Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходка до Грузия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Разходка до Грузия

    Ще допълня темата само да сортирам снимките, че са много. Само от разходката в Кавказ имаме 1000 снимки и пътувахме 140 км за 6 часа заради спирането.
    Мога да допълня темата със снимки от миналогодишната разходка. Тогава ходихме пак в Кавказ, но в по-изтчната част - между Абхазия и Южна ОСетия. Местостта се нарича Сванети.

    Коментар


    • #17
      От: Разходка до Грузия

      Давай!!!

      Коментар


      • #18
        От: Разходка до Грузия

        А тези стойки които ги прави малкия са характерни за региона ли? Грузински обичаи ли са това? Темата е интересна и всяка снимка е полза и обогатяване, така че колкото имаш - толкова ще поемем. Грузия е страна интересна и непозната лично за мен. Общувал съм с грузинци и това още повече разпали интереса ми.

        Коментар


        • #19
          От: Разходка до Грузия

          До
          donMaskani

          Не можеш да получаваш лични затова пиша тук:

          Здравейте,

          Пътя от Истанбул до грузинската граница е супер. Няма начин да се обърка. На всякъде има табели не е като в България. Кара се само по пътя под Черно море. Трябва да си изкарате зелена карта единствено.
          Ако има нещо друго питайте.
          Последно редактирано от valchog; 29-01-14, 09:10. Причина: ред

          Коментар


          • #20
            От: Разходка до Грузия

            Първоначално публикуван от valchog Преглед на мнение
            Ще допълня темата само да сортирам снимките, че са много. Само от разходката в Кавказ имаме 1000 снимки и пътувахме 140 км за 6 часа заради спирането.
            Мога да допълня темата със снимки от миналогодишната разходка. Тогава ходихме пак в Кавказ, но в по-изтчната част - между Абхазия и Южна ОСетия. Местостта се нарича Сванети.
            Е хайде де, много се забави!

            Прекрасна разходка сте си направили и хубави снимки, разбира се.
            А би ли споделил подробности и особености по режима за влизане с автомобил в Грузия, че съм заинтригуван.

            Коментар


            • #21
              От: Разходка до Грузия

              Страхотен пътепис, колега! Браво и благодарим! Чак сега виждам темата.
              Тук в нашия град има грузинци, чудесни хора, верни другари. Често се събираме на хачипури, шашлики и водка до откат, щото то без водка не става.
              А пейзажите в планината ми напомнят за Грузинската легенда, преди няколко години идваха тук в Париж и ''взривиха'' залата, а след концерта публиката не ги пускаше да слизат от сцената.
              Ето ги -

              https://www.youtube.com/watch?v=-AqwY9XLAZA&hd=1
              https://www.youtube.com/watch?v=pwFCTiofeJg&hd=1
              Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
              Само DIESEL !!!

              Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

              Коментар


              • #22
                От: Разходка до Грузия

                Взимаш си зелена карта и задграничен паспорт и си минаваш като пич. В Турция и в Грузия се минава бързо и без проблем, стига да няма голяма опашка. И друго - трябва да си малко нахален на границата за да мнеш по-бързо ))

                Коментар


                • #23
                  От: Разходка до Грузия

                  Благодаря за разказа и споделеното.Поздрави.
                  I am just a simple man.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Разходка до Грузия

                    [QUOTE=valchog;2492921]Взимаш си зелена карта и задграничен паспорт и си минаваш като пич. В Турция и в Грузия се минава бързо и без проблем, стига да няма голяма опашка. И друго - трябва да си малко нахален на границата за да мнеш по-бързо ))[/QUO

                    Благодаря за инфото.
                    Снощи минах Сарпи, вече в обратната посока/към Турция/.
                    Грузинците са големи пичове, карат като джигити, дизела е 1,99 лари/Лукойл/, полицаите в Тбилиси са доста дразнещи, но не знам какво друго биха могли да направят при толкова много джигити зад волана.
                    Впечатлен съм от Батуми, Тбилиси, положително разбира се, но не мога да кажа същото за останалите населени места - "соц" в разруха.
                    В Гори, в музея на Сталин също беше интересно/тук не мога да пропусна и Уплицикхе/.

                    Разликата е, че освен паспорт и талон на колата, друго не ми искаха.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X