Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Toyota Land Cruiser 150 - Мнения, наблюдения и съвети?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Toyota Land Cruiser 150 - Мнения, наблюдения и съвети?

    Нова ли е тази 150-ца, която си карал..,невъзможно е да е така, ако е от магазина..,да не упира генерацията в купето нещо?
    0899 шест5313нула
    За всекиго по нещо

    Коментар


    • #17
      От: Toyota Land Cruiser 150 - Мнения, наблюдения и съвети?

      На 7000км е. Тестовата на ТМ Ауто. Не се чува нещо да опира но като седиш отзад и има вибрация на седалките. Вибрират и се клатушкат леко. Мнг кофти.

      Коментар


      • #18
        От: Toyota Land Cruiser 150 - Мнения, наблюдения и съвети?

        Тия от толкова тестове да не са шибнали кардана в някой дънер...
        "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

        Коментар


        • #19
          От: Toyota Land Cruiser 150 - Мнения, наблюдения и съвети?

          Не е. Като отвориш врата и хванеш седалката горе и долу и като почнеш да я тресеш си личи как става с лекота и че има луфт някакъв. Според мен зараади шибаните релси за местене на задните седалки напред и назад. Ама със заварка мисля че ще се оправи

          Коментар


          • #20
            От: Toyota Land Cruiser 150 - Мнения, наблюдения и съвети?

            Колега, като знам колко е хубава 120 ката, е нема как 150 да е лоша.

            Излиза фейс лифт на 150 ката, виж дали не можеш да изчакаш някакво намаление за текущия модел.

            Возих се на тестова на задната седалка, Гецов от форума я караше, или той кара добре или на мен дупето ми е безчувствено, няма вибрации, сигурно не са били заключени щипките на облегалките...
            Т5
            Crossrunner

            Коментар


            • #21
              От: Toyota Land Cruiser 150 - Мнения, наблюдения и съвети?

              Мнение- 120 ката е поне 10 пъти по красива от тая дизайнерска грешка . А и тя има всичко нужно за удобен автомобил...
              Audi Q7 - продава сe ... http://www.offroad-bulgaria.com/attachment.php?attachmentid=934535&d=1508126732

              Коментар


              • #22
                От: Toyota Land Cruiser 150 - Мнения, наблюдения и съвети?

                Първоначално публикуван от batsasho1 Преглед на мнение
                Мнение- 120 ката е поне 10 пъти по красива от тая дизайнерска грешка . А и тя има всичко нужно за удобен автомобил...

                Не съм съгласен дизайна е уникален !!!! Мечта за мен !!!!

                Коментар


                • #23
                  От: Toyota Land Cruiser 150 - Мнения, наблюдения и съвети?

                  Въпрос на вкус дето се казва е това с дизайна. На мене също ми харесва 120-ката повече ама е невъзможно на всички да ни харесват едни и същи неща. Съжалявам за офтопика.
                  Subaru Legacy 2.5
                  Suzuki GS500 E

                  Коментар


                  • #24
                    От: Toyota Land Cruiser 150 - Мнения, наблюдения и съвети?

                    Дизайна ме кефи страшно много на 150ката. Гледах фейслифта на новата (пускат я декември и е по гадна) даже някъде пишеше и че по-малко екстри има. Както и да е. 150-ката е поръчана вече и се надявам до месец да мога да си я карам.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Toyota Land Cruiser 150 - Мнения, наблюдения и съвети?

                      Колега имам 200-тица, ако искаш да я сравниш със 150-ца съм насреща. 0888 761 шест девет четири Калин

                      Коментар


                      • #26
                        От: Toyota Land Cruiser 150 - Мнения, наблюдения и съвети?

                        Колегата ми има 200 и съм я карал много пъти така че няма нужда. Благодаря много все пак.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Toyota Land Cruiser 150 - Мнения, наблюдения и съвети?

                          Ами, ще чакаме да дойде. Сега остава да ти пожелаем, да дойде по-скоро.

                          П.С.- Напълно съм против мнението по-горе, което гласеше, че 120-ката била по-красива. 150-ката е по-красива. 120-ката не е лоша, но всички знаят, че това е най-калпавият модел на Land Cruiser, по-точно D4D двигателите им.
                          ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                          0878 23 58 34- Радо

                          Коментар


                          • #28
                            От: Toyota Land Cruiser 150 - Мнения, наблюдения и съвети?

                            Първоначално публикуван от Райковски Преглед на мнение
                            Ами, ще чакаме да дойде. Сега остава да ти пожелаем, да дойде по-скоро.

                            П.С.- Напълно съм против мнението по-горе, което гласеше, че 120-ката била по-красива. 150-ката е по-красива. 120-ката не е лоша, но всички знаят, че това е най-калпавият модел на Land Cruiser, по-точно D4D двигателите им.
                            Не знам някой да прави нещо калпаво 7 години и да се продава като топъл хляб в цял свят, колега да те светна д4д двигателите са уникални прочети тук там нещо !!!!
                            Последно редактирано от jazz29; 21-09-13, 09:33.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Toyota Land Cruiser 150 - Мнения, наблюдения и съвети?

                              Някой ако има за изхвърляне такава калпава да пише на лични...

                              Отделно с D4D Койота обозначават всичките си комънрейл двигатели като се почне от 1.4 до 4.5.
                              "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Toyota Land Cruiser 150 - Мнения, наблюдения и съвети?

                                И 150-ката е D4D , но общо взето дюзите не се предават лесно, а ако се стигне до смяна при 120 и 150 сменяваш 4, а при 200-8. Да не забравяме и това, че съществува и доста дълга гаранция за нов автомобил. Най-важното в случая е, че човека е харесал колата, а щом си е надвил над масрафа за нова кола, приказките за скъпата поддръжка са безпредметни. Такава сметка се прави при положение, че си изръсил последните стотинки за някой таралясник от Европата, който не си знае километрите и трепериш търговците да са те излъгали възможно по-малко!
                                0899 шест5313нула
                                За всекиго по нещо

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X