Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ФЕРОЗА ПОКУПКА

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: ФЕРОЗА ПОКУПКА

    Здравей и честита придобивка! Джипа си има много достойнства, е има и недостатъци, но с всичко е така. Моя съвет е да я обслужиш както по-горе са писали и ако ти изникват въпроси, най-вероятно вече са обсъждани тук и можеш да се възползваш и да намираш решения използвайки търсачката.
    Keep the shiny side up, all four on the floor and with any luck I will see you on the trail!
    Daihatsu Feroza F300 1.6 16V

    Коментар


    • #17
      От: ФЕРОЗА ПОКУПКА

      Първоначално публикуван от mihov_1969 Преглед на мнение
      Ферозата лесно прегрява
      Когато нещо по охладителната уредба не е в ред - да, лесно прерява. Когато всичко е в ред - не прегрява никак - нито в гората, нивто върху магистралата със 120.

      Първоначално публикуван от mihov_1969 Преглед на мнение
      Общо взето Фероза може да накара всеки шофьор да стане професионален механик.
      Виж горното - то важи не само за охладителната система. Със стара кола е на късмет. По моята не е пипвано нищо, освен 2 пъти тампон на мотора (втория път щото рекох да мина метър с менте) и сменени ресори. Болшинството возила на по 300000 карат собственика да става монтьор. Някои до 300000 хич и не доживяват (сещаш се .
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #18
        От: ФЕРОЗА ПОКУПКА

        Ще слагам газов инжекцион,интересува ме дали има катализатор?

        Коментар


        • #19
          От: ФЕРОЗА ПОКУПКА

          От завода излиза с катализатор, но това е било преди доста годинки и сега само може да се гадае дали някои преди теб не е решил да я "тунингова" като се освободи от него.
          Keep the shiny side up, all four on the floor and with any luck I will see you on the trail!
          Daihatsu Feroza F300 1.6 16V

          Коментар


          • #20
            От: ФЕРОЗА ПОКУПКА

            Преди да сложиш газова,обслужи колата.Смени масла на раздатка,скорости и двата диференциала.Гледай в старите масла за ситни стружки,на монтьорски дали маслото е "металик".Доста неща можех да те посъветвам да прегледаш,ама късно видях темата ти.Дано си късметлия.Аз не бях и както се изрази един колега по-горе,се превърнах във монтьор.Но поне вече знам какво да гледам при покупка на следваща машина.Ако дифа ти е ЛСД,не пише никъде/защото е на хартиена табелка и изкарва 3-4 години/,ами го разбираш,като вдигнеш и двете колела,завъртиш едното,другото веднага трябва да тръгне в същата посока,дори да го спираш/освен ако се е износил и не работи/.Ако в завой,подадеш повече газ,колата с ЛСД занася задницата /дрифтира/

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X