Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Samsung Galaxy Xcover 2 - Споделям опит

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Samsung Galaxy Xcover 2 - Споделям опит

    Първоначално публикуван от Faca Преглед на мнение
    под вода не съм го пробвал , но скоро и това ще стане
    Порадвай му се още преди да го топиш.....Прилича на спам, но не е съвсем.
    А иначе за високия клас телефони /кадето трябва да е и този/ съм казал, за сега САМСУНГ.
    Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

    Коментар


    • #17
      От: Samsung Galaxy Xcover 2 - Споделям опит

      При тестовете моя пийна малко и се чуваше глухо. Тестът продължи ок 30 мин, през част от времето звъня с вибрация.

      Коментар


      • #18
        От: Samsung Galaxy Xcover 2 - Споделям опит

        Благодаря на Преслав Пейчев за оправянето на клипа!
        По въпроса с телефона, мен лично ме интересува, като вали да го ползвам, ако го изпусна в някоя кал, да го измия, така че ме устройва, не мисля да го държа половин час на 1 метър под вода за да го тествам!
        Това което не ми харесва е, че е доста тежък!

        Коментар


        • #19
          Re: Samsung Galaxy Xcover 2 - Споделям опит

          Фаца честито телефонче, ползвай си го ине му мисли много, а това с паметта за мен си е голяма измама - всички телефони са така 4 гб ама свободни 1/ 16гб ама свободни 11. СЪщото е за батерия 400 часа стенд бай - да бе да, ама ако е загасен.

          Всичко е станало реклама. Това с плуването внимавай - не знам какво е това ип 67 но доста от телефоните с този стандарт си пият вода....

          Коментар


          • #20
            От: Samsung Galaxy Xcover 2 - Споделям опит

            Първоначално публикуван от viplamen Преглед на мнение
            Имам го от 4 месеца:
            -дисплеят се драска, не е горила глас. Капачето също не е здраво. За целта съм с протектор и гумено калъфче,
            -без рутване си оставаш с 1гб памет, апликации не могат да се местят на картата,
            -пие вода, поне при моя тест.

            Т.е. не вярвайте сляпо на рекламите за чутовна издържливост.

            Аз съм много доволен Ето как го тествахме, заедно с Galaxy S4 Activ
            Не мисля, че в реалния живот ще му се случат толкова злини на куп

            Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 01-10-13, 10:16.

            Коментар


            • #21
              От: Samsung Galaxy Xcover 2 - Споделям опит

              Чудесен тест и много навреме. Преди няколко дни го гледах и се чудих какво реално може апарата, даже мислех да питам тук за впечатления. От такива тестове по-ярък пример няма.
              Определено се замислям все повече...... Имаме ли наблюдения относно батерията и дали GSM модула му е по-мощен от на нормален телефон, т.е. можеш ли да говориш там, където другите апарати показват много слаб сигнал?

              Благодаря Тодоре, много полезно!
              LZ1PER

              Коментар


              • #22
                От: Samsung Galaxy Xcover 2 - Споделям опит

                Първоначално публикуван от Peppy Преглед на мнение
                Чудесен тест и много навреме. Преди няколко дни го гледах и се чудих какво реално може апарата, даже мислех да питам тук за впечатления. От такива тестове по-ярък пример няма.
                Определено се замислям все повече...... Имаме ли наблюдения относно батерията и дали GSM модула му е по-мощен от на нормален телефон, т.е. можеш ли да говориш там, където другите апарати показват много слаб сигнал?

                Благодаря Тодоре, много полезно!
                Искам да добавя, че нищо не е нагласявано, а теста с камиона даже не бяхме го предвидили
                Още не мога да преценя за силата на сигнала, но от опит съм забелязал (ходене по горите), че почти няма разлика в различните марки телефони, а в мрежата на оператора е истината
                Давам пример - аз ходя с няколко телефона в гората, Samsung Note с Виваком (за снимки го ползвам ), Nokia 202 ( Глобул), CAT B10 (Мтел и Виваком) и Турая (сателитен) с М-тел.
                Бях закъсал в гората и не ми се включваше Тураята, докато не проверя всички възможни комбинации с телефони и карти
                След безброй комбинации намерих място с лек сигнал с Мтел - сменях картата на всички апарати и и на всички си беше слаб, с една черта...
                Не съм специалист, но опита ми това показва досега... И спасението е в Турая Най-евтино и го плащаш само като говориш

                Коментар


                • #23
                  От: Samsung Galaxy Xcover 2 - Споделям опит

                  Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                  Аз съм много доволен Ето как го тествахме, заедно с Galaxy S4 Activ
                  Не мисля, че в реалния живот ще му се случат толкова злини на куп

                  Забранено за показване в моята държава?
                  Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

                  Коментар


                  • #24
                    От: Samsung Galaxy Xcover 2 - Споделям опит

                    Първоначално публикуван от bilbo27 Преглед на мнение
                    Забранено за показване в моята държава?
                    Сигурно е заради музиката Ето дългия вариант, след 5-та минута е теста, преди това има много приказки

                    Коментар


                    • #25
                      От: Samsung Galaxy Xcover 2 - Споделям опит

                      Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                      Искам да добавя, че нищо не е нагласявано, а теста с камиона даже не бяхме го предвидили
                      Още не мога да преценя за силата на сигнала, но от опит съм забелязал (ходене по горите), че почти няма разлика в различните марки телефони, а в мрежата на оператора е истината
                      Давам пример - аз ходя с няколко телефона в гората, Samsung Note с Виваком (за снимки го ползвам ), Nokia 202 ( Глобул), CAT B10 (Мтел и Виваком) и Турая (сателитен) с М-тел.
                      Бях закъсал в гората и не ми се включваше Тураята, докато не проверя всички възможни комбинации с телефони и карти
                      След безброй комбинации намерих място с лек сигнал с Мтел - сменях картата на всички апарати и и на всички си беше слаб, с една черта...
                      Не съм специалист, но опита ми това показва досега... И спасението е в Турая Най-евтино и го плащаш само като говориш
                      Колега би ли обяснил ? МТел предлагат вече и сателитни телефони.Или този тел.Турая е сателитен телефон + GSM с карта на МТел.
                      И Турая това марка сателитни телефони ли е или система като Иридиум?Направи ми впечатление та писаното от Вас ,че като не е включен не плащаш.И понеже не знам за такава възможност при други сателитни телефони, а Турая ,чувам за първи път,Ви моля за малко обяснение.Писах тук , че кутията ви е пълна и не приема повече лични.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Samsung Galaxy Xcover 2 - Споделям опит

                        Първоначално публикуван от valyon Преглед на мнение
                        Колега би ли обяснил ? МТел предлагат вече и сателитни телефони.Или този тел.Турая е сателитен телефон + GSM с карта на МТел.
                        И Турая това марка сателитни телефони ли е или система като Иридиум?Направи ми впечатление та писаното от Вас ,че като не е включен не плащаш.И понеже не знам за такава възможност при други сателитни телефони, а Турая ,чувам за първи път,Ви моля за малко обяснение.Писах тук , че кутията ви е пълна и не приема повече лични.
                        http://www.thuraya.com
                        Последно редактирано от Preslav Peychev; 02-10-13, 18:11.
                        Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

                        Коментар


                        • #27
                          От: Samsung Galaxy Xcover 2 - Споделям опит

                          Първоначално публикуван от valyon Преглед на мнение
                          Колега би ли обяснил ? МТел предлагат вече и сателитни телефони.Или този тел.Турая е сателитен телефон + GSM с карта на МТел.
                          И Турая това марка сателитни телефони ли е или система като Иридиум?Направи ми впечатление та писаното от Вас ,че като не е включен не плащаш.И понеже не знам за такава възможност при други сателитни телефони, а Турая ,чувам за първи път,Ви моля за малко обяснение.Писах тук , че кутията ви е пълна и не приема повече лични.
                          Турая е сателитна система (както Иридиум, Инмарсат и т.н.) и имат договор с Мтел. Това е единствената сателитна система, която работи и с обикновенни сим карти (освен с техните) с оператори, с които имат договор. За целта е необходимо да имаш и такъв телефон, работещ със сим. Другите им тел. работят с тяхна карта. Големия плюс е, че за разлика от другите сателитни оператори, не плащаш никакви такси и абонаменти и те таксуват само разговора. Когато нямаш GSM сигнал избираш SAT MODE и той се регистрира и говориш. Сметката е изгодна, защото цената е около 5.60 лв. на минута или нещо такова, не си спомням точно...но е евтино.
                          Има и един недостатък...все още не покриват Южна Америка, но Европа, Африка и т.н. няма проблем.
                          Картата с покритие можеш да видиш на сайта на Турая.
                          Цената на апаратите е като на Инмарсат и Иридиум, даже е по-евтина, но си го ползваш и като GSM. Аз имам спонсорски от Мтел новия модел ХТ, но и предишния ми нямаше грижи. В e-bay се намират и за по 500 долара.
                          Надявам се да съм помогнал...ако имаш още питанки, звъни ми на мобилния - 0888731578.
                          Последно редактирано от Preslav Peychev; 02-10-13, 18:13.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Samsung Galaxy Xcover 2 - Споделям опит

                            Много благодаря колега за бързия и изчерпателен отговор.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Samsung Galaxy Xcover 2 - Споделям опит

                              Първоначално публикуван от valyon Преглед на мнение
                              Много благодаря колега за бързия и изчерпателен отговор.
                              Ето с такъв бях преди, няма грижи, но не е "идиотоустойчив" и трябва да се пази джама

                              П.П.

                              Пропуснах нещо важно ! В много от африканските и арабски страни Турая е ЗАБРАНЕНА и се влиза в кауша
                              Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 01-10-13, 20:51.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Samsung Galaxy Xcover 2 - Споделям опит

                                Едно въпросче за Софтуера.

                                Едно приятелче си купи някакво HTC което има екстрата да му говори и телефона да записва това което е казал в текстов вид.
                                Как се казва тая екстра и аз що я нямам ?
                                Версиите на Андроид са ни еднакви 4.1.2
                                Toyota RAV4 XA2 2.0 D4D 2004г. | Honda XRV 750 Africa Twin RD04 1992 г.
                                Piaggio Vespa PK50S 1983 г. | Puch Maxi N 1982 г.
                                Спортен Клуб Стрелба с Лък - Етър 78 В.Търново

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X