Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпроси на Tiger

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпроси на Tiger

    Първоначално публикуван от Венцислав Петров
    Като ви гледам какви ги пишете започвам да си мисля за въвеждане на нова категория "спамър"... Без усилия ще влезете там...


    А сега сериозно. Отново ще напомня понеже има много въпроси че влизането в групата на хора имащи право на легитимация става автоматично и се основава на рейтинга. Скоро след като един човек получи рейтинг над средата на скалата (поне едно светлозелено квадратче) ще бъде автоматично добавен. Моля имайте в предвид че между появата на първото светло зелено квадратче и влизането в групата изминава различно време... Системата има определен "хистерезис"...

    С влизането в тази група всички получават и някои права в повече. Например кутията им за лични съобщения става с много по-голям размер. Получават права за отправяне на предупреждения към други участници, размера на графичното изображение за аватар им става по-голям...
    Венци,
    Това ти мнение се препокри с моята тема за легитимацията:
    http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=17002

    Моля да вземеш отношение и да ми кажеш какво й е лошо на темата, че съответния модератор я заключи?
    Смятам, че предложението ми е добро и освен това, явно и други споделят моето мнение, щом са дали червен картон на Peppy.
    Предварително благодаря за вниманието!

  • #2
    До: Издаване на карти за принадлежност към OFFRoad-Bulgaria.com

    Освен това искам да се оплача от импулсивните реакции на съответния модератор - без да е сигурен кой му е дал червен картон ме обвинява и ми заключва темата с увереността, че само той е прав.
    Все си мисля, че се достатъчно зрели, за да не се стига до такива мнения и то от хора, на които им е гласувано доверие да са модератори:

    #9
    Днес, 15:12
    peppy
    Утвърден участник
    + Право на легитимация
    Мобилна Спасителна Служба
    Модератор
    Дата на включване: Oct 2006
    Местоположение: София
    Публикации: 913
    Точки (при гласуване): 10


    До: За какво е "Право на легитимация"?
    И още едно червено да ми лепнеш пак си е същото.
    Първо чети, после питай.
    __________________

    Коментар


    • #3
      До: Издаване на карти за принадлежност към OFFRoad-Bulgaria.com

      Първоначално публикуван от Tiger Преглед на мнение
      Освен това искам да се оплача от импулсивните реакции на съответния модератор - без да е сигурен кой му е дал червен картон ме обвинява и ми заключва темата с увереността, че само той е прав.
      Все си мисля, че се достатъчно зрели, за да не се стига до такива мнения и то от хора, на които им е гласувано доверие да са модератори:
      ...
      Колега, без да съм го коментирал с Peppy си мисля, че темата е заключена, т.к. на въпроса от заглавието беше отговорено. Мисля, че по тази тема няма какво повече да се добави.

      Колкото до предложението ти, мисля си че е по-добре да го направиш в нова тема. Нека все пак мислим, че след време никой няма да се сети в темата за "легитимация" да търси другото.

      Колкото до паленето, явно е повсеместно, т.к. в доста теми виждам искри. А уж не е толкова горещо навън. Мир.

      Коментар


      • #4
        До: Издаване на карти за принадлежност към OFFRoad-Bulgaria.com

        Първоначално публикуван от nikidd Преглед на мнение
        .....
        Колкото до предложението ти, мисля си че е по-добре да го направиш в нова тема. Нека все пак мислим, че след време никой няма да се сети в темата за "легитимация" да търси другото.

        Колкото до паленето, явно е повсеместно, т.к. в доста теми виждам искри. А уж не е толкова горещо навън. Мир.
        Въобще не казвам моята тема да бъде залепена - предлагам да се направи нова. Прочети пам предложението ми.
        И като е заключена темата, не мога да дам опревержение на обвинението за червените точки и т.н.

        Коментар


        • #5
          До: Издаване на карти за принадлежност към OFFRoad-Bulgaria.com

          Първоначално публикуван от Tiger Преглед на мнение
          Съвсем не казвам точно тази тема да бъде залепена - предлагам да се направи нова. Прочети пам предложението ми.
          И като е заключена темата, не мога да дам опревержение на обвинението за червените точки и т.н.
          Аз за залепване не съм отварял дума. Прочетох внимателно мненията ти тук и в посочената от теб тема преди да пиша.

          Колкото до червените точки, мисля че модераторите са свикнали (или поне трябва да свикнат) с тях, така че едва ли ще има проблем.

          Както и да е. Много offtopic стана.
          Венци спомена нещо за нов форум май? Спамъри?

          Коментар


          • #6
            До: Издаване на карти за принадлежност към OFFRoad-Bulgaria.com

            Темата на Tiger е заключена лично от мен поради факта че дублира вече съществуваща и беше съвършено изчерпана. Освен това правя официално предупреждение на Tiger да бъде по-внимателен, да чете преди да пише и най-вече ВНИМАТЕЛНО да се вслушва в съветите давани от който и да е модератор!
            VPetrov.photography

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X