Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Излезе извънредната версия 2013 Q3a на карта OFRM Geotrade

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Излезе извънредната версия 2013 Q3a на карта OFRM Geotrade

    Уважаеми потребители и драги приятели,

    Извънредната версия 2013 Q3а на карта OFRM Geotrade вече е достъпна за сваляне от нашия уебсайт www.karta.bg за всички регистрирани потребители с активен абонамент за обновления. В добавка към съдържанието на версия 2013 Q3, извънредната версия 2013 Q3a съдържа всички нови участъци от магистралите "Струма", "Тракия" и "Хемус".

    За да свалите картата, моля посетете сайта и влезте в своя потребителски профил от "Вход" в горния десен ъгъл на страницата, след което кликнете върху бутона "Свали/Download", намиращ се в секция "Моите лицензи" на страница "Поддръжка" и следвайте приложените инструкции.

    Поздрави,
    OFRM Team
    Отдел за Борба с Организираните Клиенти

  • #2
    От: Излезе извънредната версия 2013 Q3a на карта OFRM Geotrade

    Мог ли да попитам защо не мога да си купя ъпдейт от сайта Ви? Системата ми казва, че няма такова ID, а то си е истинско, още повече, е вече съм купил две карти от Събин. Апарата е Garmin Nuvi 660.

    Коментар


    • #3
      От: Излезе извънредната версия 2013 Q3a на карта OFRM Geotrade

      Първоначално публикуван от Tokio Преглед на мнение
      Мог ли да попитам защо не мога да си купя ъпдейт от сайта Ви? Системата ми казва, че няма такова ID, а то си е истинско, още повече, е вече съм купил две карти от Събин. Апарата е Garmin Nuvi 660.
      За проблеми, свързани с регистрация на карта OFRM Geotrade и/или закупуване на ъпдейти за нея, моля обръщайте се директно към поддръжката на картата на имейл адрес: info (маймунка) karta (точка) bg.
      OFRM Team
      Отдел за Борба с Организираните Клиенти

      Коментар


      • #4
        От: Излезе извънредната версия 2013 Q3a на карта OFRM Geotrade

        Разбрах какъв е проблема, оказва се, че след като не съм закупувал ъпдейти на ORFM-картата от 2007 година, сега трябва да си закупя всички излезли до момента такива, независимо че не съм ги използвал. Не мога да си купя и нова карта, защото апарата ми вече е регистриран... Че е монополист Събин - е ясно, но политиката му е меко казано странна, да не казвам изнудваща.

        Коментар


        • #5
          От: Излезе извънредната версия 2013 Q3a на карта OFRM Geotrade

          Първоначално публикуван от Tokio Преглед на мнение
          Разбрах какъв е проблема, оказва се, че след като не съм закупувал ъпдейти на ORFM-картата от 2007 година, сега трябва да си закупя всички излезли до момента такива, независимо че не съм ги използвал. Не мога да си купя и нова карта, защото апарата ми вече е регистриран... Че е монополист Събин - е ясно, но политиката му е меко казано странна, да не казвам изнудваща.
          Можете да закупите нова карта чрез бутона "Купи картов продукт" на страница "Поддръжка" във Вашия потребителски профил в www.karta.bg. Това, че вече имате една регистрирана карта OFRM Geotrade за този апарат не е пречка и няма отношение към закупуването на нова карта за същия апарат. Ако имате уред с вградена карта OFRM Geotrade, вместо нова карта можете да закупите доживотен абонамент за обновления към карта OFRM Geotrade за Вашия уред чрез бутона "Удължи срока на абонамента" срещу съответния лиценз в секция "Моите лицензи" на страница "Поддръжка" във Вашия потребителски профил в www.karta.bg. Доживотният абонамент за обновления също се активира от датата на изтичане на предния абонаментен срок, но тъй като няма крайна дата е подходящ за уреди с вградена карта OFRM Geotrade, чийто абонамент е изтекъл отдавна.
          OFRM Team
          Отдел за Борба с Организираните Клиенти

          Коментар


          • #6
            От: Излезе извънредната версия 2013 Q3a на карта OFRM Geotrade

            Здравейте,
            Имам последната версия на картата и преди два дена се натъкнах на грешка. При търсене на санаториум Свети Мина ,който се намира в село Ветрен същият излиза,че е в Созопол. Вероятно при въвеждането е въведен погрешка град Созопол вместо Ветрен. Въпреки това при рутиране GPS води точно до санаториума във село Ветрен.
            ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

            Коментар


            • #7
              От: Излезе извънредната версия 2013 Q3a на карта OFRM Geotrade

              Първоначално публикуван от green Преглед на мнение
              Здравейте,
              Имам последната версия на картата и преди два дена се натъкнах на грешка. При търсене на санаториум Свети Мина ,който се намира в село Ветрен същият излиза,че е в Созопол. ...
              Не само едно магаре се казва Марко. В Созопол има хотел "Свети Мина", така че най-вероятно си намерил него.
              Ние не сме неутрални!

              Коментар


              • #8
                От: Излезе извънредната версия 2013 Q3a на карта OFRM Geotrade

                Първоначално публикуван от green Преглед на мнение
                Здравейте,
                Имам последната версия на картата и преди два дена се натъкнах на грешка. При търсене на санаториум Свети Мина ,който се намира в село Ветрен същият излиза,че е в Созопол. Вероятно при въвеждането е въведен погрешка град Созопол вместо Ветрен. Въпреки това при рутиране GPS води точно до санаториума във село Ветрен.
                То да беше само една... Сума ти малки населени места (някои от които доста известни курорти) ги няма. Примерно Рибарица, Черни вит, Биволаре.... Търсенето в София е ужасно, да не казвам, че половината от улиците в "селските" квартали въобще ги няма (примерно "Бунтовник", но липсват и много други). Квартал "Младост" също не излиза. Аз намерих решение - минах на IGO ....
                "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                Неизвестен мъдрец

                Коментар


                • #9
                  От: Излезе извънредната версия 2013 Q3a на карта OFRM Geotrade

                  Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                  Не само едно магаре се казва Марко. В Созопол има хотел "Свети Мина", така че най-вероятно си намерил него.
                  Аз поясних...При залагането на санаториум Св.Мина /който се намира във Ветрен/ на търсачката излиза ,че е в Созопол..а след като го заложиш /този същия "санаториум" в Созопол/ те води точно на този който ти трябва във Ветрен
                  ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Излезе извънредната версия 2013 Q3a на карта OFRM Geotrade

                    Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
                    То да беше само една... Сума ти малки населени места (някои от които доста известни курорти) ги няма. Примерно Рибарица, Черни вит, Биволаре.... Търсенето в София е ужасно, да не казвам, че половината от улиците в "селските" квартали въобще ги няма (примерно "Бунтовник", но липсват и много други). Квартал "Младост" също не излиза. Аз намерих решение - минах на IGO ....
                    Колега ти да не си се объркал нещо!?

                    Да не би да си опитвал да ги търсиш тези неща в IGO, защото в OFRM 2013 Q3 всички посочени от теб неща излизат при търсене съвсем коректно !


                    Или ей така и ти да кажеш нещо - трупаме "постове" !!!
                    TLC 90 1KZ-TE 2000г.
                    "Социализмът приключва тогава, когато чуждите пари свършат!" - Маргарет Тачър

                    Коментар


                    • #11
                      От: Излезе извънредната версия 2013 Q3a на карта OFRM Geotrade

                      Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
                      То да беше само една... Сума ти малки населени места (някои от които доста известни курорти) ги няма. Примерно Рибарица, Черни вит, Биволаре.... Търсенето в София е ужасно, да не казвам, че половината от улиците в "селските" квартали въобще ги няма (примерно "Бунтовник", но липсват и много други). Квартал "Младост" също не излиза. Аз намерих решение - минах на IGO ....
                      За търсенето на улици, както и за липсата на такива (особено в малки населени места) мога да се съглася. Ама при мен Рибарица, Черни Вит и Биволаре си излизат при търсене.
                      Ние не сме неутрални!

                      Коментар


                      • #12
                        От: Излезе извънредната версия 2013 Q3a на карта OFRM Geotrade

                        Странно. На моя ГПС с инсталирани Сити и Топо излизаха като населени места, но не ги намираше при търсене, както и при търсене на улици в София направо си беше купон. Като отидеш на нея я има, а търсачката не я намира. Картите уж бяха истински. Излизаха на СитиНавигатор, но там пък липсваха други работи. Както и да е, може моя ГПС да е бил бъгав, ама понеже на мен улиците са ми по-важни, предпочитам да ги намира тях, отколкото да има пътечките из Балкана затова си ползвам ИГО-то.
                        "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                        Неизвестен мъдрец

                        Коментар


                        • #13
                          От: Излезе извънредната версия 2013 Q3a на карта OFRM Geotrade

                          Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
                          Странно. На моя ГПС с инсталирани Сити и Топо излизаха като населени места, но не ги намираше при търсене, както и при търсене на улици в София направо си беше купон. Като отидеш на нея я има, а търсачката не я намира. Картите уж бяха истински. Излизаха на СитиНавигатор, но там пък липсваха други работи. Както и да е, може моя ГПС да е бил бъгав, ама понеже на мен улиците са ми по-важни, предпочитам да ги намира тях, отколкото да има пътечките из Балкана затова си ползвам ИГО-то.
                          Бъгав е софтуерът на Гармин. Примерно, в Garmin Mobile ХТ по никакъв начин не ми излиза адрес на улица, която иначе си я има в една от използваните карти. IGO-то със сигурност е по-удобно за работа.
                          Ние не сме неутрални!

                          Коментар


                          • #14
                            От: Излезе извънредната версия 2013 Q3a на карта OFRM Geotrade

                            Първоначално публикуван от tony553 Преглед на мнение
                            ...
                            Или ей така и ти да кажеш нещо - трупаме "постове" !!!
                            Първо Куздов със сигурност не е човека дето ще пише за трупане на постове!
                            Иначе. За градска навигация и аз ползвам IGo. За планината GARMIN, при това за да знам горе долу къде се намирам. Не за друго, ама има места където се пръкват нови пътища, и стари пътища, които вече ги няма. Гармин по принцип ми се вижда тежка програма. По-добрият вариант би бил нещо от типа на IGо, ама с Offroad дял. Само дето Събин прави карти за Гармин.
                            Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                            тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                            Коментар


                            • #15
                              От: Излезе извънредната версия 2013 Q3a на карта OFRM Geotrade

                              Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
                              ... По-добрият вариант би бил нещо от типа на IGо, ама с Offroad дял. ...
                              Само дето за IGO тези в България, които биха проявили да си купят такъв вариант на картата им, са пренебрежимо малка величина, която не си струва разходите и усилието.
                              Ние не сме неутрални!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X