Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой мобилен оператор ползвате и защо?

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

    Първоначално публикуван от rumbata Преглед на мнение
    +1
    И не само посоката май.
    Или изживявам някаква неземно извънземна прИмоция
    Като реших днес да си видя мобилните данни.

    [ATTACH=CONFIG]913531[/ATTACH]

    Мога да стана локален Вай-Фай доставчик
    2000 гигабайта???? Това вярно ли е на какъв план си ?

    Коментар


    • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

      Това може да е заради 'неограничения' трафик - в края на краищата може в компа да е зададено ограничение сума ти терабайти, ама когато сървъра те отреже по скорост на 10 гигабайта и си до там - ако искаш пак си ги точи терабайтите ...
      А за унасянето - и аз се унесох Януари - мобилното потребление бе някъде около 14Гб... А добълнителните гигабайти ми ги даде безплатно - на прИмоция... Поне първия път де, а после - с плащане...
      Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
      Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

      Коментар


      • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

        Първоначално публикуван от HEMO Преглед на мнение
        2000 гигабайта???? Това вярно ли е на какъв план си ?
        На 3 ГБ по магистралата и после на първа бавна. Това по договор, който изтича в края на Юни.

        Интересното е, че на другите карти в групата си показва като си трябва.

        Иначе прИмоцията продължава: снощи,...преди малко

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:VV22.jpg
Прегледи:1
Размер:123.7 КБ
ID:5752883

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:VV33.jpg
Прегледи:1
Размер:118.4 КБ
ID:5752884

        Коментар


        • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

          Здравей те.Интересува ме някой може ли да каже за тоя момент къде е най-изгодния план за 2бр. фирмени карти и какъв план точно.Питам защото трябва да избера някъкъв план и доставчик,в момента съм към вива...на цена 19,90лв. Не съм доволен от цената иначе от друго оплаквания нямам.

          Коментар


          • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

            Относно отпадането на руминг таксите в Европа

            КЗП: "Отпадането на роуминга не налага преподписване на действащите договори или сключване на анекси към тях"
            байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
            Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
            Суперспам - спама на суперите

            Коментар


            • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

              Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
              Това е полезно да се знае!
              Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

              Коментар


              • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                Свиваком са с поредния нов план за бизнес потребители който е само един (Business SMART) с около 30% по високи цени отколкото предишния smart pro,набиват ти мегабайтите искаш не искаш.При положение че от 12 карти пет се ползват с обикновени телефони само ще плащаш нещо което не ползваш,и съм със изтекъл договор и натискат за нов,което няма как да стане при тези ялови цени.Явно искат да избият роуминг таксите на местно ниво.
                Персонален поздрав за всички в народното събрание /Господ да ви убие,Аллах да ви вземе,Чумата да ви тръшне,Синовете ви зетьове да ви доведат.АМИН/

                Коментар


                • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                  Първоначално публикуван от dodo_x Преглед на мнение
                  Свиваком са с поредния нов план за бизнес потребители който е само един (Business SMART) с около 30% по високи цени отколкото предишния smart pro,набиват ти мегабайтите искаш не искаш.При положение че от 12 карти пет се ползват с обикновени телефони само ще плащаш нещо което не ползваш,и съм със изтекъл договор и натискат за нов,което няма как да стане при тези ялови цени.Явно искат да избият роуминг таксите на местно ниво.
                  Я им кажи че ще се местиш, да отворят страничката с цени за задържане на клиенти.

                  Коментар


                  • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                    Пак да попитам, не е ли добре гласуването в анкетата да се отвори на ново за да пресъздаде реалната обстановка към днешна дата, защото при мен нещата са други отдавна а и при повечето е така.
                    Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                    Коментар


                    • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                      Я им кажи че ще се местиш, да отворят страничката с цени за задържане на клиенти.
                      Плюли са си в устите с останалите 2 оператора погледни им бизнес тарифите ,сега ги клатя да видим докъде ще стигна ,от предишен опит като останеш с изтекъл договор звезди свалят само и само да подпишеш нов,и подписвам само ако ме устройва и не повече от 1 година.
                      Персонален поздрав за всички в народното събрание /Господ да ви убие,Аллах да ви вземе,Чумата да ви тръшне,Синовете ви зетьове да ви доведат.АМИН/

                      Коментар


                      • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                        Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
                        Пак да попитам, не е ли добре гласуването в анкетата да се отвори на ново за да пресъздаде реалната обстановка към днешна дата, защото при мен нещата са други отдавна а и при повечето е така.
                        Опитах се да я ресетна, но не виждам такава опция мога да я изтрия и да я променя, но помни, че вече си гласувал
                        И затова пуснах нова анкета http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=223178
                        Последно редактирано от alex_markov; 03-11-17, 19:38.

                        Коментар


                        • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                          Тази тема е добре да се заключи в такъв случай...
                          Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                          Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                          Коментар


                          • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                            Днес си похортувахме с един меринджей от единия теле-ком. При всички има промяна в ценовите политики. Просто преразпределението вече е приключило и страничките с "дръж ма щото ке бегам" се затварят. Доскоро таргетите на търговците бяха насочени към брой карти= пазарно присъствие= по-висока пазарна цена. Ма то пазара вече затвори. Сега вече таргетите са оринтирани към максимален приход. Сещай се какво ги вълнува вече и продавачите. Очаквам всички нови планове да вървят нагоре. В синхрон подобен на този в горивата. А и тук трууудно ще се появи "освободител на нацията". Интересните времена с цените на тези услуги тепърва предстоят.
                            GPS системи https://www.easytracking.bg/
                            Пътна помощ навсякъде и по всяко време https://закъсах.бг

                            Коментар


                            • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                              Поради течение на времето и промените покрай него, актуалната тема продължава тук: http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=223178
                              ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                              08седем9010З60
                              MAKE RALLY NOT WAR
                              Confidence in Motion

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X