Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Отиде и този красавец.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Отиде и този красавец.




  • #2
    От: Отиде и този красавец.

    Нещо не разбирам къде е отишъл ?
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

    Коментар


    • #3
      От: Отиде и този красавец.

      Навярно е снет от въоражение..?
      Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
      Най-добрият ром е студеният ром!
      Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

      Коментар


      • #4
        От: Отиде и този красавец.

        Съдейки по широката тръба за подводно кормуване, това трябва да е с газотурбинен двигател
        Т- 64 е с газотурбинен двигател ,ама опорните ролки са по - малки , като на БМП
        Т-80 също е с газотурбинен двигател и големи опорни ролки като на 72-ка.
        Да са пенсионирали Т-80 -не ми се вярва!
        Или пък е някоя неизвесна нам модификация.
        Ако се използват пълните възможности на едно нещо, то се счупва!!!
        Пламен Златарев 0888 66 03 18

        Коментар


        • #5
          От: Отиде и този красавец.

          Спокойно може да върви на майната си...заедно с всичките му подобни творения на погрешното развитие на човешкия гений...!

          Коментар


          • #6
            От: Отиде и този красавец.

            Точно така, пенсионират Т-80. В далечната вече 1979 година видях му само шасито на полигона, а сега доживях и до неговото погребване.

            Коментар


            • #7
              От: Отиде и този красавец.



              Начальник главного автобронетанкового управления министерства обороны РФ Александр Шевченко, в эфире радиостанции "Эхо Москвы", заявил о снятия с вооружения танков Т-80.
              Во время разговора на тему: "Развитие бронетанковой техники Вооруженных сил РФ в современных условиях", Александр Шевченко заявил, что к 2015 году на вооружении РФ останутся исключительно танки Т-72 и Т-90.
              В октябре 2011 года Анатолий Сердюков, занимавший тогда пост министра обороны России, рассказал, что военные решили отказаться от дальнейшей модернизации Т-80 и закупки новых танков Т-90 из-за их дороговизны, а вместо этого производить модернизацию устаревших Т-72 до уровня «девяностых». Тогда министр обороны оценил модернизацию каждой машины до уровня Т-90 в 38 миллионов рублей. Считалось, что благодаря модернизации военное ведомство сможет сэкономить, получив при этом боевые машины, не уступающие современным образцам.
              При этом с прошлого года уже началась замена в частях танков Т-80 на Т-72Б-3. Модернизированные Т-72Б-3 должны заменить в войсках устаревшие Т-80. Первую партию обновленных машин получила 138-я отдельная мотострелковая бригада в поселке Каменка Ленинградской области.
              В перспективе все танки Т-80 будут заменены на модернизированные Т-72 и новейшие танки "Армата".

              Коментар


              • #8
                От: Отиде и този красавец.

                Много жалко.За мен това бе един превъзходен танк.Участвал в едва 2 конфликта,но с достойно представяне.
                Тъй като Т 90 е дълбоко модернизиран Т 72 и първоначално е приет на въоръжение като временно попълващ танковите им формирования като по-модерен танк до приемането на Т 95,става ясно че поддръжката и експлоатацията на Т 72 и Т 90 е по-удобна за Руската федерация.Реално ще имат Т 90 , Т 72 и Т 95(който ще заеме мястото на Т 80)
                В момента имат голям резерв от Т 80,който просто ще се увеличи.Официалното снемане от въоръжение според мен не значи , че ще ги нарежат или разпродадат всичките както се случи в една балканска държавица....

                Коментар


                • #9
                  От: Отиде и този красавец.

                  Да, аз бях потресен когато го видях наживо за първи път. Безшумен и стремителен, грациозен и просто красив ТАНК! Тука можете да научите доста неща за него - http://liveguns.ru/tanki/t80

                  Коментар


                  • #10
                    От: Отиде и този красавец.







                    Уви, и неговото време минало...

                    Коментар


                    • #11
                      От: Отиде и този красавец.

                      Нищо красиво не може да има в нещо направено да убива.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Отиде и този красавец.

                        Напротив. Просто погледни на тези машини като на върха на техническата мисъл. Апропо, най-масовият инструмент за убиване е кухненски нож. А танк е инструмент за защита.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Отиде и този красавец.

                          Първоначално публикуван от Майкъл Преглед на мнение
                          Нищо красиво не може да има в нещо направено да убива.
                          Споделям напълно тази мисъл.
                          LZ1AIV

                          Коментар


                          • #14
                            От: Отиде и този красавец.

                            Всичко може да бъде красиво или не, според това как бъде употребено. Един доктор може да спаси много човешки животи, един танк също... може и обратното...
                            VPetrov.photography

                            Коментар


                            • #15
                              Re: Отиде и този красавец.

                              Машината наистина е много добре направена и си има своята красота - с удоволствие бих и врътнал няколко кръгчета. Не знам на кой не би му харесало малко офроуд с такава машина

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X