Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ферозата на Борко , пружинно окачване от зад, лебедка и брони

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ферозата на Борко , пружинно окачване от зад, лебедка и брони

    Един приятел ,,ненормалник,, реши , че иска пълна промяна на Ферозата и почнахме от задното окачване . Изхвърлихме ресорите които и без това си бяха строшени, нови носачи нови пружини и амове доста мерене и кроене и стана идеално . Постигнахме доста добри ходове и изненадващо добра возия с една дума вози като Мерцедес S класа. Последва монтаж на лебедка, малко големичка за модела ама е луда глава Борислав и реши , че иска такава 12000 либри . В момента правя предната броня и на преден план е задната. Според развитието ще пускам снимки.
    Прикачени файлове
    ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
    тел. 0889 017703
    0897 516030

  • #2
    От: Ферозата на Борко , пружинно окачване от зад, лебедка и брони

    Първоначално публикуван от Gargata72 Преглед на мнение
    Един приятел ,,ненормалник, ... , ама е луда глава Борислав и реши ...
    Ти нормален Борислав познаваш ли?
    Бронята се е получила много добре. Сега какво следва- джанти, гуми, ... А с мотора какво ще се случва?
    Дай повече инфо, не хвърляй трохи. Знам, че в вашия двор правите все добри проекти.
    На сърбела майката му е чесането.
    Борислав Борисов Русе О885 О37815

    Коментар


    • #3
      От: Ферозата на Борко , пружинно окачване от зад, лебедка и брони

      Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
      Ти нормален Борислав познаваш ли?
      Бронята се е получила много добре. Сега какво следва- джанти, гуми, ... А с мотора какво ще се случва?
      Дай повече инфо, не хвърляй трохи. Знам, че в вашия двор правите все добри проекти.
      И двамата сте за освидетелстване Като завършим външните промени ще се ровим в мотора . Ще се наложи и вътрешна клетка да правим , че му е празно бакърчето на адаша ти а и дете чака.
      ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
      тел. 0889 017703
      0897 516030

      Коментар


      • #4
        От: Ферозата на Борко , пружинно окачване от зад, лебедка и брони

        Проекта включва поставяне на мостове от Чероке но това е след като строши тези което ще е съвсем скоро
        ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
        тел. 0889 017703
        0897 516030

        Коментар


        • #5
          От: Ферозата на Борко , пружинно окачване от зад, лебедка и брони

          Що пък от чУрУки? не се славят като особено здрави. Аз се сещам за два моста от ЛК70, които са ви много наблизо.
          На сърбела майката му е чесането.
          Борислав Борисов Русе О885 О37815

          Коментар


          • #6
            От: Ферозата на Борко , пружинно окачване от зад, лебедка и брони

            Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
            Що пък от чУрУки? не се славят като особено здрави. Аз се сещам за два моста от ЛК70, които са ви много наблизо.
            Според килата и силата на мотора на Ферозата Чероковите са идеални а и са евтини . Тойотските са за друг проект за зимата
            ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
            тел. 0889 017703
            0897 516030

            Коментар


            • #7
              От: Ферозата на Борко , пружинно окачване от зад, лебедка и брони

              Гредата върху която са пружините от какво е взаимствахте?
              Отзад нещо ми се струва много "празно". Резервоара къде е?

              Иначе добре сте го докарали. Ползвали сте ушите на ресьорите, готови "пушки" и т.н. Тези амове под този ъгъл как се чувстват
              о 88 з 417 оо 4 - Стоян

              Коментар


              • #8
                От: Ферозата на Борко , пружинно окачване от зад, лебедка и брони

                Предвид факта че ферозовите дифове са вероятно най-бавните след редукторните на Ужаза, няма ли с чероковите мостове, да и малее маторетката?
                Иначе, добре изглежда.
                Your conscience is all you can take to your grave.

                Коментар


                • #9
                  От: Ферозата на Борко , пружинно окачване от зад, лебедка и брони

                  Първоначално публикуван от stojan_defender-a Преглед на мнение
                  Гредата върху която са пружините от какво е взаимствахте?
                  Отзад нещо ми се струва много "празно". Резервоара къде е?

                  Иначе добре сте го докарали. Ползвали сте ушите на ресьорите, готови "пушки" и т.н. Тези амове под този ъгъл как се чувстват
                  Резервоара е много малък и е в багажника , кара се само на газ, иначе гредата е два задни носача от Форд скорпио . Амовете са с доста голям ход някъде около 22см. и реших , че под този ъгъл ще си вършат работата и във двете посоки . чесно казано се държи прекрасно и на черно и на асфалт .
                  ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
                  тел. 0889 017703
                  0897 516030

                  Коментар


                  • #10
                    От: Ферозата на Борко , пружинно окачване от зад, лебедка и брони

                    Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                    Предвид факта че ферозовите дифове са вероятно най-бавните след редукторните на Ужаза, няма ли с чероковите мостове, да и малее маторетката?
                    Иначе, добре изглежда.
                    Това с Чероковите мостове е само проект , ще го мислим като му дойде времето .
                    ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
                    тел. 0889 017703
                    0897 516030

                    Коментар


                    • #11
                      От: Ферозата на Борко , пружинно окачване от зад, лебедка и брони

                      Още малко работа по бронята .....
                      Прикачени файлове
                      ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
                      тел. 0889 017703
                      0897 516030

                      Коментар


                      • #12
                        От: Ферозата на Борко , пружинно окачване от зад, лебедка и брони

                        Тези мигачи изобщо не ме кефят. Първите храсти и са аут. Така и така режеш- направи кутии в бронята и ги вкарай навътре. Можеш да ползваш по-големи- примерно чисто нов мигач+габарит комплект за Нива струва 6.50.
                        На сърбела майката му е чесането.
                        Борислав Борисов Русе О885 О37815

                        Коментар


                        • #13
                          От: Ферозата на Борко , пружинно окачване от зад, лебедка и брони

                          Работим по поръчка на клиента , каквото иска това правим . Знам , че не е им мястото там но така иска Борко . Тези са 1.50лв. и каза , че ще си ги сменя сам след всяко чупене ..........
                          ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
                          тел. 0889 017703
                          0897 516030

                          Коментар


                          • #14
                            От: Ферозата на Борко , пружинно окачване от зад, лебедка и брони

                            Как ще бъде охлаждането с тази голяма броня? То и без това Ферозите си страдат от охлаждането.
                            Успех в проекта.
                            RAV 4
                            F650GS

                            Коментар


                            • #15
                              От: Ферозата на Борко , пружинно окачване от зад, лебедка и брони

                              пЕрнат, въжето на лебедката отгоре на бронята ли ще излиза?
                              Досега не бях виждал такова решение.

                              А ламаринената броня не ме кефи за сериозен офф-няма къде да се подпре с джека. За гадни терени-само тръба. Тези ламаринените може да изглеждат добре(на мен не ми изглеждат де), но са за гъзареене. Демек-"вижте-аз съм с желязна броня, а не с пластмасовата, ноо съм як...". Реално не върши с нищо повече от обикновената тръба, но си има недостатъци. Единия го казах, а другия е, че ламарината може да се смачка при по-сериозен удар в дърво или камък, вследствие-цялата броня е за скрап. С тръбата няма такива грижи-даже и да се смачка-ново парче се заварява, и машината пак е готова за бой.

                              Иначе се е получило добре. На мен ми е малко по-едра отколкото ми харесва, но си е въпрос на вкус.
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X