Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Каква модификация е тази ТЛК200?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Каква модификация е тази ТЛК200?

    И за 10к нестава. Пробвано!

    Има начин обаче да имаш такова на български табели. Законен и заобиколен, но отново не е никак ефтин. Няма ги защото тази от магазина накрая идва по ефтино.
    "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

    Коментар


    • #17
      От: Каква модификация е тази ТЛК200?

      http://tgs.online-mediacentre.com/pd...00LR-GDMRZ.pdf

      Модела е: VDJ200-LRGDMRZ

      Мотора е: 1VDFTV:4500CC DIESEL TURBO

      Коментар


      • #18
        От: Каква модификация е тази ТЛК200?

        Първоначално публикуван от batbobo Преглед на мнение
        http://tgs.online-mediacentre.com/pd...00LR-GDMRZ.pdf

        Модела е: VDJ200-LRGDMRZ

        Мотора е: 1VDFTV:4500CC DIESEL TURBO

        А..оттук всичко трябва да е легитимно..горе си пише Toyota motor Europe!
        0899 шест5313нула
        За всекиго по нещо

        Коментар


        • #19
          От: Каква модификация е тази ТЛК200?

          Преди 2-3 години исках да взема 78-ца и бях се свързал със същия дилър в Гибралтар, попитаме в коя страна ще се рег. колата, и след като му обясних че колата ще се регистрира в страна от ЕС, той каза че не може да ми я продаде. За Технотест потвърждавам думите на Джамбазов. Преди ставаше "схемата" с регистрация на автомобила в Германия и после БГ, но не съм се интересувал дали още става. Последно през 2009 един приятел си "оправи" колата по тази схема...
          П.С Към автора на темата: колега виждам че си от Украйна, имай в предвид че ТЛК205 (тези от снимките по-горе) са с по-лоша антикорозионна обработка от страндартната серия 200.
          Последно редактирано от josecuervo; 25-08-13, 09:45.
          M57D30T1
          W450

          Коментар


          • #20
            От: Каква модификация е тази ТЛК200?

            Първоначално публикуван от josecuervo Преглед на мнение
            Преди 2-3 години исках да взема 78-ца и бях се свързал със същия дилър в Гибралтар, попитаме в коя страна ще се рег. колата, и след като му обясних че колата ще се регистрира в страна от ЕС, той каза че не може да ми я продаде.
            Е значи тия Гибралтарци продават на Африканци , Азиатците ще вземат от Дубай!
            0899 шест5313нула
            За всекиго по нещо

            Коментар


            • #21
              От: Каква модификация е тази ТЛК200?

              И да искам, такава Тойота точно сега не мога да си позволя, иначе е направо мечта. Миналата година един моя приятел си купи от там Нисан Патрол чисто нов 4.2 дизел, та от там видях тези Тойоти и скоро пак ги бях забелязал из сайтовете. Аз питах тук, защото на други места дават ТЛК 200 с ръчни скорости, че е само с едно турбо, а тази уж била битурбо. http://www.ostrov24.ru/auto/?act=loo...=1&id_auto=513 - ето го сайта, има доста интересни Нисани и Тойоти.

              Коментар


              • #22
                От: Каква модификация е тази ТЛК200?

                Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
                Сега видя ли го?
                Не пак не го видях пък и пишат twin-turbo което приликата с БИтурбо е колкото му диня и цветен телевизор

                Коментар


                • #23
                  От: Каква модификация е тази ТЛК200?

                  Първоначално публикуван от Rady1st Преглед на мнение
                  Не пак не го видях пък и пишат twin-turbo което приликата с БИтурбо е колкото му диня и цветен телевизор
                  Ради ,пил ли си? Айде отвори ония там...ми ти гугълски переводчик и напиши twin-turbo!
                  0899 шест5313нула
                  За всекиго по нещо

                  Коментар


                  • #24
                    От: Каква модификация е тази ТЛК200?

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2012-vauxhall-insignia-biturbo-diesel-03.jpg
Прегледи:1
Размер:34.5 КБ
ID:5513436Никви гугълски не са ми нужни за да знам разликата м/у Туйн Турбо което е сложено на тоя двигате и БИтурбо, което няма нищо общо с 2 най-обикновени турбокомпресора. наистина ли не знаеш разликата м/у Туин и БИ турбо, аз като видях БИтурбо на 4литров дизеляк викам малиии тва ще е 1000 коня, а то скопен двигател най-обикновен Туин турбото го пишат та хората да се радват че имат нещо уникално, реално имат 2 вместо едно турбо, при БИ турбото както се вижда от снимката имат съвсем друго, 2 последователни компресора запълващи целия работен диапазон на двигателя
                    Последно редактирано от Rady1st; 26-08-13, 08:38.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Каква модификация е тази ТЛК200?

                      Първоначално публикуван от Rady1st Преглед на мнение
                      [ATTACH=CONFIG]620580[/ATTACH]Никви гугълски не са ми нужни за да знам разликата м/у Туйн Турбо което е сложено на тоя двигате и БИтурбо, което няма нищо общо с 2 най-обикновени турбокомпресора. наистина ли не знаеш разликата м/у Туин и БИ турбо, аз като видях БИтурбо на 4литров дизеляк викам малиии тва ще е 1000 коня, а то скопен двигател най-обикновен Туин турбото го пишат та хората да се радват че имат нещо уникално, реално имат 2 вместо едно турбо, при БИ турбото както се вижда от снимката имат съвсем друго, 2 последователни компресора запълващи целия работен диапазон на двигателя
                      Говориш за различни разновидности на турбо-системите! Има разлика между паралелно работещи турбини и последователни такива!

                      http://en.wikipedia.org/wiki/Twin-turbo
                      0899 шест5313нула
                      За всекиго по нещо

                      Коментар


                      • #26
                        От: Каква модификация е тази ТЛК200?

                        Когато в V двигателя слагат 2 турбини- туйн турбо на всеки ред от цилиндрите, Би турбо са последвоателно 2 турбини, мисля че има вече и с 3 последователни турбини на М5цата дизеловата ако не се лъжа. Дали са 1 или 2 турбини те са едни и същи, говорим ли за БИтурбо са последователни, може да бъде туин турбо на което турбините да са БИтурбо система За конкретния случай не виждам за какво се спори, като самите хора са си написали Туин турбо и не иде реч за БИтурбо, а и тоя огромен дефорсак ако беше с БИтурбо, щеше да е 1000 коня сигурно а не 200

                        Коментар


                        • #27
                          От: Каква модификация е тази ТЛК200?

                          Аа..."БИ" означава 2 /две/ , което условие е налице в този мотор!
                          0899 шест5313нула
                          За всекиго по нещо

                          Коментар


                          • #28
                            От: Каква модификация е тази ТЛК200?

                            А това с трите турбини "си" или "три" турбо се нарича?
                            "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Каква модификация е тази ТЛК200?

                              Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
                              "три" турбо се нарича?

                              http://www.youtube.com/watch?feature...&v=fteI0wDi1EQ

                              Коментари на Руснаците:

                              Интересно, дурни-мотористы у рашкиных дилеров смогут это настроить или отремонтировать, если вдруг потребуется???

                              не мотор, а мечта дилера) вечные ремонты гарантированы ))
                              сначала за счет бмв, а потом экономичных дизелистов )) зато "расход 6 литров" ))

                              отличный двигатель на 50 тыс км, можно выкидывать машину
                              0899 шест5313нула
                              За всекиго по нещо

                              Коментар


                              • #30
                                От: Каква модификация е тази ТЛК200?

                                Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
                                Аа..."БИ" означава 2 /две/ , което условие е налице в този мотор!
                                Би са 2 последователни турбини с различни параметри и обороти на ефективност, Туйн са 2 турбини по 1 на редица в случая.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X