Страница 13 от 29 ПървиПърви ... 39101112131415161723 ... ПоследенПоследен
Резултати 241 до 260 от 570

Тема: Ситуацията в Сирия

Място
    София
    Публикации
    4,823
    Точки (при гласуване)
    14

По подразбиране От: Ситуацията в Сирия

Цитат Мнение на BENZBOSS Преглед на публикациите
    Беш ли ги вече,20 години мина от войната в Сьрбия,тоя може да е бил мальк тогава,да е израстнал като бежанец на Острова е да е изчаткал след това,а ние му ровим какьв е - роден еди кьде си,живял еди кьде си,бил еди кьде си............е какьв е???

Мишена му викат,такьв е вече,кьде го и прьклана майка му все тая.
    Тези специално - този модел са професионалисти..... Навъдиха се след Чечня - в не особенно големи количества, но ги има. Като правило говорят добър арабски (научили са го още по време на военната си служба) - бяха се появили и в Либия по едно време. Особенна порода са. Познавам един двама.В България гнездяха няколко по едно време.Почти съм убеден, че някога е носил това:
    Wings_badge.JPG
    или това
    265px-Royal_Marines_Commando.svg.png
    Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
    No man left's behind !!!!

Място
    София
    Публикации
    477
    Точки (при гласуване)
    4

Цитат Мнение на Skorpion_BG Преглед на публикациите
    Ми не - руска си е! Имат си и село и деревня, различават се по това дали има църква!
    Не го знаех, благодаря!
    LZ(единица) Лима Жоро Жоро
    2002 ●||||||● Grand Cherokee Limited 4.7L и Ксантия 2000 HDi 110 коня без едно магаре.

Място
    Sandanski
    Публикации
    2,711
    Точки (при гласуване)
    18

Цитат Мнение на Злой Преглед на публикациите
    Медийна война, сиреч пропаганда плюс "новопокръстените" плюс например вие всичките, коите разбират руски, но чеченски не. Съображения може да измислим много - до най-изчанчените, че например по такъв начин дава отчет на своя спонсор, с който имат само един общ език. Руски.
    Хм, да чета и пиша на руски ме учиха в английска езикова гимназия, и въпреки че учителката беше рускиня, хич не е за хвалене колко съм научил! Четенето оле мале, ама писането ми е срамота отвсякъде та избягвам да се проявявам! Обаче говоримия руски ми се е налагало да го ползвам често - имам приятел етнически турчин, който въртеше бизнес с чеченци, та не е като да не съм чувал наживо чеченец да говори руски! Все още ми се налага да говоря често руски - северна Гърция е населена масово с понтийци. А и филми руски харесвам произведени след 90-а година. Владеенето на език е богатство па ако ще и цигански да е!

Място
    гр. София
    Публикации
    5,731
    Блог Публикации
    1
    Точки (при гласуване)
    0

Цитат Мнение на Mad Dog Преглед на публикациите
    Тези специално - този модел са професионалисти..... Навъдиха се след Чечня - в не особенно големи количества, но ги има. Като правило говорят добър арабски (научили са го още по време на военната си служба) - бяха се появили и в Либия по едно време. Особенна порода са. Познавам един двама.В България гнездяха няколко по едно време.Почти съм убеден, че някога е носил това:
    Wings_badge.JPG
    или това
    265px-Royal_Marines_Commando.svg.png
    Честно казано, преди да пусна видеото, гледайки само първия кадър като снимка, през главата ми мина SAS, ама руския му... Всъщност няма никакво значение какъв е! Бенца го е написал хубаво - пътник е и Алах скоро ще го прибере при себе си с нечия помощ...

Място
    София
    Публикации
    4,823
    Точки (при гласуване)
    14

Цитат Мнение на Марто (Мартин Христов) Преглед на публикациите
    Честно казано, преди да пусна видеото, гледайки само първия кадър като снимка, през главата ми мина SAS, ама руския му... Всъщност няма никакво значение какъв е! Бенца го е написал хубаво - пътник е и Алах скоро ще го прибере при себе си с нечия помощ...
    Не е SAS, не е и SBS - ако беше от тях щеше да ползва по всяка вероятност M4. Това им е основното въоръжение.... Но парасите и РМК са си с булпапи. Руския го е научил в Чечна по всяка вероятност- единият от тези които познавам говори и руски и чеченски че и сръбски (Косово). И апропо - убедени са че това са си национално освободителни войни.А дали е пътник- всички сме пътници... ама тоя няма скоро да приключи пътя.... оцеляват този модел.

Място
    гр. София
    Публикации
    5,731
    Блог Публикации
    1
    Точки (при гласуване)
    0

Не е SAS, не е и SBS - ако беше от тях щеше да ползва по всяка вероятност M4. Това им е основното въоръжение.... Но парасите и РМК са си с булпапи. Руския го е научил в Чечна по всяка вероятност- единият от тези които познавам говори и руски и чеченски че и сръбски (Косово). И апропо - убедени са че това са си национално освободителни войни.А дали е пътник- всички сме пътници... ама тоя няма скоро да приключи пътя.... оцеляват този модел.
    Казах "първия кадър", а автомата е на гърба му (не се вижда)... Относно останалото - всеки си намира майстора, рано или късно!
    Между впрочем онзи ден станах свидетел на следното предположение за ситуацията в Сирия! Определено бе абсурдно, но гледната точка е интересна: - Асад е л@йното чието предназначение е да събере колкото се може повече мухи на куп (като тези от клиповете)! После следва "пръскане с пестициди" и проблема с мухите се решава качествено за доста голям период от време напред! Интересно съждение, нали..?!!

Място
    950м н.в.
    Публикации
    3,456
    Точки (при гласуване)
    7

Ей, колегии, никой ли не изгледа клипчето съвсем до края?
    Бяхме ГУТ, станахме ХОРОШО, сега сме ОК. А кога ще сме ДОБРЕ, бе?!

Място
    София
    Публикации
    4,823
    Точки (при гласуване)
    14

Казах "първия кадър", а автомата е на гърба му (не се вижда)... Относно останалото - всеки си намира майстора, рано или късно!
    Между впрочем онзи ден станах свидетел на следното предположение за ситуацията в Сирия! Определено бе абсурдно, но гледната точка е интересна: - Асад е л@йното чието предназначение е да събере колкото се може повече мухи на куп (като тези от клиповете)! После следва "пръскане с пестициди" и проблема с мухите се решава качествено за доста голям период от време напред! Интересно съждение, нали..?!!
    М нем.... За тая работа с мухите си има едно голамо димящо лайно- вика му се Афганистан. Отделно се събират "добрите мухи" при Асад- примерно тоя батко никога няма да тръгне против Кралицата, че и повечето партизани там са от "нашите".

Място
    гр. София
    Публикации
    5,731
    Блог Публикации
    1
    Точки (при гласуване)
    0

Цитат Мнение на Самодържец Преглед на публикациите
    Изгледахме го и какво?! Съдейки по "Селям алейкум" - поздрави някого, а може покрай това и някоя молитва да е дръпнал - арабския не ми е най-силния език, да не кажа - никак..

Място
    Чипровци-Банкя
    Публикации
    2,128
    Точки (при гласуване)
    14

Да не навлизаме в лингвистични спорове - "село" си е българска дума (ползваме я преди руснаците), а индивида на видеото най-малкото с църква би се съобразил, за да използва правилната дума... Акцента му е твърд, но определено не е кавказки със сигурност! И ирландец не е - хващам се на бас (ако обърнете внимание - тоя не е рижав, а тъмно рус, няма и лунички). Почти съм сигурен, че е от Балканите (най-вероятно хърватин или босненец)...
    Не бе, аз само за думата, че си я имат на руски! А дали е чеченец този - почти съм сигурен, че не е, ама знае ли човек! Изроди всякакви!
    יעבור
    «И това ще мине»

BENZBOSS е офлайн Старши участник | ОС || +ПЛ || ТП |
    | Модератор |
    Място
    San Diego CA
    Публикации
    7,746
    Точки (при гласуване)
    22

Цитат Мнение на Самодържец Преглед на публикациите

И от начало не сьм го гледал,е сега ще го мерна

Той е мишена,на война е,дали е пьтник не се знае,само по езиците си му личи,че не е Калитко и не му е сефте,гьрмян заек по нашенски.

По-интересното е какво прави тоя там,кой и защо го е пратил и кой и защо им движи или покрива капиите?
    W140 S500 '99
    W140 S420 '99
    W140 S320 '94
    Приста НЕ,продават МЕНТЕ,справка Рокито замрьзна.

Място
    гр. София
    Публикации
    5,731
    Блог Публикации
    1
    Точки (при гласуване)
    0

М нем.... За тая работа с мухите си има едно голамо димящо лайно- вика му се Афганистан. Отделно се събират "добрите мухи" при Асад- примерно тоя батко никога няма да тръгне против Кралицата, че и повечето партизани там са от "нашите".
    Чак пък "повечето"..?!! Ако беше така, Асад отдавна да е умирисал трънките...

Място
    По света...
    Публикации
    2,696
    Блог Публикации
    2
    Точки (при гласуване)
    13

Тоя е местен от бившата Сърбия, имам много познати такива и прилича на шиптар или от онези в хърватска/черна гора, големи криви носове, ушати, бледи, сини очи, този има 80-90% чертите на средно статистически албанец, дори акцента му е сръбски....

За съжаление, в богатите европейски държави албанците и други радикални племена от бившата сърбия имат голяма и силна диаспора, в държави като Люксембюрг примерно няма по-силни от тях, имат и пари и власт и много млади тъпаци на които да промиват празните глави и да ги обучават и да пращат на мисии, този е умен и начетен, сигурно е командир местен ...

http://www.youtube.com/watch?feature...&v=aDIps4nu_Gc
    Бъдете живи и здрави

Място
    София
    Публикации
    4,823
    Точки (при гласуване)
    14

Чак пък "повечето"..?!! Ако беше така, Асад отдавна да е умирисал трънките...
    Как да ти обясня- номера е не Асад да омирише трънките- а да си има война. Иначе това с омирисването на трънките- те не случайно в Либия едни си подвикваха със силно британски акцент.... Говоря, че тези които са в момента в Сирия са от "своите" - чеченци, египтяни, по всяка вероятност и либийци - все от "добрите" джихадисти- виж там лошите Хизбала, Ал Кайда .....

| Модератор |
    Място
    San Diego CA
    Публикации
    7,746
    Точки (при гласуване)
    22

И на финала само НАС чакат да отидем и да го усмирим.А сега някой да каже тоя как можем да го спрем да го изиграе бежанец у нас?На пьпа на София,за село в покрайнините пьк сьвсем не ми се мисли.
    Направо си го представям спрян на границата щото му смачкан паспорта и последната страничка мазна.

Кой ги движи тия и защо?

Изгледах го,никакьв експерт не сьм,но хванете един Сьрбин или някой с пьрви език срьбски да ви говори на Руски и намерете 9те разлики.Тоя па ако не ни е бил сьсед е ма де сьм,а вече как,кога и кьде е обучаван друга бира.
    Последно редактиран от BENZBOSS ; 13-09-13 в 22:39
    W140 S500 '99
    W140 S420 '99
    W140 S320 '94

Място
    София
    Публикации
    4,823
    Точки (при гласуване)
    14

И на финала само НАС чакат да отидем и да го усмирим.А сега някой да каже тоя как можем да го спрем да го изиграе бежанец у нас?На пьпа на София,за село в покрайнините пьк сьвсем не ми се мисли.
    Направо си го представям спрян на границата щото му смачкан паспорта и последната страничка мазна.

Кой ги движи тия и защо?
    Тоя бате ще си влезне у нас с официалното тескере и даже няма много много да му миришат паспорта. Като подстриже леко брадичката и ти извади едно паспортче на поданник на кралицата и някое звучно име като Томи Аткинс. А ако е шиптър по всяка вероятност е я с немски , я със швейцарски паспорт. Пак ще го спреш ама друг път. За щастие при нас за такива специалисти няма работа... а ако е такъв за къкавто го мисля- няма и да има .

| Модератор |
    Място
    San Diego CA
    Публикации
    7,746
    Точки (при гласуване)
    22

Тоя бате ще си влезне у нас с официалното тескере и даже няма много много да му миришат паспорта. Като подстриже леко брадичката и ти извади едно паспортче на поданник на кралицата и някое звучно име като Томи Аткинс. А ако е шиптър по всяка вероятност е я с немски , я със швейцарски паспорт. Пак ще го спреш ама друг път. За щастие при нас за такива специалисти няма работа... а ако е такъв за къкавто го мисля- няма и да има .
    Аз за това казах,че преди 20 години такива размахваха паспорти от кьде ли не,а ние гледахме жално.Не ме карай сега в нета да пиша кьде и какво работеше бащата ма честно си признавам как се чудеше за чий са им на едни определени страни пьлни самолети с такива БЕЖАНЦИ.

За паспорта си прав,АЗ приличам на талибан мноооого повече от тоя,Руския ми малко по-слаб,арабския ми никакьв ма и аз като тоя нямам спиране.21 век както казах,ходи ги спри тия,с хиляди ги прибираха и обучаваха,а сега ше му мляскаме мазната опашка.За спиране дума да няма,познавам един дето на пук беше минавал Немската граница едно време над 30 пьти.Това е все едно мен да ме спреш да не мина от Мексико тука нямам и процент от тренировките на тоя

А за какьв го мислиш ти?

И за личното ти мнение питам,като мирен БГ гражданин чел нещо из нета..........
    Последно редактиран от BENZBOSS ; 13-09-13 в 22:55
    W140 S500 '99
    W140 S420 '99
    W140 S320 '94

Място
    София
    Публикации
    4,823
    Точки (при гласуване)
    14

Аз за това казах,че преди 20 години такива размахваха паспорти от кьде ли не,а ние гледахме жално.Не ме карай сега в нета да пиша кьде и какво работеше бащата ма честно си признавам как се чудеше за чий са им на едни определени страни пьлни самолети с такива БЕЖАНЦИ.

За паспорта си прав,АЗ приличам на талибан мноооого повече от тоя,Руския ми малко по-слаб,арабския ми никакьв ма и аз като тоя нямам спиране.21 век както казах,ходи ги спри тия,с хиляди ги прибираха и обучаваха,а сега ше му мляскаме мазната опашка.За спиране дума да няма,познавам един дето на пук беше минавал Немската граница едно време над 30 пьти.Това е все едно мен да ме спреш да не мина от Мексико тука нямам и процент от тренировките на тоя

А за какьв го мислиш ти?
    Аз ти написах- за мен този е от модела " джихадисти" които се появиха около и след Косово и Чечня. Бивши професионални военни със сериозно обучение. Като цяло лоялни към собствените си правителства, но специалисти по "джихад" на места където въпросните правителства нямат особенно против. На времето тука живееха един двама такива - ходеха редовно да зяпат крикет и ръгби в Мърфиса и да лочат гинес. Иначе по тези места са си мюсулмани, ама те навиците трудно отмират. Има определено количество такива да ги наречем "полу ренегати" - да ти кажа от джихад не се печели лошо особенно ако се издигнеш до някакво "шефче". Тези които познавам обаждаха заплатки от типа на 5 до 10 000 зелени в зависимост от специалността. Най-търсени бяха специалисти по бомбите и снайперисти.

| Модератор |
    Място
    San Diego CA
    Публикации
    7,746
    Точки (при гласуване)
    22

С една дума ходят да се трепят заради вьргала,за малко пари и повече плячка и най-вече да си утолят жаждата за крьв и джихад?

Така де ма ти самия каза,а и се вижда на видеото как всички живо размахва Какалашки,а тоя с булпапа / нищо,че папка и НАТОвски куршуми даден модел / кой му носи патроните и от кьде ги рови по тия джандеми,някаква логистика трябва да има.
    W140 S500 '99
    W140 S420 '99
    W140 S320 '94

Място
    София
    Публикации
    4,823
    Точки (при гласуване)
    14

С една дума ходят да се трепят заради вьргала,за малко пари и повече плячка и най-вече да си утолят жаждата за крьв и джихад?

Така де ма ти самия каза,а и се вижда на видеото как всички живо размахва Какалашки,а тоя с булпапа / нищо,че папка и НАТОвски куршуми даден модел / кой му носи патроните и от кьде ги рови по тия джандеми,някаква логистика трябва да има.
    Ми точно това ми направи впечатление- че носи не особенно характерна за региона пушка. А патронки се намират- кеф ти от Турция , кеф ти от Палестина, кеф ти от Йордания .... кеф ти от Израел. Не е толкова рядък калибър - но самото пушкало не е от най- разпространените.

Страница 13 от 29 ПървиПърви ... 39101112131415161723 ... ПоследенПоследен

Сходни теми

1. 17 милиона от Сирия
    От bojitch във форум Политика, икономика и обществени взаимоотношения
    Отговори: 3
    Последно мнение: 27-04-10, 05:27
  2. Опит за анализ на ситуацията у нас
    От Tihomir(imageo) във форум Политика, икономика и обществени взаимоотношения
    Отговори: 41
    Последно мнение: 17-03-10, 06:51
  3. Ситуацията Информация за свлачището в Гърция край Темпи?
    От penkomitev във форум Пътешествия и разходки. Пътеписи
    Отговори: 3
    Последно мнение: 12-01-10, 15:53
  4. Отговори: 99
    Последно мнение: 06-12-08, 14:08

Правила за публикация

• Вие не можете да публикувате нови теми
  • Вие не мжоете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да добавяте прикачени файлове
  • Вие не можете да редактирате собствените публикации
  •