Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой мобилен оператор ползвате и защо?

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

    От всички оператори, най - доволен съм от глобул...
    Бил съм и на другите мобилни оператори, но от тях съм твърде разочарован.

    Коментар


    • #17
      От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

      Първоначално публикуван от Stas Преглед на мнение
      ...Билинг системата им не е сертифицирана и няма и да бъде, защото не смята вярно...
      Понеже не съм наясно - това законно ли е? Трябва ли да бъде сертифицирана?

      Коментар


      • #18
        От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

        Виваком. Правят доста добри оферти и на разумни цени.
        ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
        0878 23 58 34- Радо

        Коментар


        • #19
          От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

          Аз мога да дам сравнение на бизнес програмите в МобилТел и Виваком - Основната разлика е в това че Мтел отчитат Всяка Започната минута, докато Вива само първата, при интернета пак отчитат на по голям обем при всяка сесия - редовно ни свършваха мегабайтите и ни ограничаваха до Неизползваемост, тук за сега няма подобно нещо! Освен това и ми дадоха прилична отстъпка Мобилният интернет сега в момента е Много по-евтин във Виваком ~6лв. за 3 ГБ при пълна скорост (Миналата година за същото плащах 20 лева ), аз взех и MiFi - супер готино устройство персонален ВиФи хотспот, на вилата където до миналата година трудно отварях страница, сега свалях с 1-2 МегаБайта в секунда.

          С преминаването си към ВиваКом свалих 30-40% от сметката си и вече не се замислям с кого говоря, защото имам минути към половината свят (И Мтел имат подобни програми)

          Коментар


          • #20
            От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

            Глобул към момента.Изтече ми договора преди няколко месеца, като цяло предложенията им са меко казано несериозни така, че обмислям да се прехвърла на виваком
            Няма невъзможни неща,има просто недостатъчно финансиране.....
            GSM +359 895 236 182

            А Rhf +

            Коментар


            • #21
              От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

              М-тел от 98г,от време навреме ме таксуваха по трънският курс докато уцеля бизнес план,за сега съм доволен.Взех си карта на виваком преди месец,нямам конкретни впечатления...
              Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

              Коментар


              • #22
                От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                Виваком отпреди година, преди това 10-12 години Мтел! Последните ме вбесиха ме с поведението си, с вдигането на сметките, с грубото и арогантно отношение в някой офиси и т.н. и т.н.!
                יעבור
                «И това ще мине»

                Коментар


                • #23
                  От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                  Откакто си взех тухличка за говорене та до ден днешен съм си с един номер-на Глобул.
                  Като влязоха боб си взех и тяхна карта, за да звъня на другите оператори за 11 ст/минута. Иначе през Глобул ми е по 37(май). Та от глобулската карта говоря към Глобул, а от бобската-към Мтел и Вива.

                  Пък, че щели да спрат да ми звънят щото им било скъпо-"Ха дано, ама надали..."
                  Вече започнаха да се срещат случаи в които си изключвам телефона. Напоследък се замислям дали да не го изключа изобщо, и да си го нося за да имам връзка, но само когато аз искам.
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • #24
                    От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                    Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
                    Понеже не съм наясно - това законно ли е? Трябва ли да бъде сертифицирана?
                    МИсля, че няма задължение да бъде сертифицирана за качество, освен ако сертификацията на оператора не го изисква.
                    Но от друга страна сертификацията за качество би трябвало да гарантира точност на услугата, т.е. коректни сметки. Това в МТел все още го няма вече втора (или трета) година. Откакто смениха системата с онази на израелците. Мисля, че всички техни абонати помнят случая.
                    ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
                    СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

                    Коментар


                    • #25
                      От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                      м-тел са кожодери по225 лв. на месец. сега сьм на вива ком 73лв.две карти,домашен,интернет,телевизия.и наи важното обхват вьв гората .

                      Коментар


                      • #26
                        От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                        ... за да звъня на другите оператори за 11 ст/минута. Иначе през Глобул ми е по 37(май). ...
                        Във Виваком като ми свършат 650-те безплатни минути към всички оператори, говоря за 0,10 лв./мин. с който е да е. Само към чужбина ми е друга цената след безплатните минути.
                        ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
                        СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

                        Коментар


                        • #27
                          От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                          Имам мтел от 14 години още от скъпите карти,от 4 години имам глобул, като цяло от глобул съм по доволен,м тел ми е служебна ,инъче досега да съм ги отсвирил,особенно заради оня гаф с билингсистемата ,как веднъж не чух някой да се похвали че повреме на гафа е платил по малко ,а всички изреваха,като аз например ,за 3 месеца платих 780 лв. и след проверка се оказа че нямало грешка !
                          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                          Анатолий Пейчинов o8875о9815
                          https://dvrbg.com/

                          Коментар


                          • #28
                            От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                            Кой мобилен оператор ползвате и защо?
                            И трите, чадо.

                            М-тел, заради непрекъснатите служебни разговори в "корпоративната група", в която можеш да включиш още трима от семейството + възможност за стационарен телефон към всеки договор мобилен номер, който също е в групата на т.нар. "безплатни" минути (понястоящем - 2000).
                            Глобул, за това, че бяха първият оператор, който имаше покритие в ниската част на нашето село, а с живущи близки там, когато посещенията ми са веднъж седмично, наличието на връзка е от съществено значение.
                            Виваком (предплатена карта) заради безгрижната цена от 16 ст./мин. разговори с цялата национална мрежа от мобилни стационарни телефони на въпросния оператор в цялата страна, без необходимост от такси и т.н. Лошото е, че все не се сещам да зареждам на време телефона, та повечето време си седи у дома.

                            Отделно от всичко изброено, с наличието на номера от трите големи оператора, давам възможност на хората, които ми звънят, да избират най-изгодния за тях вариант.
                            proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                            NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                            Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                            Коментар


                            • #29
                              От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                              Билинг системата по вътрешна информация по онова време добавяше услуги на случаен принцип и затова никой не можеше да разбере кога и защо се случва това. Инструкцията към управителите на центровете беше да уважават всички рекламации. Да де, но до един момент. После се оказа ,че започват да влизат много вътре, а и солидни глоби отнесоха. Много клиенти им избягаха - аз лично с 50 карти се преместих. Като попитах един приятел, който работи там какво се случва и отговорът: "Стас, никой не може да разбере! Съжалявам." Та така...
                              ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
                              СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

                              Коментар


                              • #30
                                От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                                Първоначално публикуван от Stas Преглед на мнение
                                ..... Много клиенти им избягаха - аз лично с 50 карти се преместих.... Та така...
                                Т.нар. "билинг-гаф" си беше чисто медийно оправдание за корпоративните игрички на монополистите...
                                proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                                NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                                Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X