Обява

Свий
Няма добавени обяви.

БАГАЖНИК ЗА КБЗ 2000

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: БАГАЖНИК ЗА КБЗ 2000

    Първоначално публикуван от peppy Преглед на мнение
    Мноого се извинявам за офтопика, но имам един въррос към fanatic, колега, защо си криете номерата, на много места срещам снимки на коли, джипки или там каквото е няма значение, със закрити номера???
    Ти като се движиш по улицата нали всички ти го виждат номера, а в нета защо много хора си крият номерата???
    Много пъти съм си задавал този въпрос и до логичен отговор не съм стигал, светни ме плийз.

    П.П. ТHULE-то е супер и аз съм се мераклисал, а това че поема четири пъти повече от багажника (нищо че говориш за къса фронтера) много ме впечатли, не изглежда толкова голям.
    Да ти кажа и аз не знам Пепи, гледам че другите така правят и аз като овцете.
    А за багажника имай в предвид, че имам газова бутилка в багажника на фронтерата и събира точно 2 сака а гуфара на тавана 6 големи сака 4 малки и още една сурия дребни пликове и т.н. ще погледна точно кой модел е за да не си говорим наизуст за литри и размери.
    no signature no problems

    Коментар


    • #17
      До: БАГАЖНИК ЗА КБЗ 2000

      Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
      ще погледна точно кой модел е за да не си говорим наизуст за литри и размери.

      Ще съм ти благодарен.
      Сега се сетих и за още нещо. Шуми ли при по-висока скорост, със 130-140 може ли да се кара?
      LZ1PER

      Коментар


      • #18
        До: БАГАЖНИК ЗА КБЗ 2000

        Първоначално публикуван от rashana Преглед на мнение
        дали си правил допълнително усиления на касата за захвата, макар че ми се струват дивотии тези работи че не издържа и се чупи лесно, все пак хората не правят от вчера такива багажници.
        Не нищо подобно не е правено струва ми се че оригиналния захват е предостатъчен, куфара всъщност е на един приятел но го използвам аз и е ползван доста на 2-3 автомобила и няма проблем със захващането единственото условие е да се спазват килограмите с които се товари.
        no signature no problems

        Коментар


        • #19
          До: БАГАЖНИК ЗА КБЗ 2000

          Колеги продавам си багажника
          още по темата тук:
          http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...731#post249731
          OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

          Коментар


          • #20
            До: БАГАЖНИК ЗА КБЗ 2000

            Ето още един модел на багажник за КБЗ!Колеги имайте в предвид,че изработката и идеята е изцяло моя и почти импровизирах до последния момент.Има още малко работа по дизайна и защитата на халогените от клони и багаж ама едно по едно.Поздрави.
            Прикачени файлове

            Коментар


            • #21
              До: БАГАЖНИК ЗА КБЗ 2000

              Браво Стефчо екстра е.
              no signature no problems

              Коментар


              • #22
                До: БАГАЖНИК ЗА КБЗ 2000

                Благодаря!

                Коментар


                • #23
                  До: БАГАЖНИК ЗА КБЗ 2000

                  fanatik някой да продава нещо като твоя багажник, че и аз сам мераклия на такова чудо. И ако може малко инфо от каде мога да намеря. Благодаря

                  Коментар


                  • #24
                    До: БАГАЖНИК ЗА КБЗ 2000

                    Провери в "М.Бриколаж"в момента имат два модела 350лт.и 750лт.Успех.

                    Коментар


                    • #25
                      До: БАГАЖНИК ЗА КБЗ 2000

                      Ето малко фотоматериал на тъмно!...
                      Прикачени файлове
                      Последно редактирано от fanatic; 26-03-08, 21:19.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X