Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Защо пиша в OFF-road- bulgaria.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Защо пиша в OFF-road- bulgaria.

    Мога да науча някоя новост и да взема отношение.

    Винаги получавам адекватен съвет при обсъждане на проблем.

    Мога да се заяждам колкото си искам, но ако аргументите ми са приемливи Венци не ми изтрива мнението.

    Обичам Обера и Стефан направо ме кефят.

    Форумът е отворен. Вие сте.

  • #2
    До: Защо пиша в OFF-road- bulgaria.

    А ъъъъъ това нещо като анкета ли е щото не схванах идеятаА иначе пиша и чета този форума защото това е мястото от което черпя може би най-полезната информация свързана с хобито(манията ми),защото тук пишат хора които не драскат празни приказки и това прави като цяло форума стоиностен и защото в крайна сметка това е нашето място мястото на офроудажийте(оффроудърите ако на някои така по му харесва).
    ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
    тел.088четири 9едно9 4нула4
    -------------------------------------------------------

    Коментар


    • #3
      До: Защо пиша в OFF-road- bulgaria.

      Вярно,аз не пиша но чета постоянно.Е, наистина има велики хора,хем да се посмееш,хем да се понаучиш.Да се радваме на офф рода докато имаме възможност.
      Емил-00356 99872043-Малта
      Defender-90

      Коментар


      • #4
        До: Защо пиша в OFF-road- bulgaria.

        Първоначално публикуван от Жечко Русчев Преглед на мнение
        Мога да науча някоя новост и да взема отношение.

        Винаги получавам адекватен съвет при обсъждане на проблем.

        Мога да се заяждам колкото си искам, но ако аргументите ми са приемливи Венци не ми изтрива мнението.

        Обичам Обера и Стефан направо ме кефят.

        Форумът е отворен. Вие сте.
        Потвърждавам + наличието във форума на много интелигентни хора, липсата на скандали и заяждания, доброто модериране и т.н. и т.н.!!
        יעבור
        «И това ще мине»

        Коментар


        • #5
          До: Защо пиша в OFF-road- bulgaria.

          Първоначално публикуван от Lany Преглед на мнение
          Вярно,аз не пиша но чета постоянно.Е, наистина има велики хора,хем да се посмееш,хем да се понаучиш.Да се радваме на офф рода докато имаме възможност.
          и аз съм на същото мнение.

          Коментар


          • #6
            До: Защо пиша в OFF-road- bulgaria.

            Винаги получавам компетентна информация относно въпросите засягащи хобито ми.

            Винаги има интересни и полезни теми, от които може да се научат много неща.

            "Чувствам се" в "свои води" с възможност да контактувам с хора имащи същите интереси като мен.

            Свободно мога да дам мнението си.

            Запознах се с много приятели благодарение именно на този форум, и се надявам тези които сега ме мразят заради това, че пиша тук да са по-малко от приятелите ми
            [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
            [/FONT]________________________________________
            [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
            [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
            [/CENTER]
            [/CENTER]

            Коментар


            • #7
              До: Защо пиша в OFF-road- bulgaria.

              На форума попаднах случайно след ровене в Гугъл-а. Прочетох каквото ме интересува, но разгледах и видях няколко интересни раздела. Държа да подчертая, че нямам нито една машина подходяща за този форум. Запазих линка и след седмица влязох пак. Аз съм човек техничар с нестандартно мислене. Много четох и след като научих доста неща и видях с какво мога и аз да съм полезен, се регистрирах. Стана ми интересно и видях много хора близки ми по начин на мислене и с добро чувство за хумор. Много приятна и приятелска атмосфера, подробен анализ на технически проблеми от всякакво естество (много енциклопедисти бе). Спретнали сте си страхотно местенце.
              С четките, до тук.
              От данъчното съм във връзка с далаверата с укритото ДДС. Признавайте доброволно или...
              Aкълa e кaтo жeнскoтo нepaзпoлoжeниe. Нe ти ли дoйдe нa вpeмe, нe гo и чaкaй!

              Коментар


              • #8
                До: Защо пиша в OFF-road- bulgaria.

                Първоначално публикуван от Жечко Русчев Преглед на мнение
                Мога да науча някоя новост и да взема отношение.

                Винаги получавам адекватен съвет при обсъждане на проблем.

                Мога да се заяждам колкото си искам, но ако аргументите ми са приемливи Венци не ми изтрива мнението.

                Обичам Обера и Стефан направо ме кефят.

                Форумът е отворен. Вие сте.
                + 100
                Уникално място. Умни хора. Изключително умни. Готови винаги да помогнат. Обичат живота. Носят на майтап. Отлично ръководство. Радвам се , че съм сред вас! И благодаря , че се отнасяте с търпение към мен.

                Коментар


                • #9
                  До: Защо пиша в OFF-road- bulgaria.

                  Първоначално публикуван от Жечко Русчев Преглед на мнение
                  Мога да науча някоя новост и да взема отношение.

                  Винаги получавам адекватен съвет при обсъждане на проблем.

                  Мога да се заяждам колкото си искам, но ако аргументите ми са приемливи Венци не ми изтрива мнението.

                  Обичам Обера и Стефан направо ме кефят.

                  Форумът е отворен. Вие сте.
                  обичам това място не заради това дали венци ще ме изстрие или не , дали някои ще ми сложи червена точка или не, а заради самата идея , не заради тяхните лидери ,
                  това го казвам от собствен опит , за обществени места вълреки техните условия ,без да се умаловажава труда на хората , усилия , пари , нерви ,за постигането на този саит


                  все пак по темата , защо пишем тук , защото обичам не стандарното мислене , защото съм малко луд , защото в даден момент обичам да ми трепне сърцето , да усетя въздуха , калта, студъ, водата ,клоните , и хората зад и пред теб
                  sigpicаз съм шефа на боклука и ако не ме слушаш ,,,,,, 0878 33 81 37 по всяко време

                  Коментар


                  • #10
                    До: Защо пиша в OFF-road- bulgaria.

                    Просто заради ХОРАТА тук !

                    Коментар


                    • #11
                      До: Защо пиша в OFF-road- bulgaria.

                      Първоначално публикуван от Дявол Коледа Преглед на мнение
                      А ъъъъъ това нещо като анкета ли е щото не схванах идеятаА иначе пиша и чета този форума защото това е мястото от което черпя може би най-полезната информация свързана с хобито(манията ми),защото тук пишат хора които не драскат празни приказки и това прави като цяло форума стоиностен и защото в крайна сметка това е нашето място мястото на офроудажийте(оффроудърите ако на някои така по му харесва).
                      Първоначално публикуван от Lany
                      Вярно,аз не пиша но чета постоянно.Е, наистина има велики хора,хем да се посмееш,хем да се понаучиш.Да се радваме на офф рода докато имаме възможност.
                      Подкрепям тези две мнения на 100%
                      Само ще добавя, че това е единствения форум който чета задълбочено (не оставям непрочетена тема) и прекарвам голяма част от времето си тук
                      о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                      Коментар


                      • #12
                        До: Защо пиша в OFF-road- bulgaria.

                        Ми аз започнах в началото НАСИЛА, Братята са МНОГО Големи хора, да знаете и като казаха ще пишеш и аз какво да правя, а сега ми е кеф да си общувам с готини хора, някой от добрите ми приятели се появиха покрай Форума, пък и ми е приятно да знам че с някой от постовете си (далеч не много) съм помогнал или просто създал приятно чуство у някого.
                        А за четенето - чета много, но не всичко - още повече че на някой от "Корифеите" не им разбирам и половинат но не се подтискам особено - явно съм позитивен човек

                        Коментар


                        • #13
                          До: Защо пиша в OFF-road- bulgaria.

                          Няма по-прекрасно нещо от свободна неформална организация. А когато тази организация е с общи интереси - идеално. А когато тези интереси са off-road - къде да пиша?! Свободата е най-великото нещо. Във всичките й проявления. Off- roud е една от най-ярките изяви на свободния дух.

                          Добре, че нямаме пари за хеликоптери - нямаше да има кой да пише тука
                          “Който заменя свобода за сигурност, накрая губи и двете”.
                          Б.Франклин

                          Коментар


                          • #14
                            До: Защо пиша в OFF-road- bulgaria.

                            Тук получавам отговори на въпросите си , още преди да съм ги задала, обсъждат се страшно много теми от най-различно естество, повече чета, отколкото пиша, и винаги когато усетя натоварването в ежедневието, взема че си отворя форума и като се зачета по някои темички и забравям за всичко
                            И определено тук има много стойностни хора!
                            Първоначално публикуван от Жечко Русчев Преглед на мнение
                            Обичам Обера и Стефан
                            А това си е направо за блясъци
                            sigpic

                            Коментар


                            • #15
                              До: Защо пиша в OFF-road- bulgaria.

                              Започнах в началото от чист интерес и ентусиазъм. И защото това бе и е единственото място в БГ уеб пространството, където контактуваш с много качествени хора от които научаваш много (скромно се надявам и аз да давам нещо от себе си за останалите). И съвсем не само на офроуд тематика а и за много други свери въобще. Преди помагах много с модерацията, сега не чак толкова , но се надявам съвсем скоро да имам отново повече време за това.

                              Едни от най-добрите ми приятели са тук и форума неусетно се превърна част от живота ми. Не мога да си представя ден без да вляза тук.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X