Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лифтвал ли е някой РАВ4 и с колко?Колко просвет има и коя е най-ниската точка?

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Лифтвал ли е някой РАВ4 и с колко?Колко просвет има и коя е най-ниската точка?

    Интересно ми е колко е разумния лифт, който може да се направи на РАВ4 първа генерация.И какъв просвет се постига с по-големи гуми и лифт с подлжки.Гледам в ибей се предлагат подложки за 50мм и 25мм лифт.50мм не е малко .. ако се прибави и 2-3 см височина от гума.Интересно ми е правил ли го е някой?Ако имате снимки ... и изобщо впечатления за работата на окачването и поведение.Мерси предварително...

  • #2
    От: Лифтвал ли е някой РАВ4 и с колко?Колко просвет има и коя е най-ниската точка?

    Колега, първо помисли как да защитиш картера и как да преправиш генерацията таака, че да не виси под задния диф. Преди време имах Рав-4 и генерацията за една година я правих два пъти. Там където виси отдолу, тръбата ставаше буквално плоска....
    NISSAN PATROL GR Y61 (RD28ETI)
    SUBARU OUTBACK H6 (EZ30D)
    GSM: О887б97З79

    Коментар


    • #3
      От: Лифтвал ли е някой РАВ4 и с колко?Колко просвет има и коя е най-ниската точка?

      А какво ти е направил кроткия паркетник Rav4, че ще му причиняваш това?

      Коментар


      • #4
        От: Лифтвал ли е някой РАВ4 и с колко?Колко просвет има и коя е най-ниската точка?

        каква е идеята да се лифтва кола?

        Коментар


        • #5
          От: Лифтвал ли е някой РАВ4 и с колко?Колко просвет има и коя е най-ниската точка?

          Първоначално публикуван от ogitoBG Преглед на мнение
          Колега, първо помисли как да защитиш картера и как да преправиш генерацията таака, че да не виси под задния диф. Преди време имах Рав-4 и генерацията за една година я правих два пъти. Там където виси отдолу, тръбата ставаше буквално плоска....
          Със сигурност и това ще бъде направено!Ти си отговорил на питащите след мен в известна степен ... аз да добавя ...искам да лифтна, защото имам голямо куче в двора и искам да има къде да лежи на сянка.

          Коментар


          • #6
            От: Лифтвал ли е някой РАВ4 и с колко?Колко просвет има и коя е най-ниската точка?

            Карай си колата и не се занимавай.
            "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

            Коментар


            • #7
              От: Лифтвал ли е някой РАВ4 и с колко?Колко просвет има и коя е най-ниската точка?

              И защо да не се занимавам?Защото е по-добре Самурай ли?Аз пък може да искам РАВ4 и бих отделил някакви средства за да му повиша офроуд възможностите и не само.

              Коментар


              • #8
                От: Лифтвал ли е някой РАВ4 и с колко?Колко просвет има и коя е най-ниската точка?

                Щото са хвърлени на вятъра пари, ама твой са си
                И не, не е по-добре самурай. Практиката показва че ти трябва Патрол.
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • #9
                  От: Лифтвал ли е някой РАВ4 и с колко?Колко просвет има и коя е най-ниската точка?

                  Пожелавам ти успех. Хубаво е да им поразгледаш конструкциите, после да прочетеш стотиците теми за повдигане и по трудния начин ще достигнеш до извода да не се занимаваш. Аз искам да ти спестя време и средства.
                  "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Лифтвал ли е някой РАВ4 и с колко?Колко просвет има и коя е най-ниската точка?

                    като толкова те интересува ... има търсачка .. има и писано скоро по същия въпрос .. за да стигнеш до :

                    Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
                    Карай си колата и не се занимавай.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Лифтвал ли е някой РАВ4 и с колко?Колко просвет има и коя е най-ниската точка?

                      По- миналата година на Старозагорската среща имаше една РАВ4 която смея да кажа се представи повече от добре.
                      не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                      Коментар


                      • #12
                        От: Лифтвал ли е някой РАВ4 и с колко?Колко просвет има и коя е най-ниската точка?

                        Той Соти и с една Це тройка се представи добре на една разходка, но в случая се търси вдигане. В мнооого случай Равката ще мине там където тежката повдигната и с огромни гуми техника няма да мина, но това нищо не значи.
                        "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Лифтвал ли е някой РАВ4 и с колко?Колко просвет има и коя е най-ниската точка?

                          Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
                          Той Соти и с една Це тройка се представи добре на една разходка, но в случая се търси вдигане. В мнооого случай Равката ще мине там където тежката повдигната и с огромни гуми техника няма да мина, но това нищо не значи.
                          Е той човека не е казал че за състезания ще я прави. А, имаше една ЦЕ двойка на събора в Пловдив......
                          не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                          Коментар


                          • #14
                            От: Лифтвал ли е някой РАВ4 и с колко?Колко просвет има и коя е най-ниската точка?

                            Първоначално публикуван от jaxan Преглед на мнение
                            По- миналата година на Старозагорската среща имаше една РАВ4 която смея да кажа се представи повече от добре.
                            Да, ама тая равка се караше не кат за последно, щото последното беше минало...

                            Щом ти е мерак слагай едни подложки - парите са никви, пък повече няма смисъл да вкарваш
                            о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                            Коментар


                            • #15
                              От: Лифтвал ли е някой РАВ4 и с колко?Колко просвет има и коя е най-ниската точка?

                              Ами не искам голяма джипка ... нямам амбиция за сериозен оффроуд ... няма да ходя на състезания.Ще и правя малко силов тунинг по-натам... тоест турбо.Вчера четох за тях ... доста такива има, даже и перформънс части има за тая задача. Едно момче в Гърция я кара 3г на 0.5 налягане без никви грижи 218 коня на гуми... сток бутала и биели.Има някви и по 400+ коня ... слагат им мотори от ГТ4 Селика.Има даже 10 секундна пак в Гърция...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X