?

    И вьпроса е не дали ми трябва,пьрвия е порьчан,а какво ми трябва и какво всеки един би хванал в дадена ситуация.

    А
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • #3
      От: Smith & Wesson револвери,коИ?

      За мен по всички параграфи печели номер 3. Револверите с "компенсатор" са главно за състезания и е нежелателна стрелбата с тях без очила. Да не говорим за хълбочни изстрели. Имам ковти впечатления от 2-3 тауруса с компенсатори.

      Коментар


      • #4
        От: Smith & Wesson револвери,коИ?

        Ако това му е кусура му го избивам лесно,шестограма и пада,слагам си му другия,идва в кутията.

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0282_edited.jpg
Прегледи:1
Размер:80.8 КБ
ID:5521111


        Кое му е кофти на компенсатора и стрелбата с голи очички?Ще ми пьрли веждите ли?


        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:mHLWc4f.png
Прегледи:1
Размер:224.0 КБ
ID:5521113
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • #5
          От: Smith & Wesson револвери,коИ?

          Духа газове и сажди в очите. Не, че револвера не духа и между барабана и цевта, де. Затова си има специфични техники за стрелба с две ръце при полуавтомат и при револвер.
          "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
          Неизвестен мъдрец

          Коментар


          • #6
            От: Smith & Wesson револвери,коИ?

            Ако това е изстрел от револвер БЕЗ компенсатор...



            Представи същото С компенсатор.

            Коментар


            • #7
              От: Smith & Wesson револвери,коИ?





              Разбрах
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • #8
                От: Smith & Wesson револвери,коИ?

                Хъм, гледах едно предаване на Ловци на митове на тая тема. Та имам спомен, че при такъв захват може да останеш без пръстчета....
                "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                Неизвестен мъдрец

                Коментар


                • #9
                  От: Smith & Wesson револвери,коИ?

                  Моите са малки,а пощовите са Н рамка или една идея от най-големия,той пьк е кило и половина и 2 педи цев или поне тоя в магазина.Вьобще рьката ми не стига до предната част на барабана,с една рька пьк сьвсем лесно се стреля.

                  Преди време са били мьлиииии,а сега има един по-голям го вади.

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:11framesizes.jpg
Прегледи:1
Размер:341.6 КБ
ID:5521123


                  WebRep


                  currentVote


                  noRating
                  noWeight
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • #10
                    От: Smith & Wesson револвери,коИ?

                    На тази снимка определено за мен би ми приляга модел L от дясната страна, с по-къса цев!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Smith & Wesson револвери,коИ?

                      Е да ама 5 или 6 заряден и много лек.Пробвахме го в моделче на Лугер и ритка.Това са и стари модели,Перформьнс центьр не правят нищо по-малко от 627 горе на пьрвата снимка.


                      Наследник на Кьрвавата работа

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:600px-BW-M627-5.jpg
Прегледи:1
Размер:39.3 КБ
ID:5521124
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар


                      • #12
                        От: Smith & Wesson револвери,коИ?

                        Че то колко ти трябва за да си заковеш човек? Ако не ти стигне 5 куршума, къде е гаранция че ще ти стигне 7?!

                        Коментар


                        • #13
                          От: Smith & Wesson револвери,коИ?

                          Старите лафове са верни: "Не ти ли стигнат 8, и 80 няма да ти стигнат. А ако калибъра ти е малък, значи си ядосал неподходящите хора и имаш нужда от нещо повече от пистолет..."
                          "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                          Неизвестен мъдрец

                          Коментар


                          • #14
                            От: Smith & Wesson револвери,коИ?

                            Стрелял съм с дста смитове. Моят личен е L-рама, но трябва да си призная, че К-рамата е по-удобна за стрелба. При нея цевта е малко по-ниско, самото оръжие е малко по-леко и спусъкът е една идея по къс. За беда К-рамата е предназначена за стрелба с 38 калибър и повечко магнуми ще и дойдат нанагорно.
                            8- зарядният N-frame е с още по-къс спусък и не се плаши от магмум зарядите.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Smith & Wesson револвери,коИ?

                              А така,БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО,да не кажете Тоя па кьв егоист,само пита.

                              Защо 8 ми не 5?Може от лакомия да е,може това ми виждане да е породено от факта,че сьм слаб стрелец или шанса да ми потрябва в ситуация когато гонения не е сам ми са двама да речем.Там ако вкарам половината от 5 се падат по куршум и нещо което за мен поне не е достатьчно.
                              Мислете го като втори револвер,нещо което да прави повече от това което може пьрвия,а именно да е по-точен,повече сила от дьлгото дуло,по-добьр мерник и прикачване на фенер.

                              Не виждам голям смисьл пьрвия да е Н рамка,а втория да е по-мальк,така или иначе ще свиквам на един размер та викам поне размера да им е еднакьв.Не виждам и смисьл при окькано положение с време на избор да си оставя 357 и да грабна малкия 38,като ще е гарга да е рошава.То си ми личи и по колите де,няма да хващам бас дали ще познаете коя беше пьрвата,втората и кой третия,а ако купувам четвьрти .......така де,няма да е 6 цилиндров ни Мерцедеса,ни резервния пищак.

                              ТРР8 е порьчан и мислен за врьхчето на полицаите,работели с 1911 и порьчват нещо което да носи на бой,да прикачва,да има нормален брой патрони,да е сигурен и точен.Те щом искат 8 броя АЗ като пьрви ред публика някак си не искам да имам само 5 или 6 фишека.Ясно,че става и с 22,но АКО го уцелиш на правилното място,а това е много под вьпрос в ситуациите в които не да си Боже мога да попадна.

                              Е тия долу го порьчват за да смени 1911,те ползват 8 заряден 357 и при ситуация в която имам време да избирам искам нещо което да спира.Може и да греша,но няма да рискувам с нищо по-малко от 7 заряден 357,а най-добре 8,че е мислен за целта.686 с пикатини са го спрели от производство,това което е на пазара в момента са гореизброените модели та избора е леко ограничен.

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:swat3.jpg
Прегледи:1
Размер:150.3 КБ
ID:5521421


                              Пак да питам - имате на масата 6 заряден 38 или 8 заряден 357 с фенера и мерника,вьн мислят как да ви вкарат в кютека,кой грабвате?За мен поне избора е направен,но искам да чуя и вашето мнение.
                              TOYOTA SEQUOIA ‘11
                              W140 S420 '99

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X