Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Изкачване с фронти към Орлово око, ще има ли проблем?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Изкачване с фронти към Орлово око, ще има ли проблем?

    Поздравления за пътешествието и най-вече за преживяването с пръстена! Дано само радости да ви спохождат!
    Казано е:
    -"Обичай ближния",
    щото ако заобичаш далечния... баси транспортните разходи!

    Коментар


    • #17
      От: Изкачване с фронти към Орлово око, ще има ли проблем?

      Първоначално публикуван от alex_serviz Преглед на мнение
      Поздравления за пътешествието и най-вече за преживяването с пръстена! Дано само радости да ви спохождат!
      Благодаря за пожеланията Алекс, както се казва най-важното е да сме живи и здрави

      Коментар


      • #18
        От: Изкачване с фронти към Орлово око, ще има ли проблем?

        Бравос за разходката! Още такива и по-убави да имаш!
        ОФА КБ X20SE + метан

        Коментар


        • #19
          От: Изкачване с фронти към Орлово око, ще има ли проблем?

          И аз да се похваля! В събота и ние си направихМе въпросната разходка, беше Много красиво и Ми хареса представянето на фронтерата. Досега не бях е пробвал по по-тежък терен. Въпреки че тежкото беше саМо в началото около 50 Метра и още 2-3 по-късички Местенца! Поздрави! Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PB090973.jpg
Прегледи:1
Размер:247.4 КБ
ID:5535175Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PB090975.jpg
Прегледи:1
Размер:122.0 КБ
ID:5535176Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PB090981.jpg
Прегледи:1
Размер:123.3 КБ
ID:5535177

          Коментар


          • #20
            От: Изкачване с фронти към Орлово око, ще има ли проблем?

            Здравейте,

            Възможно ли е изкачване в дъждовно време, ако сме без гуми за кал, а нови всесезонни?

            Благодаря предварително

            Коментар


            • #21
              От: Изкачване с фронти към Орлово око, ще има ли проблем?

              Първоначално публикуван от v.valchev Преглед на мнение
              Здравейте,

              Възможно ли е изкачване в дъждовно време, ако сме без гуми за кал, а нови всесезонни?

              Благодаря предварително
              Най-добре ще е да се включи колега който живее близо до тази местност или да е ходил скоро, иначе като стигнеш с. Ягодина до хотел Ягодина, има два пътя, този от ляво е по-пряк и доста стръмен, а от дясно пътя е обиколен и не толкова стръмен, но зависи доколко има към момента коловози и дали са допълвали с чакъл заради туристите които качват, гумите ти ако са например BFG AT и не е прекалено кално и с много внимателно каране на бавни и при преценка на място, би могъл да го изкачиш без проблем, лично аз бих отишъл само при хубаво и слънчево време, все пак за разходка става въпрос, друг е въпроса ако ти харесва окалянето, то тогава действай но умната

              Коментар


              • #22
                От: Изкачване с фронти към Орлово око, ще има ли проблем?

                С всесезонни гуми по черни пътища се кара само в сухо време.
                А колкото до "възможно ли е" - теоретично: да.
                Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                Коментар


                • #23
                  От: Изкачване с фронти към Орлово око, ще има ли проблем?

                  Здравейте,

                  Отидохме на място малко преди да завали. В кръчмата ме посъветваха да не опитвам, защото има големи коловози. Качиха ни с подготвен пикап с типични офроуд гуми, на който пода извади няколко камъка, докато слизахме. Имаше огромни коловози по пътя и страхотно много кал. Добре е да се знае, че по старите мнения от темата за паркетни джипове вече са напълно не релеватни! Ако е много сухо и се търси напълно заобиколен път може и да има алтернатива, но след като видях какво е трасето аз не бих тръгнал със стандартна екипоровка за шосе. Иначе карам с good year wrangler hp all weather , които далеч не ми изглеждат за трасето което видях вчера.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Изкачване с фронти към Орлово око, ще има ли проблем?

                    Първоначално публикуван от v.valchev Преглед на мнение
                    Здравейте,

                    Отидохме на място малко преди да завали. В кръчмата ме посъветваха да не опитвам, защото има големи коловози. Качиха ни с подготвен пикап с типични офроуд гуми, на който пода извади няколко камъка, докато слизахме. Имаше огромни коловози по пътя и страхотно много кал. Добре е да се знае, че по старите мнения от темата за паркетни джипове вече са напълно не релеватни! Ако е много сухо и се търси напълно заобиколен път може и да има алтернатива, но след като видях какво е трасето аз не бих тръгнал със стандартна екипоровка за шосе. Иначе карам с good year wrangler hp all weather , които далеч не ми изглеждат за трасето което видях вчера.
                    При сухо време се качва спокойно само на задно с дълга база и летни гуми.
                    Май си се изплашил повече от друсането в пикапа пък и местните се стараят да си заслужат парите и хич не намаляват по камънаците
                    no signature no problems

                    Коментар


                    • #25
                      От: Изкачване с фронти към Орлово око, ще има ли проблем?

                      Подкрепям fanatic за местните! Качва се спокойно и с изтрити АТ-та.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Изкачване с фронти към Орлово око, ще има ли проблем?

                        По спомени точно там кал няма. Грундът е песъчлив и именно заради това се образуват дълбоки коловози ( водата не се задържа, а се спуска на вадички по най-малкото съпротивление, което са вече заченатите колови и ги издълбава още повече ).

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X