Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как руснаците свирят на акордеон

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Как руснаците свирят на акордеон

    http://www.youtube.com/watch?feature...diqR41yo#t=162

  • #2
    От: Как руснаците свирят на акордеон

    Трябваше само и кисела краставичка да извади от някъде.
    Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
    Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
    0885 660 613

    Коментар


    • #3
      От: Как руснаците свирят на акордеон

      То на тях мезе не им трябва, защо да развалят вкуса на водката, важното е да се напият......и да се откъснат от реалността.....
      Приятелите може и да са фалшиви но враговете винаги са истински....

      Коментар


      • #4
        От: Как руснаците свирят на акордеон

        Не може да им се отрече че умеят да се забавляват, пък са и добри хора.

        Коментар


        • #5
          От: Как руснаците свирят на акордеон

          Първоначално публикуван от drjanton Преглед на мнение
          То на тях мезе не им трябва, защо да развалят вкуса на водката, важното е да се напият......и да се откъснат от реалността.....
          А после идват в България, хвърлят тука две три илядарки за една седмица и се прибират по живо-здраво, а ти ги псуваш тайничко от мъка, че ти така не можеш?

          Коментар


          • #6
            От: Как руснаците свирят на акордеон

            Този музикален реприз, е гениален като идея и изключително труден за изпълнение! В публиката се виждат доста доказани актьори... Можете да съдите за качеството по реакциите им... Същото би имало изключителен успех и във вариант с гайда и бутилка ракия, стига да имаше кой да го изпълни (всички сме един дол дренки...)...

            Коментар


            • #7
              От: Как руснаците свирят на акордеон

              Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
              А после идват в България, хвърлят тука две три илядарки за една седмица и се прибират по живо-здраво, а ти ги псуваш тайничко от мъка, че ти така не можеш?
              Ко? Не!
              Що обясняваш кой кво може,без да познаваш човека. Тука тия с 2,3 илядарки идват да избият някой и др. комплекс,щото в собствената си държава са никой и с тия пари са за никъде. Цяло лято ги гледам,как пазаруват,като на намаление в Лидл, и като дадат 15лв. за чадър и шезлонг,после вечерят на балкона. Такива "тарикати" са с тия илядарки,че цялото черноморие е вдигнало ръце от тях...

              Коментар


              • #8
                От: Как руснаците свирят на акордеон

                Първоначално публикуван от Борислав Ангелов (fnqkhhhzzz) Преглед на мнение
                Ко? Не!
                Що обясняваш кой кво може,без да познаваш човека. Тука тия с 2,3 илядарки идват да избият някой и др. комплекс,щото в собствената си държава са никой и с тия пари са за никъде. Цяло лято ги гледам,как пазаруват,като на намаление в Лидл, и като дадат 15лв. за чадър и шезлонг,после вечерят на балкона. Такива "тарикати" са с тия илядарки,че цялото черноморие е вдигнало ръце от тях...
                И това какво общо има с видеото...?!!!

                Коментар


                • #9
                  От: Как руснаците свирят на акордеон

                  Сигурно затова по Южното Черноморие билбордови са на руски? И менюта в СКЪПИ ДОБРИ ресторанти ( а и в долнопробни кръчми също) са на руски?

                  Коментар


                  • #10
                    Re: Как руснаците свирят на акордеон

                    Акордеониста е уникален.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Как руснаците свирят на акордеон

                      Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                      И това какво общо има с видеото...?!!!
                      Каквото общо има и горния коментар.Повода да го спомена е той.

                      Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
                      Сигурно затова по Южното Черноморие билбордови са на руски? И менюта в СКЪПИ ДОБРИ ресторанти ( а и в долнопробни кръчми също) са на руски?
                      Е и? Пазара е руско ориентиран в момента,както преди 10г. беше ориентиран към Англия,всички билборди бяха на англ. и голяма част от апартаментите,които накупиха руснаците са със предишни сосбтвеници англичани.Това не значи,че англичаните,които идваха тука,бяха някави баровци... напротив същите скъсаняци. ТОва съвсем незначи,че в България няма богати руснаци,напротив има МНОГО богати руснаци,които харчат и повече от 2,3 хиляди лв. на почивка,само че съставляват много малък процент от общата маса,която се изсипва тука и точно по тоя повод,коментара към колегата,който завиждал видиш ли на тия тарикати е супер неуместен и меко казано дразнещ. Поне мен ме дразни и няма как да си замълча,щото никак не ме кефи,някой който яде български хляб в момента и спи под българското небе,да ми обяснява колко "голяма работа" са някои разбираш ли,при положение,че правят скандали по магазините за 2 стотинки ресто.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Как руснаците свирят на акордеон

                        Това, че се дразниш, мен ме кефи. Спокойно, ще си го преживееш.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Как руснаците свирят на акордеон

                          Както пееше един вълк..... А нам все равно...

                          Коментар


                          • #14
                            От: Как руснаците свирят на акордеон

                            Иначе за останалите това горното видео е част от руско пародийно предаване "Большая разница" на 1 канал държавната телевизия.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Как руснаците свирят на акордеон

                              Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
                              Това, че се дразниш, мен ме кефи. Спокойно, ще си го преживееш.
                              Сибирски, да не останеш само да се кефиш сам някъде другаде

                              Той Буров хубаво го е казал че българското гостоприемство е чиста проба балъщина, защото чужденеца го взима за слабост и може само да злоупотреби с него, но не се чувствай длъжен да го доказваш всекидневно.

                              А иначе мерси за разяснението какво е това по-горе. Считам че изчерпва тази и без това мъртвородена тема.
                              Издъних се на Тюринг теста

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X