Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да сменя ли скъсаните тампони.....

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Да сменя ли скъсаните тампони.....

    Колеги от изкачването ми на Орлово око, днес като си правих седалката (ще я видите в темата,- какво направих днес.....) преглеждах обстойно под джипката всички карантии, и останах неприятно изненадан от доскоро сменени скъпи тампони , вижте на снимките:

    Единия тампон на биелетката се е разцепил - горния по средата.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:260820131947.jpg
Прегледи:1
Размер:57.9 КБ
ID:6024537

    И единия тампон на ресьора е смазан.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:260820131943.jpg
Прегледи:1
Размер:95.8 КБ
ID:6024538

    Вярно че преди орлово око имаше доста каменист и стръмен път, ама чак толкова да повлияе . Та се чудя дали да купя по един брой от въпросните тампони и да ги сменя навреме? Егати тампоните, толкоз пари дадох за тях и от една малка черна разходчица.... нормално ли е

  • #2
    От: Да сменя ли скъсаните тампони.....

    Не е нормално
    Уви, това само доказва, че в България "скъпо" не значи непременно качествено.
    За тампоните на ресорите ти бях писал и преди. При Лозан има качествени и на много добра цена. Аз си взех комплект 8 броя и до сега съм сложил 2 или 3. Другите ми стоят резерва.
    Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

    Коментар


    • #3
      От: Да сменя ли скъсаните тампони.....

      Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
      Не е нормално
      Уви, това само доказва, че в България "скъпо" не значи непременно качествено.
      За тампоните на ресорите ти бях писал и преди. При Лозан има качествени и на много добра цена. Аз си взех комплект 8 броя и до сега съм сложил 2 или 3. Другите ми стоят резерва.
      Единственото ми обяснение за скъсания скъп и оригинален тампон само за 3 месеца каране, е да са били стари в смисъл, стояли години на склад, понеже колко хора като мен, биха дали 3 цифрени пари за едни тампони, та нормално е да се седяли години и гумата нормално да не е еластична . Както и да е, сега се чудя дали да сменям само единия тампон, или да чакам докато и другите се сплескат и наведнъж да ги сменя, но вече ще е с тампоните от Лозан?

      Коментар


      • #4
        От: Да сменя ли скъсаните тампони.....

        Преди малко се връщам от магазина, където купувам оригиналните и скъпи части, споделих с търговеца притесненията ми относно въпросните тампони, без да съм споменавал за рекламация, един вид да ги купя, търговеца след малко умуване ми каза да изчакам, и ми даде един тампон за ресьора и един тампон за биелетката и ми каза че нищо не дължа за това, каза ми че го правил за мен като лоялен и редовен клиент, благодарих му за жеста, живи и здрави следващата седмица ще посетя сервиза да ми сменят увредените тампони .

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:300820131966.jpg
Прегледи:1
Размер:27.5 КБ
ID:5514508

        Коментар


        • #5
          От: Да сменя ли скъсаните тампони.....

          Каква е цената на двата тамона оригинални и по колко са при Лозан.

          Коментар


          • #6
            От: Да сменя ли скъсаните тампони.....

            Първоначално публикуван от svi6tovski Преглед на мнение
            Каква е цената на двата тамона оригинални и по колко са при Лозан.
            8 бр. биалетки- тампони, шайби и винтове, без основата - GM: 45лв
            8 бр.- тампони за обеците на ресъорите - GM: 120лв.

            При Лозан го питай на лични - ника му е isuzo
            Последно редактирано от Еделвайс; 01-09-13, 11:36. Причина: добавяне на ник

            Коментар


            • #7
              От: Да сменя ли скъсаните тампони.....

              Тъпото е, че щом са ти заминали част от скоро сменените гумички, вероятно не след дълго ще си идат и другите след, като си купил всичко комплект... Ще е добре да споменеш магазина, че да не си купуваме от там подобни части.
              ОФА КБ X20SE + метан

              Коментар


              • #8
                От: Да сменя ли скъсаните тампони.....

                Първоначално публикуван от VladimCho Преглед на мнение
                Тъпото е, че щом са ти заминали част от скоро сменените гумички, вероятно не след дълго ще си идат и другите след, като си купил всичко комплект... Ще е добре да споменеш магазина, че да не си купуваме от там подобни части.
                Въпросния магазин от който пазарувам е оторизиран и се е доказал лично на мен от години, пазарувал съм частите и за предишната ми кола, опел вектра, а от 2 години съм купувал всичо което съм сменял по фронти от въпросния магазин, да чукна на дърво, никакви проблеми освен с въпросните два тампона не съм имал относно части, търговеца ми подари въпросните два тампона, без даже и да съм му намекнал за рекламация, затова засега не мога да дам лоша оценка само заради това, напротив само добро, все пак пазарувам от там 10-тина години.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X