Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Горелка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Горелка

    Здравейте! Имам горелка (кракра) за оксижен. Мога ли да я ползвам само с пропан-бутан безопасно. Искам да ползвам нея защото ми трябва насочен пламък за нагряване Снимката е примерна взета от друг сайт Натиснете снимката за да я уголемите

Име:bt1250409.jpg
Прегледи:1
Размер:21.1 КБ
ID:6024199

  • #2
    От: Горелка

    Само с пропан ще правиш сажди. Ще трябва и въздух.

    Коментар


    • #3
      От: Горелка

      Вместо кислород,въздух от компресор ако пуснеш мисля за нагряване ще става,за рязане без кислород забрави,имам две такива,ама не остава време.
      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
      Анатолий Пейчинов o8875о9815
      https://dvrbg.com/

      Коментар


      • #4
        От: Горелка

        Значи само с пропан-бутан няма да стане ще пробвам с въздух от компресора. Само се надявам да няма детонации в ръкохватката.

        Коментар


        • #5
          От: Горелка

          Без кислород няма да се получи!
          Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

          Коментар


          • #6
            От: Горелка

            Мога да ти предложа бартер за малка на пропан-бутан .
            0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

            Коментар


            • #7
              От: Горелка

              С тази горелка без кислород няма да стане. Задължително клапани на маркучите на пропан-бутана и на кислорода.

              Коментар


              • #8
                От: Горелка

                Кажете откъде може да се купи качествена горелка за пропан-бутан и каква марка да бъде ,и на мен ми трябва концентриран пламък за нагряване.Преди време на битака видях такава със сменяеми дюзи ,ама що нея взех .
                Винаги се оглеждайте наляво и надясно , когато пресичате на червено.

                Коментар


                • #9
                  От: Горелка

                  Потърси Ротенбергер.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Горелка

                    Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                    Потърси Ротенбергер.
                    + инструмент, който си върши работата и държи на МНОГО бой

                    Коментар


                    • #11
                      От: Горелка

                      Аз с обикновенна горелка за пропан-бутан съм правил стоманата червена почети за разтапяне, за много кратко време и става концентриран пламъка. Но с голяма бутилка за пропан-бутан с редуциращ вентил. Пускам го на предела на горенето си. Това е било веднъж и то на открито. Обикновенно работя с малка туристическа бутилка и никога с нея не съм получавал толкова мощен пламък. Предполагам че не мозе да осигури необходиния дебит на газта.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Горелка

                        От всичкото ровене в нета това ми се струва най-добро ,заради многото приставки и поялника.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:a.jpg
Прегледи:1
Размер:93.1 КБ
ID:5515789
                        Винаги се оглеждайте наляво и надясно , когато пресичате на червено.

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X