Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой мобилен оператор ползвате и защо?

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

    Билинг-гафа си беше напълно реална случка, която и миналата есен още не беше разрешена. Т.г. не съм се интересувал повече. А за начисляването на несъществуващи услуги има много примери като на сина ми, който ползваше телефон без 3G функции и достъп до интернет. Е, имаше по 12 лв. за интернет на месец и от бизнесцентъра твърдяха, че картата е слагана в друг телефон... Дрън-дрън...
    ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
    СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

    Коментар


    • #32
      От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

      Нямаше гаф, имаше огромно преливане на пари, но от къде на къде, не знам и определено беше Умишлено, но пак кой/кои го организираха, Не знам

      Коментар


      • #33
        От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

        Мтел, откак имам мобилка. И то Телефон + мобилен интернет за лаптопа + домашен стационарен GSM + интернет на десктопа. Интернета наследих от кварталната кабеларка, после купена от Spectrum, после купен от Mtel, и по някое време ме прехвърлиха на мрежата на MegaLan, а сега май опинаха нови оптики. Никога не съм имал особени грижи с интернета. Даже не помня кога за последно е спиран. Към момента плащам около 80лв на месец средно, и то главано защото все не намирам време да си пусна мобилен интернет и на телефона, от където навъртам 50-60 от тия 80лв само от интернет трафик по МНОГО дебела цена.

        Жена ми е с Globul, откак тя има мобилка. До сега, специално по отношение на обхват в 99% от случаите аз имам а тя няма, когато сме някъде на майната си. Помня само един случай на обратния вариант - тя да има обхват, а аз да нямам. От Vivacom нямам впечатления, освен че ми продъниха ушите поне 20 пъти да си преподпиша договора за домашния телефон, който имам от 100 години. Накрая им казах че ако не престанат да ме кандардисват да се окрепостя със срочен договор ще престана да съм им клиент въобще. Дано да са се кротнали - от тогава не са звънели.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • #34
          От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

          Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
          Нямаше гаф, имаше огромно преливане на пари, но от къде на къде, не знам и определено беше Умишлено, но пак кой/кои го организираха, Не знам
          Алекс, гаф имаше и то грандиозен. Едни израелци трябваше да внедрят новата система, но това не се понрави особено на българите, които работеха там. И т.н. и т.н.
          ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
          СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

          Коментар


          • #35
            От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

            Малко спам- много хора в България мъкнат по няколко телефона. Баджанака има 4. Луда работа! Тук много рядко съм виждал човек с 2 телефона. И не е от това, че сме ги "надиплили".
            https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

            Коментар


            • #36
              От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

              Виваком от 2 години. Даже вчера преподписах още 1 година с тях.
              Преди тях бях на Мтел. Имах прекалено много разправии за сметките и ми писна. Отношения с тях не желая. С Виваком нямам никакви грижи, изключая 43-те смс-а, които ми начислиха за миналия месец, а аз смс-и не пращам. Но ми се извиниха и всичко е точно.
              Мога да кажа защо не съм на Глобул. Мобилния интернет ми е жизнено важен, а ако трябва да бъдем честни, в малките градове, на Глобул такъв практически няма.
              ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
              08седем9010З60
              MAKE RALLY NOT WAR
              Confidence in Motion

              Коментар


              • #37
                От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                Понеже пътувам много из бг,гарантирам че,гпрс и покритие глобул имат по добро от това на мтел,монтирал съм над 350 устройства в цялата страна които работят през мобилната мрежа и ги следим ако паднат за повече от 2 сек. Там където има карта от мтел,съм се вкарал в приключение!С виваком нямам никакъв опит.
                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                https://dvrbg.com/

                Коментар


                • #38
                  От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                  Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                  Малко спам- много хора в България мъкнат по няколко телефона. Баджанака има 4. Луда работа! Тук много рядко съм виждал човек с 2 телефона. И не е от това, че сме ги "надиплили".
                  Някога, в дивия запад юнаците са ходели с по два-три пистолета. Може би това е същото. Аз съм само с един телефон, но понякога и той много ме дразни....
                  Когато помагаш на другите, помагаш на себе си.
                  Стефан Арзатов

                  Коментар


                  • #39
                    От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                    Първоначално публикуван от nickbochev Преглед на мнение
                    ... + възможност за стационарен телефон ...
                    Ама използвате ли още стационарен телефон?!?
                    Ние не сме неутрални!

                    Коментар


                    • #40
                      От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                      Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                      Ама използвате ли още стационарен телефон?!?
                      А къде да си закача факса? Държавната и общинската администрация още не са разбрали, че има e-mail и признават само факс като писмена "електронна" кореспонденция.
                      Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

                      Коментар


                      • #41
                        От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                        Ами аз от както имам мобилен (някъде малко преди 2000-ната) съм на м-тел, както и цялото семейство.
                        Доста хора минаха на виваком, въпреки, че като гледам резултатите от анкетата , поне тук (форума) май не съвсем. Аз миналата година преподписах пак с ментел, ама от виваком не дадоха добра бизнес/корпоративна оферта. Преди за 6 карти сметките се въртяха около 100лв, сега паднаха на 70-тина, малко повече минути към всички и към бизнеса доста безплатни, за групата ясно, че без пари.
                        По принцип ме дразнят, че при преподписване нищо не дават за стари клиенти , остави, че и там разните му точки дето се събират също не се полагат на бизнесмените . Като отношение ... ами нямам оплаквания.

                        Абе и тук, като с партиите, си избираме по-малко зло , такава ни орисията - зла да ги ева.

                        Ако някой излезе с по-добра оферта, няма да ми е мъчно за м-тел, ама за сега такива няма.
                        Глобул до сега не са имали хубави оферти, да се надяваме с новите собственици, да поправят нещата
                        За виваком ... ами нета вкъщи е от тях, както и домашния телефон, не мога да се оплача.
                        Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                        И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                        вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                        Коментар


                        • #42
                          От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                          Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                          Ама използвате ли още стационарен телефон?!?
                          За лично ползване е въпрос на избор. За висока степен на техническа надеждност все още окабеляването е задължително ( в развитите държави ...и у нас,ама на книга само в доста случаи )
                          В наши дни Вазов щеше да напише " Под Егото", а Алеко само "До Чикаго".
                          В. Иванов

                          Коментар


                          • #43
                            От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                            Първоначално публикуван от CAESAR Преглед на мнение
                            А къде да си закача факса? Държавната и общинската администрация още не са разбрали, че има e-mail и признават само факс като писмена "електронна" кореспонденция.
                            За фирми ясно. И далеч не е само държавата, дето не признава кореспонденция с електронен подпис по Е-мейл. Ако щеш, вземи мобилните оператори. Като искаш нещо, което не е в техен интерес, кореспонденцията е даже не по факс, а само на хартия по пощата, с обратна разписка.

                            Първоначално публикуван от Жоро Байкушев Преглед на мнение
                            За лично ползване е въпрос на избор. За висока степен на техническа надеждност все още окабеляването е задължително ( в развитите държави ...и у нас,ама на книга само в доста случаи )
                            То ясно, че е въпрос на избор, но ми е странен изборът, при положение, че много голяма част от хората (в т.ч. и възрастните) вече имат мобилни телефони. А точно в надеждността не съм убеден. Като гледам информацията на сайта, тия стационарни телефони, дето ги дават Мтел-ци, май не са по жица, а са си комуникация по GSM-мрежата. Само дето крайното устройство е обикновен телефон. Т.е. надеждността на стационарните телефони е същата, каквато е и на мобилните.
                            Ние не сме неутрални!

                            Коментар


                            • #44
                              От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                              Първоначално публикуван от CAESAR Преглед на мнение
                              А къде да си закача факса?
                              Факсът безгрижно работи през мобилните мрежи.

                              Коментар


                              • #45
                                От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                                Телефонът ми е към Виваком. Преди бях към Мтел... сега съм по доволен...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X