Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Излезе извънредната версия 2013 Q3a на карта OFRM Geotrade

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Излезе извънредната версия 2013 Q3a на карта OFRM Geotrade

    Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
    ...... Картите уж бяха истински....
    Това какво ще рече , или са били платени или не са . Може там да е проблема .
    Аз имам два уреда на GARMIN и единствените проблеми , които съм имал в градовете, е да ме рутира през еднопосочни или затворени улици , за което сигнализирам , при първа възможност на производителя на картата, и при следващата актуализация , проблема го няма.
    Не знам друг производител да предлага такова обслужване в България.
    Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
    За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

    A1+

    Коментар


    • #17
      От: Излезе извънредната версия 2013 Q3a на карта OFRM Geotrade

      Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
      Само дето за IGO тези в България, които биха проявили да си купят такъв вариант на картата им, са пренебрежимо малка величина, която не си струва разходите и усилието.
      Ами вместо Garmin щеше да се наложи IGo (примерно). Картата пак щеше да струва, каквото струва. А иначе нямам никаква представа как се правят карти.
      Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

      тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

      Коментар


      • #18
        От: Излезе извънредната версия 2013 Q3a на карта OFRM Geotrade

        Аз съм доволен от картите си на Гармин..Да намират се някои грешки но много рядко. Досега което съм установил и не мога да си го обясня /освен това което написах по горе/ е следното:
        -При рутиране за Ямбол ,когато идваш от петолъчката те води по околовръстното да излезеш на пътя който идва от Сливен. Появява се снимката на V образното кръстовище точно преди Ямбол /от страната на село Веселиново/ където според снимката има "арка" с табели...ами няма табели Това не ми е проблем защото съм от района, но ако някой идва за първи път в Ямбол от тази посока ..вместо да влезе в Ямбол ще кара по околовръстното и ще влезе от друга страна
        - При рутиране за София по магистралата след определен период ми прави една идеална права линия до София Магистралата върви отляво или от дясно но рутирането показва почти идеална права...Може и да е от апарата...
        ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

        Коментар


        • #19
          От: Излезе извънредната версия 2013 Q3a на карта OFRM Geotrade

          Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
          Това какво ще рече , или са били платени или не са . Може там да е проблема ...
          Гармина го купих от съфорумец, на който съм склонен да вярвам. Но и пиратски да са били, картите са си карти. Или работят или не. Качвал съм всякакви карти и на ТТ, и на Гармин и на Айго и такъв проблем не е имало. Това се появи с последната версия Q3, в която промениха търсенето. Може нещо да не си допадат със софта на старите апарати, знам ли.... Моя беше НУВИ 255 В.
          "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
          Неизвестен мъдрец

          Коментар


          • #20
            От: Излезе извънредната версия 2013 Q3a на карта OFRM Geotrade

            куздов, това което казваш е така, но пробвал ли си да сравняваш гармин с европейската карта (в доста случаи по селата е по-добре от бг картата) и игото дето ползваш как се представя ?

            п.п. нещо да попитам, не трябваше ли вече да е излезнала К4 ?
            Че как е тръгнало направо ще има 14 К1

            Коментар


            • #21
              От: Излезе извънредната версия 2013 Q3a на карта OFRM Geotrade

              Да. Айго печели или поне е наравно. Чак толкова детайлни сравнения не съм правил, но като цяло всички ползват едни и същи източници - Навтек и Телеатлас. Освен другото, навигационния софт на ТТ и Айго е много по-удобен. Най-малко не ме пита всеки път като търся улица в кой град е. Айгото при търсене на блок дава първо тези в близост, а не ги реди по азбучен ред. И още куп дреболии, като да кажем, че като се движиш по булевард, даже показва в коя лента си и локалните (има и малки грешки де). Единственото предимство на Гармин е, че показва местоположението на блоковете на картата. Но пък понякога "забравя" да изписва имената на пресечките и трябва да се рестартира. Поне с моя беше така.
              Последно редактирано от kuzdov; 27-11-13, 23:37.
              "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
              Неизвестен мъдрец

              Коментар


              • #22
                От: Излезе извънредната версия 2013 Q3a на карта OFRM Geotrade

                Това имах в предвид.
                Иго и гармин ползват една и съща карта и вече е въпрос на предпочитание.
                Но с гармина ще имаш и двете бази в един софт.
                Това му е малко по удобното,но както всеки има умен тел вече може да си качи всички и да се радва на воля

                Коментар


                • #23
                  От: Излезе извънредната версия 2013 Q3a на карта OFRM Geotrade

                  Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
                  ... Айгото при търсене на блок дава първо тези в близост, а не ги реди по азбучен ред...
                  Моя гармин , също показва резултатите по близост , не по азбучен ред
                  Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                  За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                  A1+

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X