Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ПОКУПКА НА КАЙЕН С 2007 Г. ФЕИСЛИФТ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ПОКУПКА НА КАЙЕН С 2007 Г. ФЕИСЛИФТ

    Здравейте. СЛед 2 седмици заминавам за Германия и мисля да се върна с един Кайен . Ще съм Ви много Благодарен ,ако ми дадете малко повече инфо за колата , съвети , слаби места и въобще всякаква информация. Благодаря !

  • #2
    От: ПОКУПКА НА КАЙЕН С 2007 Г. ФЕИСЛИФТ

    Ако си тръгнал за запазен екземпляр от представителството или от собственик немец - (бял човек) и си си направил сметка за разхода на гориво - средно 14-16 най-малко, адекватната поддръжка и консумативи, цената на гумите и т.н. този автомобил няма слаби страни.
    Ако пък тръгнал за нещо евтинко от автосалоните на някой сърбин, руснак или кюрд ще си поредния който ще пише по форумите колко скапани коли са тези поршета, колко са проблемни за подръжка, и защо ли не си купих туарега с газ (нали е същият) и прочее приказки от махалата. В този такъв случай за теб този автомобил ще е изключително несполучлив и няма да има агрегат или възел, който да ме му е бил развален по няколко пъти.

    Не искам да те засягам с този коментар, но въпросът ти всъщност съдържа отговора.

    Коментар


    • #3
      От: ПОКУПКА НА КАЙЕН С 2007 Г. ФЕИСЛИФТ

      Благодаря за отговора ! Купих го най-накрая . От автосалон , продаде ми го немец , колата е върната от лизинг ) много запазен , пълна сервизна история с всички фактури към нея ... поддържан само в порше ! За сега съм супер доволен . Някой може ли да ми каже от къде да си изтегля някакво опътване за този автомобил ? иначе за разхода - от Германия до Бг ми даде 12.80 , нормално каране 120-140 .... градско 18-20 ... естествено като го настъпваш (а то няма как иначе ) за други стойности говорим )))

      Коментар


      • #4
        От: ПОКУПКА НА КАЙЕН С 2007 Г. ФЕИСЛИФТ

        Честито и само да те радва

        http://www.porsche.com/all/media/pdf...yenne_pcna.pdf

        Коментар


        • #5
          От: ПОКУПКА НА КАЙЕН С 2007 Г. ФЕИСЛИФТ

          Честито иии...стъпвай смело на газ-та, няколко литра отгоре голяма работа, тая кола за кеф е направена
          0899 шест5313нула
          За всекиго по нещо

          Коментар


          • #6
            От: ПОКУПКА НА КАЙЕН С 2007 Г. ФЕИСЛИФТ

            Благодаря !

            Коментар


            • #7
              От: ПОКУПКА НА КАЙЕН С 2007 Г. ФЕИСЛИФТ

              Честито! Направил си добър избор! Ако имаш път към Пловдив обади се и ще ти дам да си преснимаш всички книжки и упътвания на ксерокс.

              Коментар


              • #8
                От: ПОКУПКА НА КАЙЕН С 2007 Г. ФЕИСЛИФТ

                Дай да го видим този дзвер де, снимки дай!

                Коментар


                • #9
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2950.jpg
Прегледи:1
Размер:140.7 КБ
ID:5527390Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2961.jpg
Прегледи:1
Размер:120.9 КБ
ID:5527391Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2969.jpg
Прегледи:1
Размер:187.7 КБ
ID:5527392Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_3081.jpg
Прегледи:1
Размер:145.6 КБ
ID:5527393Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_3223.jpg
Прегледи:1
Размер:204.9 КБ
ID:5527394

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2914.JPG
Прегледи:1
Размер:68.1 КБ
ID:5527395

                  Отвътре не съм правил още снимки , тази е от обявата ... като изчистиха салона в Германия , стана като нов ...светна много ) иначе като екстри само въздушно няма , но пък е с панорамен покрив ,което си е доста по-добре поне за мен Ако има нещо , ще пиша .

                  И искам да Ви попитам , понеже разбрах ,че само в София могат да ми нулират сервизните интервали , случайно Вие да знаете някой трик с ,който аз сам да мога да го направя ... преди имах БМВ седмица и сам си нулирах всичко ... но тук май не стоят така нещата?
                  Последно редактирано от CarTest™; 16-10-13, 16:09.

                  Коментар


                  • #10
                    От: ПОКУПКА НА КАЙЕН С 2007 Г. ФЕИСЛИФТ

                    Нямаш печка и ел волан, съмнява ме и седалките да са без 3-те позиции за памет, и климата ти е стандартен, но това не е толкова опасно.
                    На най-долната снимка в дясната ръкохватка мокета ти не е наместен точно - вижда се че е разместен, може да е сваляна кутията или управлението на лоста.
                    А за панорамния покрив може да се поспори, лятото е ужасно - пече та се къса
                    385коня по-малко харчат гориво с около 1 литър, и разхода ти е нормален. Ланда сондите ти работят в норма.
                    Няма трик за зануляване, с тестера се занулява.

                    Честито и само да те радва

                    Коментар


                    • #11
                      От: ПОКУПКА НА КАЙЕН С 2007 Г. ФЕИСЛИФТ

                      Печка и ел волан няма - да , обаче аз неща ,които не ми трябват , не ги смятам за екстри ... меморито на седалките си е с 3те позиции , а относно мокета не знам да се смея ли , да плача ли след такива теории на относителността :Д :Д :Д ... ще покарам и ще видим...кутията е просто перфектна за сега )

                      Коментар


                      • #12
                        От: ПОКУПКА НА КАЙЕН С 2007 Г. ФЕИСЛИФТ

                        извинявам се за въпроса, но ако е толкова хубав автомобила защо веднага си го пуснал за продажба в един от известните сайтове за продажба?

                        Коментар


                        • #13
                          От: ПОКУПКА НА КАЙЕН С 2007 Г. ФЕИСЛИФТ

                          Първоначално публикуван от Joey_Starr Преглед на мнение
                          извинявам се за въпроса, но ако е толкова хубав автомобила защо веднага си го пуснал за продажба в един от известните сайтове за продажба?
                          Ех пък ти!
                          Може да е от мокета дето е разместен и не му харесва.......
                          МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

                          Коментар


                          • #14
                            От: ПОКУПКА НА КАЙЕН С 2007 Г. ФЕИСЛИФТ

                            Пуснах го просто ей така , ако мога да му взема хубави пари ... а и вече ми се кара турбото ) Минах му вече 25000км , само накладки съм сменил и масло Меко казано съм доволен

                            Коментар


                            • #15
                              От: ПОКУПКА НА КАЙЕН С 2007 Г. ФЕИСЛИФТ

                              Можете ли да ми кажете ,колко ориентировъчно струва челно стъкло за този Кайен?

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X