Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дълга база.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Дълга база.

    Интересува ме какво е растоянието от гърба на предната седалка до вратата на багажника(затворена), на Ланд Криусер, Дефендер или Патрол... най-вече на Ланд Круйсер 73...

    Всъщност ме интересува да е над 2 метра, 2,20 още по-добре или по-голямо
    БЕЗДРУМ-Но тълкувайки българския език, безпътието по-скоро е унило състояние на духа, когато просто се чудши какво да направиш в кофти
    (това е българска дума) ситуация (която пък не е българска дума).

  • #2
    Ако стигнеш до Дифендър 110 се обади - ще ти го измеря, но със сигурност съм вкарвал 3 метрови летви до таблото..

    Коментар


    • #3
      Първоначално публикуван от Volk
      Ако стигнеш до Дифендър 110 се обади - ще ти го измеря, но със сигурност съм вкарвал 3 метрови летви до таблото..
      Ще съм ти благодарен ако го измериш и ми го кажеш... защото искам да знам преди да стигам до каквото и да е)))
      От петата врата до гърба на облегалките на предните седалки, не до таблото.
      БЕЗДРУМ-Но тълкувайки българския език, безпътието по-скоро е унило състояние на духа, когато просто се чудши какво да направиш в кофти
      (това е българска дума) ситуация (която пък не е българска дума).

      Коментар


      • #4
        Разбрах те, утре ще го пусна...Лично аз съм много доволен от товарната част, защото задните седалки се вдигат и килима се навива за секунди, пода е целия равен, товариш гадости, возиш, разтоварваш, качваш на наклон и смело с маркуча миеш, после развиваш килимчето, щрак седалките и от цементовоз пак си лимузина..

        Коментар


        • #5
          Defender 110 - от вратата до предната седалка - точно 2 метра, ширинна на пода - 0,9 метра, ширина над калниците - 1,4 метра, пода е равен..

          Коментар


          • #6
            Re: Дълга база.

            Първоначално публикуван от Don Quijote
            Интересува ме какво е растоянието от гърба на предната седалка до вратата на багажника(затворена), на Ланд Криусер, Дефендер или Патрол... най-вече на Ланд Круйсер 73...

            Всъщност ме интересува да е над 2 метра, 2,20 още по-добре или по-голямо
            на 73-ката е около 1.40м до предните седалки... задната седалка се сгъва с дръпването на едно коланче - работа за <10сек.

            на "дълга база" багажника е пак толкова, обаче при изправена задна седалка

            в момента в Галопера съм натоварил един казан за ракия + 200л варел за серпентината утре ще се върши работа

            иначе за дълги предмети задължително багажник отгоре...
            помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

            Коментар


            • #7
              Re: Дълга база.

              Първоначално публикуван от LJ73
              Първоначално публикуван от Don Quijote
              Интересува ме какво е растоянието от гърба на предната седалка до вратата на багажника(затворена), на Ланд Криусер, Дефендер или Патрол... най-вече на Ланд Круйсер 73...

              Всъщност ме интересува да е над 2 метра, 2,20 още по-добре или по-голямо
              на 73-ката е около 1.40м до предните седалки... задната седалка се сгъва с дръпването на едно коланче - работа за <10сек.

              на "дълга база" багажника е пак толкова, обаче при изправена задна седалка

              в момента в Галопера съм натоварил един казан за ракия + 200л варел за серпентината утре ще се върши работа

              иначе за дълги предмети задължително багажник отгоре...
              Не разбрах дългата база колко е от седалките до вратата???
              Макар че понякога може и да го товаря, идеята ми е друга. Да махна задната седалка, да сложа някаква табла от край до край(както на дължина така и на ширина) и да го ползвам като легло. Понеже съм почти 2 метра за това ми трябва да е поне 20 сантиметра по-дъмго)))
              БЕЗДРУМ-Но тълкувайки българския език, безпътието по-скоро е унило състояние на духа, когато просто се чудши какво да направиш в кофти
              (това е българска дума) ситуация (която пък не е българска дума).

              Коментар


              • #8
                а защо ползваш някое ванче
                drive alive

                Коментар


                • #9
                  Re: Дълга база.

                  Първоначално публикуван от Don Quijote
                  Макар че понякога може и да го товаря, идеята ми е друга. Да махна задната седалка, да сложа някаква табла от край до край(както на дължина така и на ширина) и да го ползвам като легло. Понеже съм почти 2 метра за това ми трябва да е поне 20 сантиметра по-дъмго)))
                  Трябваше с това да започнеш...
                  Аз също съм с такива размери, ползвал съм много пъти Дифендъра за легло - просто трябва да подложиш нещо върху пода на задните седалки за да се изравни..
                  Има и достатъчно място за още един човек - препоръчително от другия пол, иначе не става!

                  Виж и това:

                  http://www.dachzelt-versand.de/

                  Коментар


                  • #10
                    А защо не спиш по диагонал?

                    Коментар


                    • #11
                      В Дифендър-а (110, дълга база) перфектно спят двама, ето :



                      Другия вариант е Тойота Ленд Крузер 78..

                      Коментар


                      • #12
                        е тая снимка ме изкефи на мах
                        EX Toyota Land Cruiser 120
                        Деньги - зло! И тем большее, чем их меньше

                        Коментар


                        • #13
                          никога не си купувайте спален чувал каринтия, нестава за нищо
                          drive alive

                          Коментар


                          • #14
                            Какъв е този будоар, бе Яро ?
                            Остава дюшека да е пълен с топла вода и да прави вълни!
                            Имах впредвид една войнишка плащпалатка, малко кашони за мекота и топло бедро за грейка!

                            Коментар


                            • #15
                              за Галопера пише в ръководството, че 2-та и 3-тата седалки могат да се направят на легло... не ми остава време да го изпробвам...
                              помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X